Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia -sanele- ! :)
    Először is gratulálok a 100-as szint eléréséhez :D:inlove:, főleg a legutolsó fok volt (gondolom) neked is a legnehezebb. ;):D Nem baj, túlélted, most már gyakrabban veregetheted meg a vállad, - amit minden szintlépő játékos megérdemel -
    hogy ügyes voltál ! :DHajrá, további sikeres játékot kívánok! :D:inlove:
    Ellenben a havi munkásokat sajnos nagyon benézted, mert azok mindig forintos (banki) fizetősek voltak. Emlékezetem szerint sosem lehetett FA ért venni, legalábbis én már évek óta azt veszek, és ezt tapasztaltam.
    A turbómalomnál volt választási lehetőség, hogy FA-s vagy kártyás, ill. bankolásos fizetés, és az sem 56 FA, hanem vagy 75 FA, vagy 2017. február 01-től 319 Ft.
    Az utolsó "tavalyi áras" szezon munkások (=havi) akció 2017. február 26.-tól március 03.-ig volt, 1.480 HUF áron. Februártól került bevezetésre az a dolog, hogy innentől fogva csak hónap végén lesz akciós ez a dolog, és a köztes időszakban új, a többi országgal megegyezően, "normál" (emelt) áron lehet szezon munkásokat venni. A hónapok végén mindenkor a hivatalosban meghirdetett időszakban viszonylag barátságos áron lehet akciósan megvenni, 1.590 HUF összegben a normál, 2.490 Ft-tal szemben. Sajnos a legutolsó akciós vásárlásról már lecsúsztál, mert tegnap ért véget az az akció, amely 03.29.-04.03 közötti időszakra volt meghirdetve. :sleepy: Addig vagy "munkások féláron" -t tudsz venni, vagy kivárod április végét az akciós havi munkásokhoz, vagy normál áron tudsz venni bármikor havi, azaz szezon- munkásokat. :sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.17
    bindi5454, _Cygnus_, alex0824 és 14 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, szerintem félre néztél valamit:) Tudtommal egész hónapra munkásokat csak előfizetéssel lehetett venni mindig. Akcióban nálam még soha sem jelent meg farmaranyért ilyen és tudtommal csak a félárúból lehet bevásárolni egész hónapra aratót, állatgondozót stb...az akciós ajánlatok is jóval rövidebbek, mint egy hónap:)
    Gratulálok a 100. szinthez:)
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia Jónás!

    Fussunk akkor ennek neki még egyszer. Jövő hónapban ellátogat a farmra a négyujjú manguszta. Csak a négylevelű lóheréből gondoltam a szurikátára, de nagyon pihent agyú voltál, a kisberkes szám pedig semmilyen támpontot nem ad nekem.:wuerg:xD

    Most néztem át, amit írtál. A kaméleon nem emlős, hanem hüllő.:eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.17
    bindi5454, kekmaci75, alex0824 és 12 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt a Húsvét event , event menete :D


    [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG]
     
    bindi5454, Tomo1976, kekmaci75 és 26 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon érdekesnek és izgalmasnak tűnik. Nócinak igaza van a két oldalág érdekes lehet, kíváncsivá tett, hogy mit és hogyan kell tennünk, hogy ott is mozduljon a csík:)
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem ez lesz az opcionális? :inlove: Amúgy az baj , hogy nem tudom mit jelent a szó ? :cry:
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    De igen erre írta Jónás:)
    a jelentése (idézet a netes szótárból):
    opcionális

    választható, nem kötelező
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 7 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oké , de ha mondjuk epret kér , de én nem akarom , akkor mást ad ? :oops:
     
    bindi5454, alex0824, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem csak abban választható, hogy vagy csinálod a jobb vagy több nyereményért, vagy nem. Nem kötelező beadni és ott hagyod abba ahol akarod, a főbb nyereményeket akkor is meg fogod kapni, ha nem viszed a csíkot tovább. Volt már ehhez hasonló event régen is a játékban, ha az emlékeim nem csalnak meg:)
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 4.4.17
    bindi5454, alex0824, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ilyesmi eventek voltak régen. Akkor középen csak a felröppenőt kellett beadni (eventnövény, malomtermék nem volt), de ha teljesítettük az oldalsávokat is, akkor a felröppenő után több Csp-t és Tp-t kaptunk (akkoriban más értéke volt ezeknek). Most a fő sávba eventes kellékeket dobálunk, de ha teljesítjük az oldalsávokat a pajtából, akkor a fő haladási sávban nagyobbak lesznek a nyeremények. Az event akkor is teljesíthető, ha a pajtából semmit nem adunk be. Ezt jelenti az opcionális: ha kedvünk lesz hozzá teljesítjük, ha nem, akkor nem teljesítjük az oldalsávokat. Még az is lehet, hogy a nyeremények nem érik meg a pajtaürítést.
    Jónás kedves, szerinted megéri teljesíteni az oldalsó sávot?

    Ha már az eventismertetőt böngésztem, találtam valamit. Ez az event nagyon szórakoztató volt anno, jó lenne mostanában is valami hasonló. Persze belekalkulálva a mostani érésgyorsítók használatát is.
     
    bindi5454, kekmaci75, alex0824 és 12 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ekkoriban léptem be talán először a játékba:D, nem is emlékszem erre az eventre:), minden estre azt a szót, hogy event még nem ismertem, jaj de régen volt már:)
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 12 más kedveli ezt.
  13. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    és apók?
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 5 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha rozsaszuzsa

    Nem hinném , hogy a Jósunkat tenyészteni lehetne :DxD:cry:xD De a pókot sem lehet xD
     
    bindi5454, alex0824, újfarm53 és 10 más kedveli ezt.
  15. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Hehe. Az előbb írtam valamit a kaméleonról. Javítsd ki kérlek!:)
     
    bindi5454, alex0824, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  16. soresne

    soresne Fórumgróf

    Vagy esetleg a pillangót ?;)valahol láttam a macska körül a tarka pillangókat repkedtek.
     
    bindi5454, alex0824, HéricsBáró és 8 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oké , nem tehetek róla hisz színváltó , és beleolvadt a környezetbe :music:
    Aloha soresene
    Az a hó végi emlős ízeltlábú tenyésztés egyik nyereménye lesz a piros pillangó ól :p
     
    Beus85, missuzy_53, alex0824 és 11 más kedveli ezt.
  18. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Üdvözletem Gazdatársaim!

    Hűm,fincsi csoki.:p
    Vajon, lehet valami köze ennek a képnek valamihez.:music:

    [​IMG]
     
  19. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája


    Szia!

    Igen, ahhoz :)

    Sávok: gyümi és gaz a jelszó. Rejtvény nem igazán kell hozzá, az aljából válogatnak, és nem is igazán válogatósak 8)

    A mese egész jól sikerült :) Egy kis tévedés azért persze van benne, nem vette figyelembe, hogy már EU tagok vagyunk pár éve és a bahás állat véletlenül kolbászolt csak arra. Négy állat marad ki a meséből, azonban egy ravasz módszerrel és sasszemmel könnyen megtalálhatjuk ezeket is egy barlang tövében, ha a valaki olyan szépen bánik a PS-el, mint egyik fórum társunk.:music:;)

    A nublonok a fontosabb ajándékok esetében már egy ideje azt az elvet követik, hogy x alkalom után mindenkinek fixen jár, ha korábban nem jött össze - mondjuk egy tucat kísérletből.
     
  20. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Gratulálok! :)
    "Havi "aratót még ma 11 óráig tudsz venni a piros kosárból.
    Az arató gépre nyomj és válaszd ki hányat szeretnél a leértékelt 7 aranyasból.
    115 arannyal már 1 hónapra valót tudsz venni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.17
    alex0824, _Cygnus_, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.