Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Sziasztok, jó reggelt!
    Tehát tyúk, nyúl, kecske, birka és disznó is. Hm.... Vajon mit tudnak még bonyolítani?
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon jó volt olvasni a posztod ;)
    Nekem is volt mindenből ... de muszáj volt kipróbálnom ;)
    Jó lenne ha a játék készítői az ólakra is találnának ki hasonló vásárlási lehetőséget ;)
     
  3. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Szia!
    A kis mohó.
    Az utolsó ajándék 100% TP bónusz.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok verőfényes szép napot és jó pihenést kívánok mindenkinek:)
    Ha az ügyességtől nagy mértékben függ, akkor gyakorolnom kéne rá nekem is :oops::music:xD
    Erről már volt szó, de teljesen kiesett az agyamból, hogy mire is lesz jó nekünk ez a tojás. Kérlek szépen, ha Te tudod írd le a feltevésedet.:)
    Sajna még tippem sincs más mint, hogy esetleg valami össznépi bedobálós mint a hódnál volt, esetleg időre fogunk tenyészteni, ez a másik gondolatom, de hogy bonyolulttá teszik az biztos. Nagyon nyomós oknak kell lennie annak, hogy én újra nekiálljak ezeket az állatokat tenyészteni. Egyedül a nyúlnál van még némi hiányom:)
     
    HéricsBáró, Meellcc, LBetti és 10 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megjelent nálam a kérdőív ;) Egész jóra sikeredett ;) Szívesen olvasnám a végeredményt ...
     
    alex0824, Meellcc, LBetti és 10 más kedveli ezt.
  6. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Tegnap mar kitoltottem, en is kivancsi lennek ra ;)
     
    alex0824, Meellcc, Gio és 5 más kedveli ezt.
  7. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Sziasztok!

    Rég jártam erre így nagyon rég olvastam is és még régebben írtam ide.
    Baharama titok ól? :D Imáimat meghallotta a BP!!! mennyi lesz darab áron és mennyi csomagba? drágább mint a farmos?
    Állati gőzős óriás ólakkal és azokkal a pontokkal vagy a luxusexpressz árait használja és jöhet akár illatszer is?
    régi kecske ló meg malac óriásólak térnek vissza vagy újabb ólakat is kapunk?
     
    alex0824, Meellcc, levianyu1 és 12 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia juliska70 :)
    Neked is igazad van, meg nekem is :);). A lényeg, hogy dupla Tp az = kétszeres=200% TP-t könyvelnek el érte aratáskor, azaz 100% ami alapból jár, a + 100% a bónusz, az már a ráadás :D, így összesen kapunk 200%-ot :D:inlove:, a saját, "ehető" TP-növelőinken felül;). Marketing szempontból tálalás kérdése az egész. Ugye mennyivel jobban hangzik, hogy 200%-ot kapunk, mint az, hogy + 100%, pedig mindkettő ugyanazt jelenti;):D:D:inlove:. Na, learattam, előtte még két órát kínlódtam a gépemmel, tisztítástól többszörös újraindításig mindent csináltam, hogy működjön, mert egy farm learatása közben 2x kellett a lapot frissítenem. A végén még rendszer visszaállítást is kellett csinálnom, hát most azért javult a helyzet, de elvett 2 órát az időmből, amikor úgyis sietős a dolgom. A fél "földes" farmra kiraktam a kütyüket is, (esőerdő kivételével, ott eleve meghagytam már előtte az XXL-es fákat) a többi részt beültettem bogyóval, amíg az beérik, addig intézem a dolgaimat. Mikorra meg beérnek a csili-vilik aktiválom a TP bónuszt. :D:inlove: Így a kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad. :D:D:inlove:
     
    alex0824, Meellcc, -orgona- és 7 más kedveli ezt.
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A piros sapkás disznóval a tenyésztést jelölik, csak a másik négy állat van a kosárban.

    Szerintem a titokólak, illetve csomagok ugyanolyan áron lesznek mint a farmon. 4 féle 30 db-os csomag lesz, mindegyiknél pluszba adnak 1-1 titokállatot.

    Az eddigi pletykák nem említették az óriásólakat, azokból én is szeretnék még egy párat szerezni.


    Olyasmit mondott Jónás, hogy inkább a gyűjtők veszik meg és nem közvetlenül a haladást segíti elő.

    Megnyugodtam, hogy más is kínlódik a farmmal. A csevegőben kérdeztem, hogy másnál normálisan működik? - mert én ugyancsak megkínlódtam mindennel. Annyit lépkedtem ki-be, hogy elfáradtam.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.16
    alex0824, Fatther, Meellcc és 11 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, köszönöm szépen az infót:), talán reménykedhetünk benne, hogy esetleg meggondolják magukat és más, jobb tulajdonsággal fog rendelkezni:D, de mivel gyűjtöm őket, azt hiszem így is úgyis lesz ilyenem:)
     
    HéricsBáró, alex0824, Meellcc és 6 más kedveli ezt.
  11. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    Hát igen! A rémisztő kategóriában, én is el tudnák képzelni, egy Pók tenyésztést, vagy egy Pápaszemes makit, esetleg egy Tazmánördögöt vagy Kanadairozsomákot! De a szentjánosbogár tenyésztés se lenne már rossz!:)
     
    alex0824, _Cygnus_, Meellcc és 7 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes hogy még semmi extra nem szivárgott ki :eek:o_O... Én annyit olvastam , hogy 2 új növény lesz ...:p
     
    alex0824, _Cygnus_, Meellcc és 5 más kedveli ezt.
  13. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Igaz, köszi. :)
     
    _Cygnus_, Meellcc és sziszi1965 kedveli ezt.
  14. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    Igazad lehet! Biztos mostanában azért lesz annyi Teliholdas, mert jön 2 db uj növény!;)
    Csak a végén nehogy onnan jöjjenek a felröpik...mármint a teliholdas területről, a Mendeleventhez!:music:
     
    alex0824, _Cygnus_, Meellcc és 5 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Őőőő naaaa neeee ez még viccnek is rossz :eek:o_O:music:
     
    Boccio71, alex0824, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia.

    Én mosómedve tenyésztést szeretnék.:p Lehetne? :)
     
    bindi5454, alex0824, Bözse és 6 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor inkább legyen pók ;) Terménye lehetne pókháló ;)
     
  18. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én macsekmániás vagyok úgyhogy én a cicustenyésztést szeretném igényelni!
    köszönöm!:p
     
    bindi5454, genka53, alex0824 és 13 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyanítom ez nem az a játék ahol azonnal meghallgatásra talál a kívánság ;) - Sajnos
    De egy régi produceri levélben az volt olvasható hogy minden állatot utolér a tenyésztés ;)
     
    Boccio71, bindi5454, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, váratlan meglepetés annak aki rendel. Hátha valaki még nem látta:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/rendkívüli-mega-tp-nap.13890/
    ***
    Marika, tudod az a helyzet, hogy unokám még nincs, de van két gyönyörű élénk, sportot szerető, egészséges fiam, akik játékfegyver nélküli lakásban nőttek fel és végeztek környezetmérnökként egyetemet , büszke vagyok rájuk:). Igazad van, játszva lehet tanulni sok mindent, köztük a történelmet is. Nem vagyunk egyformák és ez csak egy játék:)
    Amúgy a (nem tudom hányadik) sörfesztivál eventet én is szerettem, ha jól emlékszem ott "csak" dobálni kellett a figurákat :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.16
    HéricsBáró, bindi5454, genka53 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.