Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kukori, sziasztok gangosok:)
    Igen arról az eventről írt apó. Nagyon jó event volt szerettem, örülök neki, hogy lesz folytatása:)
    Közben amíg írtam látom, hogy apó is itt van velünk és helyeselt is bocs:)
    Szia Báró:)
    Én nem vagyok apó, de szerintem a postásokra mindig szükség van, csak a "címzés" legyen rövidebb és meggondoltabb, hogy minden levél célba is találjon:) A megfelelő "irányítócím" nagyon fontos kellék. A levelek tartamát pedig szívesen olvassuk itt, ha azok segítenek bárkinek:)
     
  2. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Elsősorban gratulálok a Játék Nyerteseinek !
    Másodszor: Alex hatalmas munkát végzett a videóval és igazán nagylelkű és ösztönző a felajánlás, más játékosok megjutalmazása
    Harmadjára: mindenki, aki pályázott, reménykedett, hogy nyer. Mivel nagyon szépséges és ötletes pályázatok voltak, 5 főt kiválasztani igen-igen nehéz lehetett.
    (én se nyertem, pedig még a Medvét is "kivarázsoltam" a barlangjából, - mert ugye ő hozza meg a tavaszt. Majd legközelebb sikerül).
     
  3. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha összeszedi magát, tud szépen dolgozni.
    Ha nincs jó napja, nem lehet vele bírni.
    Egyikre szükségünk van, a másik keveseknek hiányozna...
     
    LBetti, taga1, Magdusnéne és 33 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát. Ez a póstás most szedte rendbe az utca neveket . Szépen felírta őket egymás mellé.
    A leveleket meg már rendezgeti szépen. Szereti a munkáját. :p
     
  5. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép estét Mindenkinek!
    Szeretnék gratulálni a nyerteseknek és a résztvevőknek egyaránt! Sok szép alkotásban gyönyörködhettünk. :)
    Szia kedves Alex! Hát ez ..... Szóhoz sem jutok! :D Nincs még egy ilyen segítőkész, kreatív gazda, az biztos. Nem beszélve a nagylelkűségedről. Megtisztelő az ajándékod!
     
    Tavirózsa, taga1, hóóvirág és 27 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Jónás:)
    A nevében lesz hasonlóság, vagy a feladatsorok és a hozzávalók is hasonlóak lesznek?
    Nagy változásokon megy át az event az 1.0--hoz képest? Tudhatunk erről már valamit?
    Ps.: megkerestem az előző event leírását:https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/négy-láng-bingó.13142/
    Emlékeztetőnek jó lesz:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.16
  7. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Drága kedves (mit kedves) legkedvesebb szomszédom! :p:inlove:
    Hogy miknek nem teszed ki magad értünk :oops:
    Nagyon köszönöm én is! (De szerintem nézd meg jobban, ebben a sorban a sajátodnak is ott kell lenni) :)
    Tudod, hogy nekem a tiéd volt a legjobb! Még nem tudom mivel :music:de valahogy biztos meghálálom! :p
    Másik kedves szomszédom! ;)
    Ezt már pár hete megbeszéltük szépen mi ketten, hogy legyél okos és akkor minden rendben lesz 8)
    Remélem menni fog hosszú távon is! :oops:;):)
     
    Magdusnéne, hóóvirág, Baby72 és 21 más kedveli ezt.
  8. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Na majd most jön az,hogy a szomszédjaim nyertek!
    :oops::oops::wuerg::wuerg::wuerg:xDxD
    Bár ha azt néztem volna akkor nem azt nyered ugye amit nyertél kedves szomszéd!
     
  9. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Jajjjj, ez valóban nem fordult meg a fejemben :(
    Talán azért, mert én nem vagyok olyan? ;):)
     
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Gratulálok a nyereményjáték nyerteseinek és résztvevőinek! Nagyon ügyesek voltatok!
    LBetti-nek külön is gratulálok!:inlove:

    Alex, le a kalappal előtted!:inlove: Ne hagyd, hogy mások elvegyék a kedved. Amit csináltál és amit önzetlenül felajánlottál az igazán nagyszerű dolog...

    Huuu, hogy Te mire nem emlékszel.:D Nem hiába van a kis füzetke.xD
    Azt is tudod véletlenül, mi volt az event neve?

    Egyem a lelkedet, figyelek ám.:D
    Olyan hogy F.orosz nincs is.:p Az a bolgár fórum.xD Az E görög, az általad szerbnek mondott az orosz.
    És vannak közös fórumok, ilyen a: dán/norvég, cseh/szlovák, francia/belga FR, holland (Nederland-nek írtad)/belga Nl, portugál/brazil.
    Kihagytad a svédet és a törököt.

    http://sv.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?forums/ryktesvägen.748/

    http://tr.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?forums/dedikodu-dünyası.759/

    Javítsd át és próbáld meg betenni az aláírásodba utána. Elég, ha annyit írsz, hogy dán, cseh, francia, holland, portugál.

    Köszi! Épp ezt kerestem.:D
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Nóci, szívesen:) Akkor már nem kerestem hiába, ha neked örömöt szereztem vele:)
     
    Tavirózsa, Magdusnéne, Peszi2 és 6 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerinted kész? :p
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.16
    -Éwa07-, wiktorka17, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  13. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok! A korábbi pletyik alapján termesztettem pár kör zsályát és nárciszt... Nem arról volt szó, hogy a sok uborka mellé ezek is kellenek majd a mostani eventbe? Vagy esetleg a húsvétihoz kellenek? Vagy adjam el? Olyan tanácstalan vagyok...:sleepy:

    Aj-aj, ha jól látom az 1.0-ba tenyészállatok is kellettek... Vajon most is ez lesz a helyzet? Ha igen, vajon hány lábúak? (Mármint nem összesen....;))

    Szia Alex!
    Megtisztelő a felajánlásod, főként azért is, mert a "matricás" képet csak poénból tettem fel - látván a gyönyörűséges pályaműveket, hamar konstatáltam, hogy nekem sem türelmem, sem időm nem lesz hasonló alkotására.
    Mivel mindkét titokfából rendelkezem 1-2 darabbal, örömmel tovább ajánlom azokat a sorban következő gazdatársnak.
    Mindenesetre a forradalmi témájú pályázatok közül a Tiédet nagyon a szívembe zártam - még tegnap az állami ünnepségeken ázva-fázva is eszembe jutott. :)
    A nyerteseknek nagy gratuláció.
    Üdv, Kata
     
  14. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Köszönöm szépen a felajánlást! Továbbajánlanám a sorban utánam következőnek a fákat, hátha neki nagyobb szüksége van rá! :)

    Nagyon nemes gesztus a részedről, a videó is igazán jól sikerült... Még egyszer köszönöm, és nagyon jó játékot kívánok neked! Ne hagyd, hogy bárki is elvegye a kedvedet attól, ahogyan és amit csinálsz! :) Rengeteg idő és energia kell ehhez a "munkához"!

    Puszi! :)
    ui. Köszönöm szépen mindenki szavazatát a képre. Sajnos nem jött össze, amit nagyon szerettem volna, de a nyerteseknek gratulálok! :)
     
  15. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    A cseh és szlovák is közös fórum...:)
     
    Tavirózsa, hóóvirág, Baby72 és 15 más kedveli ezt.
  16. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Szia Alex!
    Két ilyen csodálatos videó után neked kellene ajándékot kapni. Nagyon szépen köszönjük, hogy még felajánlást is tettél. Nagyon-nagy szíved van. :inlove:
     
    Tavirózsa, hóóvirág, Baby72 és 20 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Lazításképpen kukkantsatok be a moziba, Hugo Boss reklám van, öltönyben lehet vizisíelni xD
     
    Tavirózsa, juliannakoczkas, mimi és 17 más kedveli ezt.
  18. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Nálam már jó ideje nincs mozi....de nem is hiányzik :p

    A szlovén alatt dán jön be nekem..... de miért nem csak azokat îrod amit használunk, kb 8-at ;) a többi fórumon nem nagyon van használható info ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.16
    Tavirózsa, Baby72, -Éwa07- és 10 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom . Így teljes a lista. :p Meg sose lehet tudni , mindig az jön ami még nem volt.
    Lehet , hogy az egyikbe van Varun titkos tevei.:inlove:
     
    Magdusnéne, -orgona-, -Éwa07- és 5 más kedveli ezt.
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Vedd ki a szlovént, olyan fórum nincs. A többi jó.
    Arra voltam kíváncsi, amire Kata is, hogy kellett-e tenyészállat a Bingó 1-hez?

    Most már az a kérdés, hogy a Bingó 2 is kér tenyészállatot és milyen szintűt?
     
    LBetti, Tavirózsa, Magdusnéne és 18 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.