Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    _Cygnus_, wiktorka17, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  2. dalmata10

    dalmata10 Fórum biztosa

    Szia!
    Értettem és megfogadom még azt is, hogy eltűnök innen. Köszönöm.
    Üdv:dalmata10
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Miért kellene eltűnnöd?? Hát komolyan mintha a gyogyóban lennénk. Vannak szabályok amiket itt be kell tartani, köztük a csibeszoba amit nem itt kell kitárgyalni. Nem tehetek róla hogy mindenki ezen a fórumon akar mindent kivesézni mert ez a népszerű és ezt olvassák sokan. Ettől még egy másik fórumon is kitárgyalhatod ha tényleg szeretnéd, sokan fognak segíteni.
     
  4. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült


    Na ne már...front van vagy mi a szösz :music: Nem kell elmenni ...kukorinak igaza van....ez nem arról szól
     
  5. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Persze! Chatity csak elírás a lengyeleknél. Ha rákerestek a Charity Water már értelmezhető. Én is beírtam a keresőbe a chatity-t erre hozta a charity-t. Egyből a nepáli felhősor ugrott be. Az elírásokat a gugli sem érti :)
     
  6. monikarita

    monikarita Utánpótlás-írogató

    Én még nem alszok.Helyette mozizok.KI tart velem?Kia sportage reklám,20mp. adja a pontokat.:)
     
    _Cygnus_, wiktorka17, -orgona- és 9 más kedveli ezt.
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Jónás!
    Vajon ez a kép már a márciusi "ovis" eventre utal? Valóban ennyiféle állatot fogunk tenyészteni? A mennyiségre azért kiváncsi lennék (csak hogy mennyi szupitápot tartalékoljak...). És a gólya hogy kerül a képbe? Talán "garantált" nyeremény lesz?
    [​IMG]
    Forrás: brit fórum
     
  8. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Szép reggelt! Tenyészetre fel! Egerek reszkessetek ma jaj nektek:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.16
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    En tartanek veled de nalam a mozigepesz meg mindig alszik ;)
     
    _Cygnus_, wiktorka17, mimi és 9 más kedveli ezt.
  10. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Ha lejár a munkaideje,átküldenéd hozzám?Köszi!
     
    _Cygnus_, wiktorka17, mimi és 15 más kedveli ezt.
  11. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Én inkább megköszönöm az effajta tanácsot.Jobban esik,mintha a Módinknak kellene figyelmeztetniük..
    Azt jelzi,hogy Társam vigyáz rám is,és több száz gazda fórumjára.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.16
  12. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Mindenki tudja, hogy a piciket a Gólya hozza.... :D:wuerg:

    Breki!

    Elnézve az új képedet [​IMG] - a Hétvégi mese jutott eszembe....amit senkinek NEM ajánlok: "Breki a békakirályi" :oops: - aki fúúúrcsa kapcsolatba keveredik egy repülő mókussal.....:sleepy:

    Az egereknek meg odacsapunk délután 5x132 :) -aztán holnap cseresznézgetünk a történésekről xD;)
     
  13. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Szia! Akkor azt nem nézem meg!xDxD
    Holnap már az eredeti lesz :p
    Az egereknek való odacsapást én hétvégére tervezem, azt a 5X132
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.16
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, nagyon szép reggelt és még szebb hetet kívánok mindenkinek:)
    Úgy legyen, a próféta szóljon belőled:)
    Kíváncsian várom a beharangozott versenyeteket steve-vel, szurkolok nektek:)
     
  15. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen 8)
    Mennyi állat tenyésztésére gondolsz a kép alapján? Hat - hét (nyolc)?
    Nem lesz vészes az a mennyiség, amit tartalékolnod kell rá.
    Kérdezd meg attól, aki odatette :) :D
    Nem.
     
  16. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Azt hiszem ezekből is felkészülök a hétvégén nem árt egy kis tartalék :D


    Szia!

    Ma én is oda csapok 5x132-nek mert a hétvégéig eladogatom szerintem jó ára lesz ;)
     
  17. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha megnézel egy étlapot, találsz készételeket és frissensülteket... nem lehet mindig a könnyebb utat választani ;)
     
  18. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Köszi, bár sokkal okosabb nem lettem. A képen 6 tenyészthető állat van - talán a 6 szintes feladatban minden szinten más állatbébit kell bedobni...
    Miről maradtam le? o_OMi a verseny lényege? 5x132 tenyésztés és kinek mi lesz a végeredmény? Csak alapállatok mennek a telepbe, vagy a tenyésztettek is mehetnek vissza? Keverés megengedett?
    (Mondjuk, nem mintha lenne 2640 egerem.... még.... ;))
     
  19. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Szia. Én elkezdeném felkarolni a helyedben,hátha egy kis supermant találtál. Vicces,de belegondolok amikor a videomagnó megjelent...Apám fél órát kínlódott vele,aztán szólt nekem,indítsam el:D Lehet,hogy ennek a gyereknek már a vérében van a farmerama! ;) Ő a jövő! A Farmerama bébi!xDxDxD
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kata:)
    A két híres és babérkoszorús tenyésztőnk versenyezni fog, hogy kinek lesz több aranyegere.... A kósza hírek szerint már mindkettőjüknek van a tarsolyában, de lehet, hogy félreértettem a madarak csiripelését:), ha így lenne, majd belehúznak és lesz:):);)
    A részleteket a versenyről gondolom majd megírják ők, ha akarják :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.