Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó

    Az anakonda most is elfogyaszt 4 pipit és 2 nyuszit.
     
    -orgona-, kukori80, Detti0812 és 5 más kedveli ezt.
  2. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Úgy learattam,mint ihaj!
    Nem szabad erőltetni a kaját,mert returt vált szegény állatkákból.Egyenek,ami jólesik,ez játék.
     
    hóóvirág, iboly54, -orgona- és 10 más kedveli ezt.
  3. erzsike511

    erzsike511 Törekvő

    Meggyogyult a mozigepesz van mozi, adott par mozipontot. Sok sikert a mozizashoz es szep tavaszi napot, itt epp csak nem esik!
     
    magdi06 és kukori80 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha állatot ennének ... némileg átalakulna a piac :) Izgalmasabb lenne a játék ... persze a nyúl azért ne egyen medvét ... Csak reálisan ....
     
    Magdusnéne, hóóvirág, iboly54 és 7 más kedveli ezt.
  5. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Látod,ez is benne lehet a pakliban.A nyúl viszi a puskát.
     
    hóóvirág, -orgona-, kukori80 és 4 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ma este ér véget a fórumjáték . Aki még nem adta le , az leadhatja. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.3.16
    -orgona-, kukori80, Detti0812 és 6 más kedveli ezt.
  7. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Sziasztok szép vasárnapot mindenkinek!:)

    Áthoztam Jónás képeit a szomszédból. Nem hagy nyugodni hogy is zajlik majd a húsvét és van egy elképzelésem az eventtel kapcsolatban.....lehet hogy rossz az irány, de más ötletem nincs.:p
    Tételezzük fel, hogy az event két lépcsős.....Első lépésben, megtisztîtjuk a területet....ha minden lakatot kinyitunk akkor lesz egy szép tisztásunk.
    Második lépésben / és itt jön a bizarr elképzelés xD/....jön a léghajó , és abból elkezdi a nyuszi dobálni a tojásokat, amit el kell kapnunk, ugyan úgy mint a majom királynőnél :p
    Néztem a Jónás àltal hozott képeket....az egyik kép madártávlatból készült, mint ha a magasból érkezne valami. A másikon törött tojás.....a harmadikon, a megtisztìtott terület közepén egy fészek látható.:)
    Nekem ez jött le a képekből....lehet hogy nagyot álmodtam....de az is lehet hogy nem!:DKedves Jónás! Te mit gondolsz?
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én csak azt nem tudom , hogy a kötél meg az ásó az mire kell?
    [​IMG][​IMG]
    https://board-hu.farmerama.com/inde...s-jós-jónás-otthona.7666/page-145#post-463233
     
    hóóvirág, marcsi152, mimi és 11 más kedveli ezt.
  9. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    hóóvirág, Coff66, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet az ásóval tisztítjuk meg a területet a kövektől . A metszőollóval a fűtől. :p
    De a kötél?
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.16
    hóóvirág, marcsi152, mimi és 7 más kedveli ezt.
  11. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    A kötélből lasszót kötünk.... és elkapjuk vele a nyuszit xD
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    hóóvirág, marcsi152, -orgona- és 8 más kedveli ezt.
  13. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Szia, sziasztok, szép hétvégét Mindenkinek!
    Mikor reggel olvastam a gangot, nekem is ilyen gondolataim voltak, de nem mertem leírnixD, annyira bili kategóriának tűnt (lehet, nem véletlenül gyártottuk a pelustortát, ehhez már kevés a bili is o_OxD). Persze, ha másnak is eszébe jutott....:p:music:.

    Más kérdés: Nagyon nem hagy nyugodni az a múltkori infómorzsa a következő tenyésztős eventről. Tudom, hogy még messze van, de ha tényleg neonos lesz, akkor már most készülni kellene. Gondolom nem csak nálam nincsenek minden fajta állatból ezerszám a pajtában....:oops:.
     
    hóóvirág, marcsi152, emocy91 és 13 más kedveli ezt.
  14. mebajah

    mebajah Fórum császára

    hóóvirág, marcsi152, mimi és 11 más kedveli ezt.
  15. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Szia!
    Megnyugodtam....neked is megfordult a fejedben :D
    A neonos miatt már szerintem szólt volna Jónás ;)lehet hogy korai még, vagy nem kell nagyon készülni 8)
     
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Ezerszám,a legtöbből még 300 sincs.
    Most megnézem a misét a tv-ben,a nagy V-n kívül hátha Ő is segít!
     
    hóóvirág, Domos52, wiktorka17 és 8 más kedveli ezt.
  17. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok, létezik hogy csak 1-féle felrepi lenne a húsvéti eventnél??
    De akkor hogy jön ide a kötél és a tojás??
    :D Elvesztem a útvesztőben ..
     
    hóóvirág, wiktorka17, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, nagyon szép vasárnapot és jó pihenést kívánok mindenkinek:)
    Elkezdődött a boldog ól nap, hátha valaki még nem tud róla
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/boldog-ól-nap-akció.13757/#post-463572
    Szia Sziszi:)
    Te még nem tudod, hogy mire vagyunk képesek, ha a fejlesztők ezt találnák ki nekünk? Itt, most és a jövőben is bármire, ha a játék úgy kívánja:D;):D
    Nagyon örülnék, ha nem új tenyésztés jönne, hanem neonos, vagy hasonló :) még nem készültem el a régebbiekkel, jó lenne előbb befejezni a még nyitottakat:)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.16
  19. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Az event kosarakban is csak a metszőolló látható mint felröppenő :)A tojás az rendben is van, hiszen húsvét lévén azokra " vadászunk ";) de az ásó és kötél, nem tudom hogy kerül majd képbe :music:
     
  20. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Jó reggelt:)
    Lehet olyasmi lesz a szerepe mint a szellemnél az akksi, vagy mi volt az:) Annak begyűjtésévél lehet teljesíteni más szobákat:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.