Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha lenne nagyon egyetértek gomb ... sokan nyomogatnák ;)
     
    kamylla64, zit67, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    FORRÁS

    Inkább nézze meg mindenki ezt .:oops::p

     
    kamylla64, Kincső52, missuzy_53 és 13 más kedveli ezt.
  3. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    A totemet én maja maszknak néztem. Talán annak is lesz receptje?
     
    emocy91, _Cygnus_, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  4. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Jancsika, és mit szólsz ahhoz ha ez terményes lesz és nem totemoszlopot hanem gyűlésre hívó fadobot készít valamely jószág. Egyes Dzsungel lakó törzseknél a főtéren volt ilyen dob.
     
    _Cygnus_, -orgona-, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Farmer*54

    Szóval , lehet lesz olyan dobunk , hogyha learatjuk , jönnek az arany állatok? :D
     
    kamylla64, revaa, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  6. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Az újrahasznosítóhoz vajon kell majd event gaz, vagy csak a pajtából és a piacról fogjuk teljesíteni?! Válasz bagolyban is jó lesz! Köszi
     
    kovacstne és _Cygnus_ kedveli ezt.
  7. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Drága Zsu!:inlove:Sajnos nem mindenki gondolkodik és nem olvas,hogy miért is van a cinegézés,ha olvasnának,nem írnának ilyeneket.Sajnálnám,ha nem olvashatnám a cinegés megfejtéseidet.Nagyon sokunknak nagy segítség.:inlove:
     
    kamylla64, Mikulás48, Meellcc és 36 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Farmeres53

    • Eventgaz, felröpi és pajtakészlet kell.
    • Az eventgaz kiváltható lesz pajtakészlettel
     
    kamylla64, Mikulás48, ljanika6 és 15 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól tudom ... kiváltható lesz pajtakészlettel az eventgaz ;)
     
    kamylla64, Mikulás48, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  10. Latifundium_nostrum

    Latifundium_nostrum Utánpótlás-írogató

    Kedves Mindenki!

    1. Köszönöm szépen, hogy akinek volt ideje, türelme, tehetsége megoldani a feladványt, az megtette és lehetőségeihez mérten közölte a végeredményt a köz javára (cinege ide vagy oda). Bevallom próbálkoztam vele, de nekem ez a feladat egy kicsit magas volt, lehet holnapra sikerült volna csak megoldani, főleg munka közben, így visszaolvasva az oldalakat meg egyébként is voltak nálam sokkal gyorsabbak és ügyesebbek.

    2. Légyszíves ne veszekedjetek, mert egymás vérének szívása nem fogja megoldani a feladatot és csak utálkozáshoz fog itt vezetni. Amúgy én nem olyan rég óta nézem a topicot, de első ránézésre szimpatikus, segítőkész társaságnak tűntetek, akiknek én is szívesen segítek ha tudok, kérlek ne rontsátok el a bennem kialakult pozitív képet rólatok.

    3. Egyetértek azokkal, akik szeretnék betartani a topic/fórum szabályait, nekem pl tetszettek a cinegék, és ha ezt kérik hát ezt kérik, nincs mit tenni, ***

    4. Azért is örülök, hogy elkezdtem nézni a topicot, mert bár konkrét megoldást nem ad, de legalább az irányt megmutatja, mire is készülhetünk (most sem okozott így legalább gondot a sok saláta és répa, igaz lett rengeteg más növény is az első sorból, de a pajtában elfér ugyebár). Tudom hogy másnak több ideje van valószínűleg mint nekem ezért hálás is vagyok, hogy egyáltalán hoztok be pletykát és képeket, meg sok minden mást. Én csak igyekszem követni és egy-két hozzászólással segíteni amiben tudok, hogy legalább visszaadjak valamit a közösbe.

    Köszönöm a türelmet és szép délutánt/estét mindenkinek!

    Üdv: Lati
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.8.16
    Mikulás48, iboly54, lovag01 és 33 más kedveli ezt.
  11. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szia!
    Jónás ebben a hsz-ben sztem elég sok mindent elárult.
    Én ebből arra következtetek, hogy az eventnövény kiváltható lesz majd a pajtabéli cuccokkal, de a felröpi kell majd.
     
    Mikulás48, Meellcc, revaa és 27 más kedveli ezt.
  12. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,
    Bocsi hogy belekotyogok, de valamennyire ismerem azért a Gangot, a szabályokat legalábbis;):) És nem értem miért kell felnőtt embereknek elmagyarázni azokat, újra meg újra.

    A "cinegézést" nem a játékosok kérték, és harcolták ki maguknak, mint egy privát kis privilégium. Ezek a szabályok a fórum ezen topikjában, amit a BP alakit ki, nem a játékosok és fórumozók.

    Ha tényleg csak egy kis kör szeretné tudni az infokat előre, akkor azt tényleg lehet bagolyban és emailben, stb intézni. Ez a fórum topik PONT arra van, hogy másnak is legyen esélye ezekről értesülni.

    Meg kellene végre érteni, hogy EZ A TOPIK NEM EGY PLUSZ EVENT ISMERTETŐ. Ha BP azt akarná, hogy mindenki tudja egy hónapra előre, hogy mit fognak bekérni a következő eventbe, akkor minden hó elején a naptár mellé leadná a rendelési listát is. De ez nem így működik. Viszont létrehoztak egy csatornát, ahol rejtvények, pletykák formájában hagyják hogy bizonyos dolgok ki szivárogjanak. Viszont a lényeg a "szivárgás" nem az "öntés".

    A "szivárgást" pedig meg próbálják játékos formában tenni, képekkel, rejtvényekkel, stb, vagyis egy plusz játékot kreálni, és akinek van kedve, ideje az tud ezzel is játszani. Viszont megvannak a szabályai, aki ezeket nem tudja tudomásul venni, az ne játsszon, de ne akarja elvenni mások játékat sem:sleepy:


    Én ezúton is köszönöm a hirszerzőknek, rejtvényfejtőknek, és cinegézőknek a segitséget. Ne fogyjon el a kedvetek egy-egy értetlenkedőtől, olyan ez mint az eventeknél a nyürrögők, mindig jelen lesznek, de nem sok vizet zavarnak;):D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.8.16
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A videó amit hoztam , 30 perc telt el , és a Lengyeleknél van .:p
    Szóval , ha azt látta Valaki , és elvitte oda , akkor biztos feltűnt neki , mi folyik Itt.:(
    Azt akarjátok , hogy külföldön Rajtunk röhögjenek? :cry:
     
    kamylla64, Mikulás48, revaa és 15 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon lesz event előtti felreppenőnk ?:music: Álmodozok róla 8).... Vajon vegyem ki a kezem a biliből ? :wuerg:
     
    kamylla64, ljanika6, szemike50 és 9 más kedveli ezt.
  15. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Kedves Zsu!
    Nagyon sajnálom, hogy ennyire megbántottak az itt elhangzott dolgok. Ezt szerettem volna megelőzni a tisztázó hozzászólásaimmal. Sajnos nem sikerült. :cry:
    Nagyon sajnálnám, ha úgy döntenél, hogy ezután nem osztod meg velünk a megfejtéseket, de teljes mértékben megérteném. Kérlek fordulj egyet-kettőt, nyugodj meg és folytassuk. :)
     
    Mikulás48, -vadocka70-, revaa és 27 más kedveli ezt.
  16. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ebben már csak egy verőhibát látok :) :D
     
    revaa, genka53, ljanika6 és 28 más kedveli ezt.
  17. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Zsjudit!
    Ritkán írok (de folyamatosan olvasom) a gangra, de ezt már nem bírom magamban tartani.
    A fórum szabályzatát mindenkinek el kell fogadnia, akár tetszik neki, akár nem. Örülünk neki, hogy sok mindent megtudhatunk időben azoktól a társainktól, akik arra áldozzák a szabadidejüket, hogy külföldi fórumokon keresgélnek, kutakodnak. Nem tartják meg az infót maguknak, hanem megosztják velünk. Jónás is mindig segít, amennyit csak engednek neki a tollai megtépése nélkül.
    Cinegésen mennek az infók, amin néha valóban kell egy kicsit agyalni (lényegesen kevesebbet, mint idegen nyelvű oldalakt böngészni, vagy rejtvényt fejteni!), de ennyit már igazán megtehet mindenki. Persze, velem is előfordult már, hogy nem jutottam dűlőre vagy belekeveredtem a sok infóba, akkor írtam pl. ........-nak, ..............-nak (és voltak még mások is), hogy segítsenek. Kivétel nélkül mindenki azonnal válaszolt, kedvesen, érthetően, és egy percig nem éreztem, hogy valószínűleg én aznap már a századik vagyok, aki "zaklatja".
    Olvasd a gangot, kérj segítséget, ha valamit nem értesz, de megkérlek, hogy ne kössél bele a fórumozókba, ne vádaskodjál, ne bántsd azokat, akik segítenek.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.8.16
    Mikulás48, Meellcc, kovacstne és 39 más kedveli ezt.
  18. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Szia!
    Hmm..nagyon magamba neztem...arra jutottam, továbbra is fogom a híreket hozni...ha nem lehet nyilvánosan, akkor természetesen "cinegézve" vagy ha úgy jobban hangzik, rébuszokban írok;)
    Fájó pont, mert minden napra jut valami, ami mindentől elvehetné az ember kedvét... ha hagynánk;)
    Szétnézhetsz külföldi fórumokon...ott sem megy ez másként. A jósok nem tálalják fel tálcán egyik event hozzávalóit sem. A játékosok viszont örömüket lelik a találgatásban....ott is megy a "baglyozás" is, ha valaki nem ért valamit.
    Ja, és Jónás sem fogja készakarva guillotine alá hajtani a fejét, és mi sem szeretnénk ha így volna. Szerintem még panaszra soha nem volt okunk, azt pedig meg kell értse mindenki....vagy így tudunk meg dolgokat (cinegésen) ...vagy sehogy. Lehet választani!8)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.16
    kamylla64, zit67, Mikulás48 és 49 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A múltkor a vízben úszkáló állatot emlegettünk .. vettem egy rakás kacsát .... Halat pedig egyet sem xDxDxD
    Nálam más cinege járt ;) De a többit jól értettem ;)
     
    kamylla64, Mikulás48, Meellcc és 26 más kedveli ezt.
  20. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Akkor nem kell tovább küzdenie ;)
     
    zit67, Mikulás48, Meellcc és 44 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.