Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok Gangosok!
    Boldog Újévet kívánok Mindenkinek!
    [​IMG]
     
    emocy91, _Cygnus_, Gio és 19 más kedveli ezt.
  2. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.12.16
    emocy91, _Cygnus_, Gio és 18 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :oops:Bocs ezt jó benéztem.. ebből látszik, hogy nem ültetek maximum eventnövényt, ha nagyon megéri, de azt sem a bahán. Szerintem ezt még nem láttam sem élőben sem virtuális földben sohasem.. ha szükségem volt rá megvettem a piacon:DxD:cry:xD
    Mindig tanul a farmer valamit:music::D
     
    Utoljára szerkesztett: 31.12.16
    Melan, PalMa, _Cygnus_ és 18 más kedveli ezt.
  4. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Kedves Jónás, Gangosok! Hatalmas B.U.É.K Nektek!
    Kívánom, hogy Jónás gömbje még tisztább legyen a jövő évben,
    hogy világosabban lássa az eljövendő történéseket, Nektek Gangosok
    sikeres, és szerencsés megfejtéseket kívánok!:)
     
    Melan, PalMa, -gyöngy-581 és 30 más kedveli ezt.
  5. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Múlik a nap, múlik az év,
    Ami rossz volt elmúlt már rég.
    Holnap egy Új Évre ébredsz,
    Ehhez kívánok nagyon sok szépet!

    BUÉK!


    Kedves jósunknak és minden játékostársamnak egészségben, sikerekben gazdag új esztendőt kívánok!


    Ennyire nem adjuk fel, csak rázódjunk vissza a mindennapokba.:D
    Egyelőre ott tartok, hogy elpazaroltam egy 24 órás kupont és csak egy teljes aratást csináltam az eventgazból.:eek:


    A guarana azért nem jó, mert a párja 33 AB-os kéne legyen. De olyan növényünk nincs.
     
    -Mayacska85-, Vakarka, emocy91 és 33 más kedveli ezt.
  6. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    BUÉK Mindenkinek:)
    Köszönöm Jónásnak és a Kémeknek a sok segítséget :)
    Köszönöm a játéknak, hogy sok, számomra nagyon Kedves Gazdatársat megismerhettem...kit jobban, kit kevésbé:)
    Köszönöm a Szomszédaimat...Idén elértem a bűvös 7-estxD:D
    Remélem jövőre jó sok számunkra élvezetes event lesz, jobbnál jobb nyereményekkel:) :p
     
    -Mayacska85-, Melan, PalMa és 32 más kedveli ezt.
  7. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Azt tudom de a "szemezgetésre" nem hagyhattam ki!
    xD
     
    vera0973, emocy91, Melan és 19 más kedveli ezt.
  8. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Bort, búzát, békességet, sötétségben fényességet!
    Újesztendő újat hozzon, régi jótól meg ne fosszon.

    B Ú É K!
     
    emocy91, Melan, PalMa és 27 más kedveli ezt.
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    [​IMG] Sziasztok ! Mindenkinek Boldog Ujevet kivanok !
     
    -Mayacska85-, Vakarka, emocy91 és 31 más kedveli ezt.
  10. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!


    Tegnap este egy nagyon szép mesét néztem unokáimmal, Tündér Lala volt az egyik főszereplője. Hiába próbálkozott bármilyen trükkel, nem működött neki a hibihókuszpókusz. Ettől függetlenül tanulságos volt ;)
     
    vera0973, Meellcc, -Mayacska85- és 42 más kedveli ezt.
  11. wiktorka17

    wiktorka17 Fórum hercege

    Boldog Új Évet Mindenkinek!
     
    emocy91, Melan, PalMa és 28 más kedveli ezt.
  12. monesza30

    monesza30 Utánpótlás-írogató

    Boldog új évet minden farmernek!
     
    emocy91, Melan, PalMa és 24 más kedveli ezt.
  13. fcsbence

    fcsbence Járnitanuló

    Boldog Új Évet minden farmot komolyan művelő dolgos farmernek!
     
    emocy91, Melan, PalMa és 25 más kedveli ezt.
  14. conce47

    conce47 Aktív író

    Boldog, sikerekben gazdag Új Évet kívánok minden farmlakónak! :)
     
    emocy91, Melan, PalMa és 22 más kedveli ezt.
  15. wiktorka17

    wiktorka17 Fórum hercege

    Így már könnyű!:)
    zsukzsibih
    aszórrédnüt
     
    -Mayacska85-, csio70, -vadocka70- és 36 más kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Minden gazdának Boldog Új Évet kivánok !!!
    [​IMG]
     
    -Mayacska85-, emocy91, Melan és 27 más kedveli ezt.
  17. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    A Farmerama minden résztvevőjének kívánok békés, boldog és örömökben gazdag boldog Új Évet!
     
    Marika312, emocy91, Melan és 24 más kedveli ezt.
  18. ourshe

    ourshe Aktív író

    Sziasztok!
    Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet Kívánok! :)
     
    emocy91, Melan, PalMa és 24 más kedveli ezt.
  19. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusztok, ;)

    Az idei év számomra nagyon fontos volt.:music: Idén írtam először a fórumra, előtte a régi fórumon a csíkot támasztottam.xD Nem csak úgy írogatok, de az egyik legjobb (ha nem a legjobb) közösségbe kerültem (gang). Igaz egy pontot sosem tartok be a Gangosok 6 pontjából.

    "1. A gangos elkötelezett a fórum iránt: autodidakta módon hamar kitanulja a szelektív olvasás módszerét, külön like-feltételrendszere van és nem telhet el egy fórumlátogatása sem legalább egy hozzászólás nélkül."
    Majd csiszolok 2017-ben a statisztikán és többet fogok (legalábbis szándékozok) írni. Idén: 107 hsz
    Amúgy visszaolvastam a tavalyi év végi gang időszakot. Én direkt nem írok konkrétumot, de Bözsét szaván lehetett volna fogni, azt mondta, hogy havonta egy hsz-t fog írni.:music: De azért itt megköszönöm adventi munkáját, az első gangos napi kalendáriumot amit naponta olvashattam. (Nem tudom, hogy régen pár évvel ezelőtt írt-e ilyeneket naponta, mert akkor gondolom nem az első számomra se)

    Farmon se volt rossz évem:D igen jó volt a rózsa, szegfű és különféle eventnövény hozam 2016-ban.:wuerg: (Remélem jövőre nem lesz ilyen nagy letermelt növénymennyiség, ezen csak a BP-sek tolla szabhat határt. Tehát a mezőgazdaságnak ez egy jó év volt.
    Másrészt, ha már tenyészteni nem megy nekem, kárpótoltak a titokólak. Lett azokból idén rózsa- majom, panda, teve, tehén. Így már 6 rózsaólam van.:p:inlove: (Csak azért írtam le, mert amúgy is valami elit-klubnak hívják a gangos közösséget.xD Most már másért is "leszólhatnak". Nini! Ott a direkt kérkedő a 6 óljával.:p Azért olvashattuk kedves jelzőket is: Kém, magánnyomozó stb.:inlove:;)
    Megismertem farmereket a kapott szomszédjelölésekből, vagy megbeszélt szomszédsági kapcsolatokból.;)

    Akkor most köszönöm meg az éves teljesítményt, jövőre csak jobbat fogadhatunk el, jobb minőségben. Köszönjük a hírgyűjtőknek, fordítóknak, képhozóknak, rejtvényfejtőknek. Fontos és akikről ritkán beszélünk: a gangon a beszédfenntartóknak, segítő-válaszolóknak, a csíkon ülőknek, akiknek köszönhetően a topik nem hal ki, mert az olvasóközönség kíváncsisága, "hype"-ja, "felhajtóereje" tartja meg a gang a népszerűségét. És nem utolsó sorban Jónás apónak is.8)

    De mi az a "más keretek között"? Kérdezhetitek.;)

    Készítettem egy prezentációt 2016 eventjeiről (kimaradtak a mini-eventek és Valdemár új kínálata) Eddig nem gondoltam soknak az eventeket, de a prezentáció elkészítésekor kellett rádöbbennem, hogy ez óriási mennyiség. Egy hónapot is nehezen sűrítettem össze.

    Amit tudni kell a prezentációról a megtekintése előtt.
    1, Kattints a "Start Prezi"-re.
    2, Várj amíg betöltődnek a képek. Miről tudod, hogy ez befejeződött? A bal alsó sarokban eltűnik az a körbe-körbe forgó pöcök.
    3, Irányítás: Billentyűzeten a (jobbra)-balra billentyűk segítségével. Vagy a képernyőn lévő nyilak (középen alul) nyomogatásával.
    4, Egér görgőjével tudsz nagyítani, kicsinyíteni.
    5, "Bal egeret" (bal klikk) lenyomva tartva lehet mozogni a képek között, azok számára akik szeretnek a képek között gyönyörködni, elmélyedni.
    6, Ajánlott a hangok bekapcsolása, mert a régóta farmozóknak az aláfestő zene is retrós lehet. (Az újak pedig hallhatják a játéknak a régi zenéjét.)

    A link ami miatt a fenti hercehurcát írtam: ;)

    https://prezi.com/embed/vwonlynzqfv...n=O8iE1wXW7l2bAGdR5nM9jF4up3jzTM3QY5Wd9ZNEZUM

    Persze a szokásos::inlove: Boldog és sikerekben gazdag 2017-et kívánok Mindenkinek aki olvassa! Hogy farmos jókívánságaim is legyenek: A titokólak, titokfák és a tenyésztések a csupa "T" kezdőbetűsök legyenek számotokra megfelelőek és sikeresek!:inlove:8);)

    [​IMG]
    2131
     
    Utoljára szerkesztett: 1.1.17
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, elköszönök mára: [​IMG] BÚÉK holnap, vagy jövőre veletek ugyanitt:)
     
    iboly54, rozo52, Melan és 31 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.