Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Minden Gertrúdnak és Patriknak boldog névnapot kívánok.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.3.16
    marcsi152, -orgona-, _Cygnus_ és 11 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen kért nem is keveset:), Akkor a piac nagyon nagy mozgásban volt, tényleg jó lenne tudni, hogy számíthatunk-e a 0.2-ben is ilyesmire:)
     
    LBetti, marcsi152, hóóvirág és 10 más kedveli ezt.
  3. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Na jó...most már nyugodtan csicsikálhatsz ;)kész lettél, ügyes vagy :)
    Nyugodt éjszakát mindenkinek !
     
  4. cukimont

    cukimont Utánpótlás-írogató

    Szép napot mindenkinek.

    Rackó ma bőkezüen osztotta a szerszámokat,:music: csak ámultam hogy mennyit ad,
    minden fajta szerszámból adott, pl kalapácsot 23 db-ot.:)
     
    marcsi152, Detti0812, iboly54 és 12 más kedveli ezt.
  5. hadebuda

    hadebuda Fórum nagymestere

    LBetti, Magdusnéne, marcsi152 és 13 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon szép gesztus volt tőled a jutalmazás ;)
    További jó játékot kívánok neked ;)
     
    Peszi2, marcsi152, hóóvirág és 12 más kedveli ezt.
  7. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia Sziszi!
    Szerinted miért ad Rackó szerszámokat? Ma reggel annyi szerszámot kaptam, mint egy XXXL-es csomag, de a legjobbkor jött, mert alig van deszkám. Szerintem meg addig ad Rackó barkácsot Bájital helyett, amíg az általad idézett meseszöveg miatt dukál. Remélem aztán visszaáll a Bájital küldésére, bár lehet ez egy újabb bevételi forrás kialakításának az első lépése a BP által. Jó játékot mindenkinek!

    Szia Jancsika!
    Köszönjük a sok munkát. Ezek az oldalak 2014 óta elérhetőek voltak az alábbi hozzászólásban is. Aktív fórumozók már többször belinkelték azóta, ezért ismerem én is:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/pletykák-archív.11542/page-6#post-40886
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.3.16
    LBetti, Tavirózsa, marcsi152 és 17 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem a legegyszerűbb válasz az , hogy nincsen több ország.;)
    De , hidd el , én csináltam , tegnap kérdeztem meg , hogy kell csinálni. Visszaolvashatod hogy csináltam.

    Amit Sziszi mondott tényleg hallani valamit a tigris hangyász flamingó vöröspanda állatokról

    [​IMG] Ezt a húsvéti hírek között találtam .

    http://cs.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/farmoraculum.7663/page-41#post-191140
     
    Utoljára szerkesztett: 17.3.16
    LBetti, Magdusnéne, Peszi2 és 18 más kedveli ezt.
  9. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Napsütéses napot Mindenkinek:)
    Csak lábjegyzetként irnám le, mindenféle kukacoskodás és egyéb nélkül. Szép és jó amit csináltál, de pl nekem (nem tudom mások hogy vannak ezzel), aki 2 nyelven beszél csak és abból az egyik a magyar, elég nehéz rájönni hogy épp melyik topicba kéne bogarászni. Mivel sok mindent a google se tud leforditani:) Az egyik nyelvnél sikerült rájönnöm, hogy nyitnak az aktuális témáknak új topicot (?), de hogy igazából melyik a gang náluk, azt elég nehéz kitalálni. Esetleg egy ilyen kiegészítés (kicsit) hasznosabb lenne. Vagy csak nekem???xD
    ...
    Gratulálok mindenkinek a szép képekhez:)
    Grat a nyerteseknek.
    BigLike Alex :)
    ...
    Tegnap nem volt gépem, az elvonási tünetek erősen benne voltak a kezembe. Már majdnem rajzoltam magamnak egy billentyűzetet, csak hogy megnyugodjakxD:cry:
     
    LBetti, Tavirózsa, Magdusnéne és 24 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem tökéletesen megfelel . Elsősorban magam miatt csináltam.
    De igazad van , de ez ügyben nem tudok mit tenni.

    Minden induló gazdának , aki indult a fúrumjátékban már eleve nyert , mert megpróbálta.
    Aki meg tényleg nyert , annak szívből gratulálok .

    [​IMG]
     
    Tavirózsa, Peszi2, pormacska1 és 11 más kedveli ezt.
  11. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Kicsit ellentmondásos ezzel, de nem baj :)
    Használd egészséggel:)
     
  12. -Éwa07-

    -Éwa07- Utánpótlás-írogató

  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hogy ne érje szó a ház elejét , kiegészítettem pár dologgal . Lehet hogy meglepő lesz. De azon vagyok , hogy segítsek.:)

    [​IMG]
     
    marcsi152, Detti0812, Gio és 4 más kedveli ezt.
  14. .imre71.

    .imre71. Fórum mestere

  15. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ez nagyon egyszerű: amelyik topicon nincs lakat, azt át kell nézni. A lengyeleknél, cseheknél egy-egy topic van, de a többi fórumon akár 8 topicba is írhatnak egyszerre. Akik a napi 5-6 magyarul írt oldal miatt panaszkodnak, legalább egy hétig megpróbálhatnák, milyen az, ha napi 20-50 oldalt kell idegen nyelven átnézzenek - ebben a külföldi rajongói oldalak nincsenek benne, csak a hivatalos fórumok - és lehet csak egy képet találnak közben.
    Egy idő után megtanuljuk, hogy a fordító mit nem fordít jól, pl ha a németeknél Törökországot fordít, akkor pulykáról beszélnek.xD
    Jó móka a külföldi fórumokat böngészni, a pletykák mellett a többi nemzet játékosainak gondolkodásmódját is meg lehet ismerni - bizony az nagyban különbözik a magyartól.
     
  16. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Jónásunktól kérdezném, mikor tapsolhatom el a banánjaimat? Van belőle pár száz, szeretném már hasznukat venni. ;)xD
     
    LBetti, Peszi2, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  17. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    LBetti, Tavirózsa, Peszi2 és 21 más kedveli ezt.
  18. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    LBetti, Peszi2, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  19. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    De jó is lenne!:p Az én nyulacska szomszédjaim nekem csak kacsakatát és szupertrágyát adtak!
    -.--.- Akkor most nekem nem terem cseresznye???o_Oo_O
     
    LBetti, Magdusnéne, Peszi2 és 15 más kedveli ezt.
  20. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült


    Szia Shirkán!
    Lehet benne valami, mert tenyésztés előtt nekem egy hétig bájitalt adott ;)most meg egész héten zöld könnycseppet xD úgy látszik nekem sok szerszám van a pajtában....nekem nem adja :p
     
    Peszi2, genka53, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.