Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na én inkább veszek, mintsem anakondát nevelgessek drága tyukkal meg nyúllal

    Ó ki tudja mikor lesz az az új tárolóhely, meg aztán milyen áron ;)
    A gyerekek, már azon kevés, ki ezt a játékot játsza, csak nem gondolják azt is, hogy a tejet meg a fákból csapoljuk :)
    Légyszí, valaki szerkessze már össze a hsz-eimet, én béna vagyok, az előzőt nem küldtem el csak megírtam, így a kettő egymás utánra zuhant :sleepy: sorry
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.3.16
    hóóvirág, Tavirózsa, Bözse és 17 más kedveli ezt.
  2. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia Baby!
    Nekem nem mutat jó helyre a "Forrás" megjelölésed. Segítenél, hol találom?
     
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    A gyerekeknek semmi önértékelési bajuk nem lesz attól ha egy játékban a sas berkenyét eszik. A banya is meg akarta sütni Jancsit és Juliskát, hogy megegye őket, a gyerekek mégsem hiszik azt, hogy az idősek emberevők. És akkor még nem beszéltünk a Milka lila tehenéről. Egyik gyerek se hiszi, hogy létezik lila tehén. :p Az, hogy mi képmutatás, az pedig egész más kérdés. Ez egy játék, ahol tyúk kötöget,és az elefánt szaltózik egy medencébe, stb..stb.. Tehát itt nincs semmilyen képmutatás.....De nézzük az anakonda esetét: felzabálja a tyúkot, meg a nyulat, ezért iszonyú drága hozzá a táp. Nem beszélve a terményes ólakról, ahol eleve kellenek a tápba állatok. Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem a púpom tele van már az állatok nevelgetésével. Ha jól emlékszem te sem vagy éppen boldog attól, ha száz számra kell valami miatt állatokat nevelni. Most képzeld el, mekkora mennyiség kellene, ha még a tápba is kell állat. Nem...határozottan nem jó ötlet.
     
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    Új topicot nyitottak a német fórumon a témának. Itt megtalálod.:)
     
  5. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Jön a tárolóhely, ha szavaztatni akartak.
    A hozzászólást csak Te tudod szerkeszteni. Ráklikkelsz a hozzászólás alatti Szerkesztés gombra, Ctrl + C-vel másolod a kijelölt hozzászólásod (idézésestől), majd bezárod a Mégsem gombbal és végül törlöd a Törlés gomb megnyomásával.
    Megnyitod a másik hozzászólásod a Szerkesztés gombbal, Ctrl + V billentyűkombinációval bemásolod az aljára az előbb elmentett hozzászólást, majd a Változások mentése gombbal elküldöd a szerkesztett hozzászólást.
    Nem ennyire bonyolult.:D:D
     
  6. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Itt most én is veled tartok Nóci :p Valljuk be, jobb az ésszerűség vagy életszerűség a játékban! ;)
    Tehát én is igennel szavaztam :)
     
    Netudki50, Tavirózsa, Boccio71 és 15 más kedveli ezt.
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    hóóvirág, Tavirózsa, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  8. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Hát biza én az igenre tettem a voksot,hadd legyen változás,minél több változás van annál jobb,ez is valami olyasmi mint a logikai kalandjáték,minél nehezebb annál érdekesebb.
     
    mrs.banya, Tavirózsa, Bözse és 17 más kedveli ezt.
  9. .imre71.

    .imre71. Fórum mestere

    szia

    en is igenre szavaztam
    legalabb felmennek az allatok arai
     
    Boccio71, genka53, Gio és 10 más kedveli ezt.
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nem nevelek állatokat - valószínű akkor sem fogok, amikor mások 128 tyúkot, 128 nyulat.... 128 anakondát.... 128 denevért etetnek meg egyszerre. El tudod képzelni hány tízezer állat fog naponta a piacra kerülni? Azoknak táp is kell. Elérjük mi azt, hogy 10000 csp lesz a kukorica darabja, ha eventhez kell.:D
     
    Netudki50, mrs.banya, Tavirózsa és 16 más kedveli ezt.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Igen, jól emlékszel.;):)

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/mini-események-akciók-ismertetője.10889/#post-36052


    A szavazáshoz csak annyit tennék hozzá, mindenki jól átgondolta milyen lehetőségek vannak és ennek fényében szavazott. Egyéni döntés, nem tartozik senki magyarázattal. Így én el sem árulom mire szavaztam, maradjon az én titkom.;)
     
  12. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia Kedves Jónásunk!
    Mindig mosolyogva olvasom az ilyen válaszaidat:nem, nem, igen stb Esetleg hangutánzó szóval megjelölhető a második igenedhez tartozó jóslat? De megfelelne cinegésen is :) Köszönöm
     
    hóóvirág, Tavirózsa, _Cygnus_ és 12 más kedveli ezt.
  13. phpmaster

    phpmaster Fórumszaki

    HTML:
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Kateg%C3%B3ria:A_Bahama-szigetek_%C3%A1llatvil%C3%A1ga
    hamár bahama sziget :eek::D:oops::);)
     
    _Cygnus_ és genka53 kedveli ezt.
  14. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Felmennek? Pár éve örültünk, ha 100 forintot kaptunk érte! :D
     
    _Cygnus_, wiktorka17, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Ez így van. A táp most is nagyon drága, és mennyi lesz, ha még állat is kerül bele. Nagyon sokan veled, és velem együtt nem nevelünk állatokat, mert egyszerűen nem éri meg. El tudod képzelni, ha még rajtunk kívül más is erre jut, akkor mennyien fognak állatot nevelni? És az a mennyiség amit piacra dobnak, elég lesz vajon tenyésztésre, eventekre...stb...stb...? És mennyibe fog kerülni az állatok, és a táp ára, ami már most is az egekben van? Véleményem szerint egyáltalán nem fognak tíz ezresével piacra kerülni az állatok. Sőt, elindul majd egy idő után a vadászat az állatokért, mert szerintem egész egyszerűen hiány cikk lesz.
     
    hóóvirág, Tavirózsa, _Cygnus_ és 19 más kedveli ezt.
  16. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Egyetértek. A világunk olyan, amilyen és ebbe minden beletartozik. El kell fogadni, hogy létezik tápláléklánc és léteznek olyan állatok, amelyek más állatokat esznek. Egyáltalán nem szeretnék senkit se megbántani, nem az a célom, hogy bármiféle ellenszenvet váltsak ki, de gondoljunk bele..gyerekek lelki sérülése..? Kérdezem a szülőktől: Van olyan, aki nem olvasta fel gyermekének a 3 kismalac meséjét? Hát a farkas nem a zöldségekre hajtott, hanem a malackák fenekére. A piroska és a farkas még meredekebb. Jancsi és Juliska? Tovább ne menjek Oroszlánkirály? Hófehérke? Tele vagyunk olyan mesékkel, amelyeket nyugodt szívvel mutatunk meg a gyerekeknek, pedig nem kevés harag, marakodás, harc zajlik egymás elpusztítására. De még se lesznek tőle lelki sérültek a gyerekek. A lelki sérülést a való világ adja. Ezt pedig kiegészítem azzal, hogy a játék nem azt akarja, hogy bevezetnek egy vágóhidat és élő adásban boncolják az állatokat..arra én is azt mondanám, hogy nem. Ott van néhány szám, egy állat figurája és kész.

    Ettől a játék nem lesz durva, inkább közelíteni fog a valósághoz. Az miért elfogadott, hogy a valóságban az ember tonnaszámra eszi az állatot, de egy játékban merész, ha állat eszik állatot? És még egyszer mondom: a mesékben jóval erősebben jelenik meg ez (vagy ehhez hasonló elem), mint itt megjelenik. Természetesen mindenkinek a saját dolga eldönteni ezt, ha valaki a nemre szavazott én nem "bántom" emiatt, attól még, hogy más a véleményünk..hát istenem, különbözőek vagyunk, így kerek a világ.:) Ettől függetlenül jó érzés leírni a gondolataimat és hát ha valaki átgondolja ezt.:) Továbbá én sem tagadom, az igenre adtam a voksom.:)

    Az állatok mennyiségére és áraira nem tudok mit mondani..ez is optimalizálódni fog, mint minden "nyersanyag" a piacon. Én ilyen tekintetben nem számítok horror dolgokra. De például a BP-nek semmiből nem tart minden állat érési idejét akár 1 órával is csökkenteni..rögtön elmozdulnak az állatok mennyisége és árai.:)
     
  17. -Éwa07-

    -Éwa07- Utánpótlás-írogató

    sziasztok tudom hogy nem itt kéne megkérdeznem de ti mindig gyorsan segítetek nekem ha még van 300 party pörim akkor vehetek még 200 tehát nem veszik el ha lejár az akció????
    sos
     
    -orgona-, HéricsBáró, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia, nem veszik el. Nyugodtan vegyél.
     
  19. -Éwa07-

    -Éwa07- Utánpótlás-írogató

    Még egy változás: az akció időtartama alatt a tárolható party pörgetések számát 100 darabról 200 darabra emelik a központban.
    Utána visszaáll az eredeti 100 darabos limit.

    csak ezért kérdeztem mert számomra igy nem egyértelmű
     
  20. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Igen,igen,igen kellenek állatok a tápba,ez így életszerű,az ellentábornak pedig csak annyit mondanék,hogy aki növényeket termel ebből az is profitál a tápok miatt:p.
     
    mrs.banya, Tavirózsa, _Cygnus_ és 18 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.