Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. robben800412

    robben800412 Törzsjátékos

    természetesen én most sem értem ha nagy a titok akkor kérhetnék egy baglyot?
     
  2. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Amikor itt az idő, mindig jár hozzá, nem?

    Szem nem marad majd szárazon, azaz akarom mondani táp nem marad majd a pajtában :D :oops:
     
  3. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Miért? o_O
    Annyira megérős lesz mindet eltapsolni?:p
    Vagy valami újdonság? Netán hangyatenyésztés?xD:D
     
  4. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Van
    Szia!
    Meg sem várjuk vele a neonost? :oops:Ajajjj....:music:
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehet hármas vagy egyenesen ötös ikrek születnek majd ;)
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    [​IMG]

    Rendkívüli híreink következnek

    Ma hajnalra virradóra , de még az első macskanyávogás előtt , elfogták a rend éber őrei Jancsikát , hamis Amerikai útlevéllel. Az eperföldön bujkált , és éppen fejtette a babot , mikor rajta ütöttek . Ez neki fájt , mert a fejin találták el . Váltig állította, , hogy tévedés történt , és talpig becsületes. A rendőrök ezt elhitték , de már afelett nem garantálják. Kiderült , hogy az igazi neve Kukorica János , de hamis útlevéllel Popcorn Jonny lett volna a neve.
    Estefele , vagyis dél környékén kiderült , pedig esett az eső , hogy egy titkosügynök , akinek a fedő neve lábas.
    Beépült a Húsvéti Nyuszi Kft-be . Ott a főnők a Maf volt , és volt egy fia , aki a húsvéti nyuszi inasa volt , vidámnyik volt . A komornyik éppen nem volt szolgálatban. Szóval a Maffia --nem működik az enter pont ennél-- elkövette azt a hibát , hogy éhgyomorral vetet cigánykereket , és amikor kikelt , nem almafa lett , hanem 10 kg mustáros cipó .
    Ezen annyira beidegesedett , hogy elmondta fűnek fának . Így lettek a játékban a tojásfák , tejfák cukorfák stb , de ez másik történet.
    A rendőrség forró nyomon volt , mert akkor tört ki a vulkán . Majd elkapták a fuvolista nyulat , csak azt nem tudják még eldönteni , hogy ingyom , bingyom vagy tálib-e ?
    Jancsikát felmentették , és megkapta a legnagyobb kitüntetést ami ezért jár , de sajnos nem bírta hazavinni , mert akkora volt.

    Maradjon velünk , ugyanis karambol van a 6-os főúton . A csiga éppen otthon volt és látta , hogy a lajhár frontálisan ütközik a teknőssel . A csiga szerint hirtelen történt minden. A riporter perceken belül a helyszínre ér.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.16
  7. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    ....igaz nincs kép;),...igaz, hogy ződdel írtad:p.....megint kapsz hideget...meleget!:D
     
    inanna11, Peszi2, h.lajosvilmos és 9 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia Sziszi . :)

    Találtam valamit az Angol fórumon. Asszem a lényeg , hogy 2014-ben volt egy közvélemény kutatás .

    Hogy mit szeretnénk , ha be lenne vezetve a bahán . Szerintem érdekes. :p


    Ha ide kattintasz : # 41
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.16
    _Cygnus_, Peszi2, bindi5454 és 7 más kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára


    Húúú! Ez most egy nagyon cinege a négyzeten mese vagy csak egy zöldnek megfelelő hsz ???
    o_O:oops:
    Néha úgy érzem,hogy a nublonok nem tűntek el teljesen,hanem köztünk élnek!
    :D:DxDxD:wuerg:;)
     
    mimi, Magdusnéne, k-rusi és 18 más kedveli ezt.
  10. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Szi Jancsika!
    Emlékeznem kellene rá, de nem emlékszem :music:igen, azt îrja hogy 2014.március végén volt egy felmérés, mit szeretnénk játszani a farmeramaban :)

    1.Horgászat- 2X kipipálva
    2.Elveszett szigetek - ez még nem volt
    3.Kaland a templompan /a dzsungelben / - hamarosan ez is kipipálva
    4.Óceán napi event - ez is kipipálva /Bár a Korallra szavaztak,, ez lett helyette /

    Ezek szerint, még mindig központi téma egyes fórumokon, hogy a Korall-zátony bevezetésre kerülhet-e ?
    Gondolom, a téma isnételt kerülgetése kapcsolatban lehet a Youzu-val....reménykednek hátha ők megvalósîtják....
     
    robben800412, mimi, Fatther és 18 más kedveli ezt.
  11. wiktorka17

    wiktorka17 Fórum hercege

    Hmm... Vagy mi élünk a nublonok között?:):DxD:cry::wuerg:
     
    mimi, Shirkán53, Magdusnéne és 19 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Dehogynem ! Az a korall ! :D:cry:
     
    mimi, Magdusnéne, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Jónás, szép hétvégét neked:) Ellenőriztem a készleteimet és eléggé megnyugtató képet láttam az alapokból.Emlékeim szerint emeletre menni most nem érdemes, így azzal nem is foglalkoztam. Jól tettem ugye, vagy jobb lenne pár emeletet is megmásznom?
    Ps. Még egy kérdés eszembe jutott, -ha szabad tudni-, akkor azon kívül, hogy villogni fogunk háromszorosan, esős időt is jósolnak a meteorológusok? Hiszen az esőben jobban szaporodnak még a gombák is:)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.16
  14. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Szia. A remény hal meg utoljára,ahogy mondani szokták! Szerintem Jónásunk egy régebbi tanácsát figyelembe véve,ha sokan,eleget lobbizunk,kívánságainkat megvalósíthatják:music: Végül is engem az se zavarna,ha Kung-Fu sziget lenne a neve,csak ne kelljen verekedni érte xDxDxD
     
    mimi, Shirkán53, Magdusnéne és 14 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Sziszi:)
    Amikor megnéztem a linket (angol tudás nélkül) eléggé ismerős érzés fogott el, csak nem tudtam hová tegyem:D Most már értem, de régen volt amikor erről szavaztunk:). Úgy emlékszem, hogy a korall bevezetésének ötletét nem vetették el teljesen, csak halasztották, de lehet, hogy tévedek:)
     
    g.bella, marcsi152, _Cygnus_ és 9 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyszer csak bevezetik ;)
     
    HéricsBáró, marcsi152, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  17. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült


    Van egy olyan érzésem, hogy nem a neonosról van szó .... még a neonosig van két hét....
    A végén még igaza lesz Jancsikának és jön Dumbó:D 8)igaz hogy már százszor elvetettük az ötletet, de nem lehet hogy mégis?:music:
     
    -Mayacska85-, Baby72, iboly54 és 16 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm .... menjek a piacra ? ormányosom nincs sok :oops:
     
    -orgona-, marcsi152, Hermione72 és 5 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Baby72, iboly54, alex0824 és 9 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    xDxDxDxDxD Most már jó lenne eldönteni hogy mi fog kelleni mert fogy a pénzem xD Nagyon reménykedek hogy Jónás találkozott az erdésszel és elárulta neki hogy áprilisban milyen vadat kell kilőni. Az erdésszel meg jóban vagyok, majd megsúgja;)
     
    mimi, Shirkán53, Magdusnéne és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.