Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Igen, de gondban voltam kicsit a fordîtással....és amennyit emlegették a Majomkirálynőt....most már el is felejtették :oops: Nem tudom ....hátha Jósunk megszán bennünket, és helyreigazîtja a szabados fordîtásom 8):D
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.16
    Tavirózsa, Baby72, -orgona- és 18 más kedveli ezt.
  2. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Bár sok szép pályázat érkezett, és igen pici az esélyem, de nagyon várom az eredmény hirdetést.:)xDxD
     
  3. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Én próbáltam kiválasztani magamnak a legjobb ötöt de képtelenség mert csak a tavasz témájúból van körülbelül tizenöt ami nagyon tetszik és akkor még hol van a két másik téma!
    :eek::eek::)
     
    Tavirózsa, Baby72, -orgona- és 18 más kedveli ezt.
  4. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Szia kukori :)

    Majom- majom...egyre megy xD Máshol is azt îrják, hogy felfelé lesz dobálva..... ezért is îrtam, hogy a bolond napba belefér.....xDmajd az lesz a miénk ami visszapotyog :p

    .
    ...kicsit aggaszt, hogy a meseszövegben előkerülnek a fűrészek, kalapácsok, sok állat....hmmm...remélem tényleg csak a mese miatt....:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.16
    Tavirózsa, Magdusnéne, Coff66 és 19 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, természetesen mi is tudjuk, hogy hol és hogyan juthatunk bájitalhoz, ha a kedves Rackónknál már nem jutunk hozzá, csak egy kicsit meglepett és váratlanul ért a tengnapi bejelentés:), de köszönöm hogy megírtad Te is:)
     
    Tavirózsa, Detti0812, iboly54 és 6 más kedveli ezt.
  6. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Valaki olyan rendes volt, hogy összeírta melyik felröppenőt melyik növény adhatja. Sajnos nem találom az összesítőt, pedig most jól jönne. Tudna valaki útba igazítani? Jó játékot!
     
    Baby72, Detti0812, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  7. geliko

    geliko Aktív író

    Növénynemesítési tapasztalatok
    Szia, erre gondoltál?
     
    Baby72, -orgona-, Gio és 6 más kedveli ezt.
  8. kackac259

    kackac259 Utánpótlás-írogató

    Szia, tudtommal most csak egy felreppenő lesz, a szívószál és ez mindenhonnan jöhet. Adják a növények, fák, állatok is, 1064 db kell belőle.
     
    Peszi2, Hermione72, wiktorka17 és 4 más kedveli ezt.
  9. -Éwa07-

    -Éwa07- Utánpótlás-írogató

    most minden adni fogja a felröppenőt. :)
     
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ebben tökéletesen igazad van, de nézd az éremnek a másik oldalát is.
    Az eventnövény, felröppenő neve minden fórumon, rajongói oldalon megjelenik - semmi jelentősége annak, hogy 1 nappal előbb vagy később tudja meg valaki... de mi hozzá vagyunk szokva egy kis pluszhoz is (pl a hírnek köszönhetően ingyen megszereztük a gesztenyés felhőt, aminek a mai napig nagy hasznát vesszük). Emiatt a plusz miatt tolong annyi ember a "csíkon", de mivel más topicban/más fórumon töltik idejük nagy részét, ide csak az "eventismertetőt" elolvasni ugranak be. Arra már senki nem gondol, hogy J. bólogatni is csak akkor bólogathat, ha más nem veszi észre, máskülönben annyi információval maradunk, mint egyik másik külföldi fórumon. Nem beszélve arról, hogy akik ide írogatunk, itt - és nem más helyen - töltjük szabadidőnk nagy részét. Engedtessék már meg nekünk is néha, hogy ne csak segítségkérő hozzászólásokra válaszoljunk, hanem jól is érezzük magunkat. Akinek nincs ideje/kedve visszaolvasni, egyszerűen küld egy baglyot valakinek és nem hiszem, hogy valamelyikőnk ne válaszolna legjobb tudása szerint ezekre. Sokszor arra sincs időm, hogy a szomszédaimnak a szintlépéshez gratuláljak vagy a levelükre válaszolja, de egy ismeretlen levelén még sosem ugrottam át.

    Ennyit még Jancsika sem tud írni naponta, ezzel max a beszélgetős topicok lakóit korlátoznád.:D

    Egyetértek Veled, én is így éreztem/érzek, mikor a csevegőben a Miatyánkot kiparodizálták vagy egy-egy nekem kedves verset átköltenek. Nem is szóltam semmit, ameddig az este már nem falkában támadták Jancsikát.
    Ez a legegyszerűbb módja annak, hogy valakit elüldözzenek, de nekem nem jön be ez a módszer, azért is álltam mellé.

    Nekem viszont képes volt a Szuperszomszéd is 3 bájitalt hozni, pedig igazán nincs szükségem rá.:D


    Ha összevetjük az álmodat, azzal amit Jónás mondott, akkor lehet jó volt a látomásod. Hogy ennek örülök vagy sem, azt nem tudom előre megmondani. Ha abból indulok ki, hogy 3 ólgőzössel ezelőtt kaptam egy narancs óriás ólat a szuperszomszédtól és 2 ólgőzös alatt próbáltam alapot szerezni alá, mégsem sikerült, akkor nagy elvárásaim most sem lehetnek....

    Jó, hogy itt vagy!:D
    Te mondtad tegnap, hogy Andromeda is betette az elefántos képet, de a spanyol jósoknak nincs jó varázsgömbjük.:D
    Egyszer láttam, hogy vagy ő vagy Cronos betette a kielius gömbjét a név lehagyásával, bement kielius a spanyol fórumra és szólt, hogy a saját gömbjére támaszkodjon, ne az övére.xD

    Jancsika egy fiatal, jóérzésű srác, aki valószínű ugyanígy poénkodik a barátaival vagy a vele egyidős munkatársaival és nekik bejön a humora.
    A fórumozásnak van egy jó és egy rossz oldala, itt mindenki kortalan. A fórumokon sokszor a szülők, nagyszülők is úgy viselkednek, ahogy a gyerekeik/unokáik barátaival, tanáraival vagy az utcán nem mernének viselkedni, így viszont el kell viseljék azt is, ha a fiatalok saját korosztályukként kezelik őket. Tud Jancsika tiszteletet is adni, figyeljétek meg, ő az egyedüli játékos, aki nem tegezi le Jónást.:)

    A majomkirálynő birodalma felé veszi az irányt, aki hálából cukrot dobál a léghajó felé. Vajon sikerül elkapja őket?
    A fejünket arra kaptuk fel, hogy tojás dobálást vártunk.:D Valahogy összekeveredett a két event egymással.:D

    A húsvéti event neve Az elveszett frigyláda fosztogatói mintájára Az elveszett tojás fosztogatói lesz.xD Előbb a belső gyűrűt járjuk körbe, majd a nyitott kapun át kimegyünk a külső gyűrűbe (a kerítésen kívüli terület), hogy ott is keressük a tojásokat.

    Nem volt rossz a pályázatod. Nekem határozottan tetszett, hogy nem hasonlított a többiekére. Meg is lestem a Páncélos sereged.:D

    Mint ahogy Alex is mondta, nem lennék a zsűri helyében - ennyi jó pályázat közül nagyon nehéz 5-t kiválasztani. A BP helyében viszont Alexnek megítélnék egy különdíjat, amiért olyan szépen összeszedte a pályázatokat - így sokkal áttekinthetőbbek, mintha külön-külön nyitogatnánk a képeket.
     
    Tavirózsa, Magdusnéne, Coff66 és 35 más kedveli ezt.
  11. LongNight

    LongNight Fórumgróf


    Köszi, kedves vagy:inlove:
    Kevés pannit tettem, csak a zászlók-ágyúk sorába, a menekülő ellenség pedig csupa spuriból állt...;)xD
     
    Magdusnéne, hadebuda, Baby72 és 14 más kedveli ezt.
  12. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi Nóci, amit Jancsika kapcsán írtál. Pont azért háborogtam, hogy egyszercsak mindenki ellene fordult. Köztük olyanok is, akiknek a nevét még nem is nagyon láttam. "Ha ők piszkálják, én is csatlakozom - csakhogy az én nevemet is lájkolják." Sosem hittem, hogy valaki csak rossz. A pályám során nagyon sokszor kellett a munkatársaimat leállítani emiatt.
     
  13. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Tavirózsa, Baby72, pormacska1 és 16 más kedveli ezt.
  14. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Kiemeltem a lényeget!

    Addig míg Ő bolondozott - az senkit nem zavart - vagy nem tették szóvá!!
    De most, hogy valaki szóvá tette a bolondozását - miközben Ő már nagyon sokat változott!!!! - jó irányba!
    Mindenki a torkát akarja......:oops:

    Haggyátok Jancsikát!

    Lapozzunk!!

    Inkább segítsünk:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/jókívánság-felhősor-vásár.13771/#post-465729
     
  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Én senkit nem szólítottam meg név szerint, hanem azért emeltem szót, hogy ne általánosítsunk. Senkivel szemben.
     
    Tavirózsa, Baby72, Detti0812 és 9 más kedveli ezt.
  16. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    El se mentem:D
    Na jó, a Spanyol gömböket még úgy látszik fényesîteni kell xD a portugálok gömbjére is ráfér egy alapos tisztîtás, mert zeantonio is betette, szerinte tenyésztésre érett az elefánt 8) :music:De ezt nem tudhatom....én csak a friss pletyit hozom ;)Egyébként az nagyon tetszett, ahogy kielius reagált az esetre ....megörökîthette volna az utókornak xD
     
    Tavirózsa, taga1, Baby72 és 16 más kedveli ezt.
  17. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Kedves Nóci, itt válaszolok, mert lehetetlen a másik posztot kommentálni :D. Hidd el, tudom hogy miről beszélek, elég ha kettőt visszalapozol, és egyetlen oldalon öt, azaz 5 jancsikát számolhatsz meg :p.
    Különben is a 25 egy fiktiv szám volt, speciel jancsikának találtam ki, de lehet tőlem ennél sokkal több, vagy kevesebb is ;)
    .
    A lényeg, hogy picit foglalkozzon inkább a farmjával, egész nap ne irogasson xD.
    Félre ne értsen senki, rengeteg értékes embert ismertem itt meg..... olyanokat, akiknek lehet hogy napi 100 hozzászólását is szivesen olvasnám...:).
    Amig létezett a chat, max. eventismertetőkért jártam ide ;), bár ott is inkább olvasócédulás voltam :D.
    Na mindegy is, részemről a téma lezárva, de azért mindennek van és legyen is határa ;).
    További szépeket...


    Farm 120/292
     
    Baby72, pormacska1, Shirkán53 és 7 más kedveli ezt.
  18. elsolking

    elsolking Fórummogul

    azt azért benne hagyhatták volna melyik bónusz hány órát hat. tudom, van a lexikon, de így egyszerűbb volt, mint most, amikor már csak akkor derül ki, ha beteszem a rekeszbe.
     
  19. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Szia!

    Emlékeim szerint eddig is csak azt írta ki, hogy mire ad bónuszt az adott termék, ha rámentél az egérmutatóval, azt már nem, hogy mennyi ideig hat... :)
     
    taga1, pormacska1, iboly54 és 4 más kedveli ezt.
  20. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Szia!

    Ugyan nem nekem szólt a kérés, de....

    leírod a hozzászólásodban, amit szeretnél, aztán jelöld ki az egérrel, menj rá a kis kapocsra ott a hsz. tetején (balról a 7.) oda illeszd be a linket és tádááá, kész.. remélem segítettem!

    Viszont a bibi az, hogy aláírásba 2 db linknél többet azt hiszem nem enged beilleszteni.... :S
     
    wiktorka17, Gio, missuzy_53 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.