Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült



    Igen, metszőolló lesz a felröpi.....minden lehetséges....de van még ott egy àsó is ahol a kötél ....akkor az is malomba való.:)
     
  2. BOGIgazda11

    BOGIgazda11 Fórumlakó

    Köszi , de nem:cry: így lesz
     
    -orgona-, Hermione72, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezt én is csak hallottam. Megerősíteni nem tudom.;):music:




    És erről esetleg valami?

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/die-farmerama-gerüchteküche-2-aktuell.15892/page-140#post-1742197




    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/gerüchte-um-neue-rätselbäume-im-april.42538/


    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/april-april-und-ein-zeppelin.42374/

    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...il-und-ein-zeppelin.42374/page-2#post-1730797

    Na , ezt fejtsük meg . És még mi panaszkodunk , ha Jónás nehezet ad fel . :p

    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...il-und-ein-zeppelin.42374/page-4#post-1742767

    A zeppelinhez tatozik .:inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.3.16
    hóóvirág, Kincső52, alex0824 és 15 más kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most komolyan kérdezem, hogy szerinted ha naponta többször ideteszed a képeket előrébb leszünk? A kávéscsészéről volt szó tegnap és tegnapelőtt is, a léghajóról tegnap egész nap. A 3 állatról az üveggömbben szintén tegnapelőtt beszéltünk mint következő neonizálásra kerülő állatok. Mi akkor a kérdés?:wuerg:
     
    iboly54, hóóvirág, *boszika13* és 16 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A nyürrőgöknek , akik feltámadt nekilendülettel sírnak , hogy nem tudnak semmit és lusták visszaolvasni és bagolyért rínak sírnak.
    Akinek nem inge , nem veszi magára.
    De , köszi , hogy a lényeget összefoglaltad. :inlove:;)

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.16
    hadebuda, alex0824, GA-BI-O-Farm és 10 más kedveli ezt.
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok! mikorra várunk ismertetőt? Tud valaki segíteni? Köszi előre is :)
     
    missuzy_53 és LBetti kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 15.3.16
    alex0824, -orgona-, Detti0812 és 6 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, nagyon szép napot mindenkinek:)
    Szia Sziszi, sajnos a link csak az oldalt mutatja, igaza van a többieknek:) Tudjuk, hogy mit szerettél volna megmutatni, megkerestük és elolvastuk:, köszönjük:)
    Én Foxot használok, nekem is a lap tetejére ugrott az oldal:) simán tudok másolni, linkelni azzal is:)
    xD aki sok elefántot szeretne eladni:), vagy reménykedik benne, hogy a fejlesztők előbb utóbb be is hozzák a játékba és tényleg tenyészthető lesz valami akár az elefánt is a bahán:)
     
  9. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült


    Szia Gyöngy!
    Azt hiszem ezen a témán még az este túl is léptünk....sajnálom ha csak ezt a hîrt tudtad kiemelni az elmúlt pár napból ....
    Valószînű mindenkinél a lap tetejére ugrik....én kérek elnézést hogy próbálok hîreket hozni a gangra! Nem esik nehezemre, de ezek után azt hiszem maradok inkább a szavaknál.
     
    iboly54, hóóvirág, Peszi2 és 12 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én pedig ma még nem voltam fent ( tegnap este sem) és ahogy visszaolvastam ezt gondoltam érdekesnek:), bocs érte, nem akartalak megbántani semmivel, csak reagáltam:), de ha bántó lett volna amit írtam veszem a kalapom és visszavonulok:)
    Ami az elmúlt pár napban hír volt arra az adott pillanatban írtam is a véleményemet:) Amire pedig nem, azok a hsz-ek amik vagy nagyon rendben voltak, vagy nagyon nem tartalmaztak semmilyen lényeges infót számomra.
     
    -Éwa07-, alex0824, Detti0812 és 3 más kedveli ezt.
  11. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Nyem csinnnyáljad már!
     
    hóóvirág, Peszi2, sziszi1965 és 8 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem , meg ne törödj senkivel . Ahogy tudod , hozd át. A szándék a lényeg , és a te szándékod kiválló.
    Te vagy szinte a legaktívabb segító szándékú gang lakó akinek hatalmas a segítő ereje.
    Ne törődj senkivel . Ami a szíveden , az legyen a szádon.

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.16
    Magdusnéne, hóóvirág, Peszi2 és 10 más kedveli ezt.
  13. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Kapcsolódva Alex mostani és korábbi jól sikerült agyalgásaihoz én is igyekszem erdőbe vezetni a csapatot :) Nos, ha megnézitek kétfajta léghajót látunk. Mindkettő feliratos része lepellel van eltakarva, ami a beharangozós időben teljesen normális, hiszen így kitakarják, hogy pontosan mi fog következni. Az első léghajó szokásos, eddig ismert mini event bejelentő. DE a második "repülési iránya" és színezése más. Ez egy újfajta léghajó szerintem. Erre más is utal. Nevezetesen az egyik kitehetőn egy földgömb látszik egy körülötte keringő "repülő objektummal", valamint kapunk felröppenőként iránytűt, továbbá valószínű, hogy a malomban meg térképet kel gyártanunk. Ha ezeket összerakom, akkor tényleg számíthatunk egy léghajós játékra. Nekem tetszene. Jó szórakozást mindenkinek!
     
    hóóvirág, sziszi1965, -Éwa07- és 23 más kedveli ezt.
  14. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Bárókám ne add magad olyan könnyen,mert akkor azt hiszik,könnyű préda vagyol! :p Fuss két kört,mint a tyúkocska a kakas elől,nehogy AZT higgyék rólad xDxDxD Bonyolultá akkor válik majd,ha megadtad magad a sorsodnak;)
     
    sziszi1965, -Éwa07-, alex0824 és 14 más kedveli ezt.
  15. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Ne vonuljal vissza es varom,varjuk a hireket a Sziszi The spy girl :inlove:
     
    iboly54, hóóvirág, Peszi2 és 15 más kedveli ezt.
  16. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Mi lenne, ha az ilyen veszekedős leveleket privátban intéznétek? Ezekre senki sem kíváncsi. Csak lopjátok az időnket! Máskor lécci bagolyban pörlekedj! Uff! Én beszéltem! :)
     
    iboly54, mimi, -Éwa07- és 10 más kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ez azt jelenti, hogy nem ér ide olyan hamar a tároló, ahogy gondoltuk?

    Boncolgassuk ezt egy picit. Miért csak szépségtapasz lesz?
    - Kitehetjük ugyan az ólakat/fákat, de az előállított termések felhasználására nincs megoldás.
    - Kevés ólat/fát helyezhetünk egymásra.
    - Egyszerre csak egyféle "tárolót" helyezhetünk ki a farmra, a többi ól/fa továbbra is a menüben marad.
    - Olyan drága lesz a tárolók elérhetősége, hogy csak keveset tudunk belőle venni.


    Nem érzem azt, hogy ezeket az eventeket ne nekem csinálnák. Eljátszadozhatnék velük most is 5 napig, de azért zavarom le hamar - kelek fel akár éjjel is aratni vagy rákészülök az eventre (a rákészülésen azt is értem, hogy már a pletyka megjelenésekor megveszem a piacon a hozzávalókat) - hogy a hét többi részén ne az eventhez kelljen a napomat igazítani.

    2 gangos szomszédom szünetelteti a játékot (nincsenek kezdő szomszédaim, mindenki mögött pár év megszakítás nélküli játék van) az este egy másik szomszédom is mondta, hogy úgy érzi most már könnyen abba tudja hagyni a játékot - ha az eventmentes időkbe is tennének be eventeket, akkor én is le tudnék mondani róla.
    5 évet nem dob könnyen el az ember, de ennél többet már nem tudok/nem akarok a játékkal tölteni.

    Ez így korrekt.:D A gyűrűt a férfi küldi.:D


    Mindkettőtöknek itt a helye.:)
     
    iboly54, hóóvirág, gyfa és 24 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Uff! Itt legfeljebb csak te veszekszel velem:music: amit nem értek, válaszoltam pár hsz-re, amire Sziszi reagált:). Hol és ki veszekszik valakivel rajtad kívül?
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.16
    alex0824 és genka53 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 15.3.16
    sziszi1965, alex0824, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  20. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Én is igyekszem minél előbb túlesni az eventen, hogy a fennmaradó időben pajtát töltögessek, és több időm jusson a VV-ra.
    97-es szinten megelégszem a mindenkinek szóló eventekkel, nem vágyok extra eventre, még több kihívásra, főleg nem két event között.
    4 éve játszok, de ennél több időt, energiát én sem akarok a játékba fektetni, így is már függő vagyok. :oops:
     
    taga1, -Szemecske-, hóóvirág és 27 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.