Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Nagyon jó eventnek ígérkezik,én belevágok! Már most elkezdem a hozzávalókat beszerezni a piacról!


    Szia. Szerinted az Őszi Topp-hoz hányadik héten várhatunk tőled egy ilyen praktikus kis órát? Mert ugye kapunk?:p A tavalyihoz hasonló "fatermés kimarad"-ós rémhírek várhatóak?8)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.16
    Mikulás48, alex0824, Peszi2 és 11 más kedveli ezt.
  2. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Idén csak a fúró lesz beadható..:D:pxD
     
  3. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!
    Mókázunk?:D:DKedves Apó!Nyugtass meg minket,ugye nem lesz változás a beadandó cuccoknál?:)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.16
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    h.lajosvilmos, Meellcc, alex0824 és 14 más kedveli ezt.
  5. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Akkor idén top 100 lesz??
    Vagy sokat mondtam
    xD
     
    h.lajosvilmos, Fatther, H-Anita és 16 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Aki kettőt fel tud mutatni az győz ;)
    Létezik már olyan játékos ?
    Szerintem pedig így lehet fenntartani az érdeklődést a titok akciók iránt ;) Mert megéri hosszútávon ;)kinn tartani az állatokat ;)
     
  7. tamoooka

    tamoooka Fórum-zöldfülű

    [​IMG]
    Sziasztok! Ez fogadott ma a farmomon. Nem tudjátok, hogy mi lehet, hogy ki az a Fuzzles? :D
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez Renzó ládája .... a Kalózos játékban .. de ott egy lakat díszíti ;)
     
  9. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Szia
    Nálam is volt, majd "Chris" megmondja maradhat-e?;)
     
    h.lajosvilmos, _Cygnus_, alex0824 és 5 más kedveli ezt.
  10. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ez nálam is megjelent egy kis időre de a rajta gomb nem vitt sehova!
    Szerintem véletlen mézesmadzag lehetett!
    :))
    Szerk: ha lefrissültök már nem mutatja!
    :)
     
  11. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia tamoooka! :)
    Nekem is ilyen volt. Már akartam is feltölteni, hogy idehozzam megkérdezni, de aztán láttam, hogy te már megjelentetted. Szerintem véletlenül csúszott be (BUG) ez a kép, mert nem tartom valószínűnek, hogy most a napokban már visszatérne Renzo. ;):)
     
    Mikulás48, marcsi152, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kirakat frissítés után hamarabb szokott érkezni ;)
     
    kamylla64, Mikulás48, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  13. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Sziasztok! Szia Genka!
    Rackó fog megújulni, ezek szerint külsőleg is:music: nem csak "belsőleg" :D Sajnálom, hogy végleg nyugdíjba megyo_O
     
    kamylla64, marcsi152, Gio és 14 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hiányozni fog ;)
     
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia, :)
    Tudtam róla, hogy megújul (Jónás írta), de nem gondoltam volna, hogy ilyen formában.... hiányzik majd a sütikézés is :p, de hát majd csak megszokjuk az új formáját is, mint minden más változást. ;):)
     
    Mikulás48, missuzy_53, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól emlékszem előnyére fog változni ... Reméljük így lesz ;)
     
    kamylla64, Mikulás48, missuzy_53 és 9 más kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ez nem Renzo, hanem Rackó. A napokban már szó volt róla, hogy megújul a belépési bónusz.
    Régebben Jónás olyasmit mondott, hogy előnyére fog változni.

    Nekem ez az event eddig egy nagy káosz.:cry:
    Próbáltam visszaolvasni, de azt hiszem még jobban elvesztem a rengetegben.:oops:

    Szabadság előtt azzal voltam, nem kell tukán, nem kell teknős. Értettem, hogy terményes érkezik hozzájuk, de "nem kerget a tatár" alapon, nem is vásároltam be az állatokból.

    Jónástól kérdezném: még mindig érvényes a régi elgondolás, hogy ezeket az állatokat nem tenyésztjük? Mint alapállatot se dobáljuk be őket a feladatba?
    Vissza nem keresem Zalán németektől hozott első képes megfejtését, de ott mintha tukán és teknős is szerepelt volna.
    Sziszi is olyasmit mondott, hogy az event plakáton tukán van.
    A matricát én is láttam, azon tukán, méh és kaméleon látható. A kosarakban/kosarakon anakonda, kaméleon, lúd, holló, pillangó, méh látható - megjegyzem, a kosarak tartalmát nem olvastam.

    Megnéztem a Zalán által hozott linket és hirtelen még azt is elfelejtettem, hogy hívnak.:oops: Ott aztán minden van, melyik csoportnál mik a nyeremények: új terményesek, rózsaólak, rák stb. De ezt sem csak úgy kapjuk, különböző színű jelvényeket kell gyűjtsünk.

    Az már nem is érdekel, hogy mi lesz a nyeremény, de Jónás kedves, mégis milyen állatokban gondolkozzunk?
    Csoportok szerint tenyészthetünk vagy nevesítve lesznek az állatok? 3 csoport lesz vagy 6?
    Mégis milyen alapállat mennyiségben gondolkozzunk egy-egy állatból? A békát kikerestem, kb 7000 kellett belőle - ha számolni még egyáltalán tudok.:music:
    A békatenyésztés nyereménye nyilván labdába sem rúghat a mostani nyeremények mellett.:eek:


    Nekem még ez az event sem teljesen egyértelmű.
    Ide beszéltük a nem kevés, 2 nagy kategóriát kihagyó beadandókat? Vagy 2 különböző eventről van szó?

    Én tudom, hogy Jancsika összeboronálta a 2 eventet, de a Kielius képén mintha nem ez látszana.
     
    Mikulás48, Meellcc, missuzy_53 és 14 más kedveli ezt.
  18. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Szerintem Kielius által készîtett képen az Ajtók szentélye event No.2 látható. Azt tudjuk, Bahás event lesz és úgy emlékszem, onnan zártuk ki a terményt és tenyészállatot mint beadandót. Végül is...lehet a neve attól még Ókori történelmi event:)
     
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Igen, a háromszög, kör, négyzet miatt én is azt hiszem. Már csak az a kérdés, hogy a nád és mészkő is itt lesz-e?
     
    mimi, missuzy_53, alex0824 és 8 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Bözse-Bori!
    Nagyon kitettél magadért ezzel a meghívóval! Nagyon köszönjük! Még képlékeny a programom, és annak ellenére, hogy szeretnék elmenni rá, így most még nem tudok biztosat mondani a részt vételt illetően. :)
    Viszont - nem beszéltünk róla, így utólagos engedelmeddel, - amit nagyon szeretnék javasolni, hogy ez a remekbe szabott Gang-Himnusz kerüljön be a topik nyitójába Kata_rzis Gangosok 6 pontjához hasonlóan, mert megérdemli, és szerintem nagyon is odavaló. Ez egy hitvallás a játékról, és az ahhoz fűződő kapcsolatunkról, melynek minden sorát magaménak érzem én is. Azért neveztem el engedelmeddel Gangosok Himnuszának és nem indulójának, mert annak véleményem szerint más az üteme is ;):D:D.

    Mit gondoltok kedves játékostársak a Gang-Himnusz topikba való bevéséséről? :D Tartsunk szavazást a kérvényről? :D
    Kedves Jónás, szerinted megoldható? :D :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.