Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. janos6750

    janos6750 Aktív író

    Sziasztok. Próbáltam visszaolvasni, de sajnos arról nem találtam infót, -lehet elkerülte a figyelmemet- hogy a teliholdas event alkalmával csak a teliholdas kertet használjuk vagy más területek is belesznek vonva. Köszönöm ha valaki felvilágosít.
     
    Vakarka, vm68, kisgaborka és 9 más kedveli ezt.
  2. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Szia! Biztos vagyok benne, hogy csak a teliholdast. Legutóbb is így volt.
     
    újfarm53, GA-BI-O-Farm, Vakarka és 16 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó reggelt
    Aloha Nóci

    Elöbb utóbb minden állat tenyészállat lesz , akár a sün vagy a róka . Ugyanez a helyzet a neonosodással is :p
    A videó meg nagyon cuki :inlove:
     
    újfarm53, GA-BI-O-Farm, Vakarka és 14 más kedveli ezt.
  4. -sanele-

    -sanele- Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Csak beugrottam,dicsekedni,100-as lettem én is.Sokáig tartott. Kérdezném tudja-e valaki,hol lehet farmaranyért havi aratót venni,már a múltkor sem találtam. A kp.-ról meg lemaradtam,mert csak délután utaltak fizut.
     
    GA-BI-O-Farm, brozsa, Vakarka és 21 más kedveli ezt.
  5. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Szia FA-ért csak munkásokat lehet venni, most példul féláron.A 100-hoz gratulálok.
     
    Vakarka, ljanika6, kisgaborka és 9 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez melyik eventhez tartozhat?:inlove: Mert most emlősőket és ízeltlábúakat tenyésztünk. Jövő hónapban meg emlős madár hüllő :p
    Asszem a kép szövege : rettegve csicseregni előre ?:eek:o_O

    Tenyésszük a mókust? :p

    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.4.17
    Vakarka, ljanika6, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem bármi jöhet a tenyésztésnél! Nehéz lesz felkészülni rá, ha nem jön valami hátsó szél.Nekem régiekből alig van bent ól, főleg azokból amik eddig nem tenyészthetők.Leszek bajba!
     
    GA-BI-O-Farm, Vakarka, ljanika6 és 8 más kedveli ezt.
  8. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Hol volt ez? Én még sosem találkoztam ilyennel.
     
    ljanika6, kisgaborka, imi010 és 4 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha magdi06
    Eddig 27 tenyészállat van :pMi lesz a következő? :inlove:

    Emlősök :
    • Juh
    • Nyúl
    • Tehén
    • Denevér
    • Disznó
    • Kecske
    • Majom
    • Teve
    • Panda
    • Szamár
    • Hód
    • Kutya
    • Egér
    • Macska
    Kétéltűek :
    • Béka
    Hüllők
    • Kaméleon
    Ízeltlábúak
    • Méh
    Madarak :
    • Tyúk
    • Holló
    • Kacsa
    • Strucc
    • Pulyka
    • Kakukk
    • Lúd
    • Páva
    Halak :
    • Hal
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.17
    újfarm53, Vakarka, ljanika6 és 8 más kedveli ezt.
  10. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem lesz bólogatás semmire - mindenki azt lát bele egy mesébe amit akar. 8);)
    Hétvégén majd a válogatáshoz nézek egy valódi rejtvényt, ha addig nem érkezik valami kiértékelhető mese róla 8)
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó napot Jónás apó

    Akkor ez a rejtvény az ellenségnek készült ? :eek:o_OxD:cry:
     
  12. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez nem rejtvény volt, csak egy mese.

    A mese cselekménye kitalált történeten alapult. A mesében megjelenő szereplők is kitalált személyek, valóságos személyekkel való mindennemű hasonlóságuk pusztán a véletlen műve. :D
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor jó , értek mindent . :)Vagyis mégsem .:cry: Tulajdonképpen mit is kell akkor csinálni evvel a mesével? :music:
     
    kekmaci75, alex0824, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
  14. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Elolvasod még egyszer és elmész alukálni!!!!! xD
     
    alex0824, újfarm53, GA-BI-O-Farm és 17 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika:)
    Már nem emlékszem rá, melyik nap is kaptuk:D
    Lehet, hogy áprilisi hangulatban volt Apó? Vagy nem, de nem sokára úgyis kiderül.. a lényeg az, hogy szokás szerint sok kell mindenből és ami most kimarad kell majd legközelebb:) Vagy nem.... nem lehet tudni.:DxD:music:
     
    alex0824, újfarm53, GA-BI-O-Farm és 10 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Gyöngy

    Vasárnap reggel 8-kor :p
     
    alex0824, újfarm53, Vakarka és 7 más kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Na igen, a fordító csodákra képes, de nem beszélhetünk minden nyelvet, még ha a gangosok 6 pontja úgy is tartja.:D

    Régen kapott már Jónás képernyőmentést, itt lenne az ideje.xDxD Máskülönben Jónás jól ismeri a játékot, így bátran adhatna használható ötleteket.

    Szerintem meg a hozzávalókhoz kaptuk a rejtvényt.:p


    Ez igaz, de aki egy kis pletyka miatt tér be, azt nem érdekli, hogy 3 év múlva milyen állattal fog bővülni a tenyészthetők listája.

    A kép szövege: Köszönöm Pioupiou.
    Pioupiou egy francia játékos, akinek mókus van az avatarjában.

    Nézzük meg az áprilisi eventeket:

    • április 06 - április 10 - Telihold event - Telihold frissítéssel

    Lesz egy 5 részes feladatból álló event, ahol Dracula grófnak segítünk elűzni a kertjéből a férgeket és jön egy ugyancsak 5 részes állandó gazdaköri feladat.
    Az event kosárban a fojtóinda (eventgaz) és felröppenő holdféreg mellett koponyafa, horrorgaz és gülüszem van. Jack boltjából mocsári szörnyet és lidércfényű fát válthatunk ki. A kiváltásukhoz rémfák termései, sötétlő szentjánosbogár és egy csomó rémnövény kell - legutóbb ezeket termeltük - de Jónás szerint az új állatot és az új fa termését csak a gazdaköri feladat kéri.

    • április 07 - április 09 - Titokzatos csemete új állandó gazdaköri küldetéssel

    A gazdaköri feladat egy rakás fatermést kér, ehhez kaptuk a rejtvényt.
    Közben Jónás itt pontosított rajta.:eek:

    • április 12 - április 18 - Húsvéti event

    Röviden: a húsvéti nyúl megbetegszik és a helyébe álló pocoknak mi segítünk kiszínezni a tojásokat. Az event ablakban lesz egy fő haladásjelző sáv, ahova eventes dolgokat adunk be és 2 oldalsáv a farmos dolgok beadására. Az oldalsávokat nem muszáj feltölteni, de ha azzal kezdjük az eventet, akkor a fősáv nagyobb jutalmat ad. Régen sokszor voltak ilyen eventjeink és imádtam őket.
    Idézek a nagy embertőlxD:
    "Bahán nem kell farmot bontani, elég lesz a farmon kapálgatni. Jópofa lesz 8)
    Pajtát igénybe veheti, de csak akkor, ha mi is akarjuk - igazából opcionális.
    A felhőzet nálam az igen megérős kategóriába esik."
    Szóval mosolyogva várom az eventet, de egy kis segítséget örömmel vennék, mivel az oldalsávokat is fel akarom tölteni.

    Mellesleg itt szerezzük meg a Csokitojás kitehetőt a Meglepetés felhőre.

    • április 17 - április 20 - Valdemár vándor vidámparkja

    Újdonság nem lesz, de utoljára jelenik meg Valdemár ezzel a kínálattal, így mindenki szerezze meg, amire még szüksége van a polcról.

    • április 18 - április 20 - Ólválogatás

    Nem lesz új ól a kínálatban, de természetesen jön egy új feladat is vele. A meseszövegben menyét, bagoly, borz, hangyász, rák, tukán és tiki totem szerepel. Felelet Jónás fentebbi hozzászólására és kérdezném, hogy érdemes ezekből betárazni vagy várjuk a rejtvényt?

    • április 19 - április 24 - Szentjánosbogár event ( Bingó )

    A már jól ismert event izzó bogyóval, termosszal, hátizsákkal. Ehhez fog hasonlítani és Jónás szerint "Néhány dolgot mindig kérnek, most sem lesz másként."

    Itt is kapunk egy kitehetőt a felhőnkre.

    • április 21 - április 23 - Újrahasznosító event

    Az S, M, L mellett megjelent egy XL tartály is és itt végre aktiválhatjuk a csp-és felhőnket.
    Jónástól kérdezném, hogy az utolsó kitehetőt is könnyedén megszerezhetjük vagy ez már a szerencsén múlik mint minden nublonos ajándék?

    A nublonokkal kapcsolatban még megjegyezném, hogy május 1-én megváltozik a Farmáruda kínálata: bekerül egy felhősor, viszont kiveszik a farmaranyat és a fákat. A nublonoknál gyűjtsön mindenki elég FP-őt, ha a változás előtt még ki akar valamit váltani.

    • április 25 - április 30 - Tenyésztős event

    Erről már itt írtam és a bólogatás is megvolt rá, úgyhogy felesleges a külföldiek nyomdokán túrázásra induljunk.

    Azt hiszem semmi nem maradt ki áprilisról.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.17
    újfarm53, Szőkebácsi, ada77201 és 45 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Engem a húsvét és a nublonok izgatnak most. Remélem miharabb látjuk a húsvéti event , event menetét ábrázóló képjét :inlove:
    Az Xl-be pedig kíváncsi vagyok mit adhat , és mennyit kell bedobálni érte :p Adhatja az édes felhő kitehetőt? :inlove:
    Aki mondjuk kómába kerül , de előtte pont megtudja , hogy mókust tenyésztünk , és kirak 3 terület mókus ólat és 3 év múlva felébred , és pont a kóma közbeni 1 hónap után vezetik be a prémbe az ól aratót , gondold el 2,5 évig altatta az ólakat , hogy mennyi mókus üti majd a markát , és tenyésztéskor a piacon kaszállni fog :D

    Ól arató miért nincsen a prémben? :eek:o_O Igény volna rá nem? :p
     
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszike, de ezt a házikóban is megtekinthetem.Az,hogy mi lesz azt nem tudom, azért írtam az előzőeket.Gondolom amihez hamarosan beteszik a terményeseit,de van már olyan is amelyiknek régen van terményese, de még nem tenyésztettünk.Kiszámíthatatlan, ha nem lesz segítség.
     
    bindi5454, _Cygnus_, alex0824 és 8 más kedveli ezt.
  20. -sanele-

    -sanele- Törzsjátékos

    Szerintem a minievent ismertetőben.Vagy valamit benéztem.
     
    bindi5454, _Cygnus_, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.