Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Elmondom neked, hogy én hogyan fogok eventezni, bár nem ebbe a topikba való a téma. Nekiállok a medvék tenyésztésének, megcsinálom az ideiglenes feladatsort. Közben kapni fogom az emlősök jelvényt és a tortautalványokat is felröppenőként a tenyésztésekhez. A jelvényeket beadom a medvés feladatba, a tortautalványokat pedig felhasználom a tortás evenhez. Ha a memóriajáték idejét nyújtani szeretném a malomban lekeverem a hozzávalókat.
    lásd itt:
    Tortabónusz

    [​IMG]
    Használatával meghosszabbodik az az idő, amíg a látjuk a megrendelt tortát és az elkészítési idő is növekszik.
    Ha a tortabónuszra kattintunk, egy tortautalványt is elhasználunk. Tehát a kettő együtt szükséges az említett idő(k) hosszabbításához.
    Önmagában egy tortabónusszal nem tudjuk elindítani a játékot.

    Csak a farmos malomban keverhető!


    Szükséges hozzávalók:
    • 40 búza
    • 40 uborka
    • 10 alma
    Remélem az idő így elég lesz mindkettőre.
    Nem bonyolult és nem vesz túl sok időt igénybe hidd el nekem, hiszen a tenyésztések gyorsak:)
     
  2. flamne

    flamne Törzsjátékos

    Inkább az elmúlt eventekre gondoltam, hisz most itt a tenyésztős belefér. Az előzőekben nehezebb volt. De köszönöm a tippet!
     
    -Fülemüle-70, alex0824, mimi és 4 más kedveli ezt.
  3. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedve Barátaim!

    Egyre nehezebb a jósok élete :cry: :D xD
    Már odafent sem tudják előre, mi lesz az eventben, sorra módosítások vannak a hivatalos közlemények megjelenése után is :(
    Csodálkoztok, hogy nem találja el előre az ember fia? :D
    Mindenesetre a csavar megmaradt benne, még ha lazítottak is a gyeplőn :)
     
  4. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Kedves Jónás!
    Én már csak akkor hiszem el az eventeket mikor bezárják a csevegőjét!
    :)
     
    hóóvirág, Fatther, alex0824 és 19 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jónás:)
    Tudod, ha az emberfia fia nem találja el, akkor mit szóljon az ember lánya?:DxD:cry:xD
    Nem baj mi olyan rugalmasak vagyunk, időnk, mint a tenger, előbb utóbb rátalálunk a megfelelő egyensúlyra és taktikára. Az eventek is elindulnak így vagy úgy és itt most tényleg nagyon ráérünk taktikázni:)
     
  6. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szervusz Jónás !
    Vigasztal, ha azt írom, hogy a Játékosok élete is nehezebb ? - Jósok miért lennének kivételezettek ?
    Kb. erre számítottam, amikor csavarról írtál, mivel két event fut 1X-re, tenyésztős és itt sejtettem a csavart. Annak azért örülök, sztem mások is, hogy jöhet farmos területeken fákból és ólakból is. Köszönjük, hogy vagy nekünk !
     
    hóóvirág, alex0824, _Cygnus_ és 17 más kedveli ezt.
  7. zsenigyerek

    zsenigyerek Utánpótlás-írogató

    Jós farmerek!
    Nem tudja esetleg valaki, hogy a medvetenyésztős tortázós eventtel jön-e egy kis Baby boom is? :p
    Vagy ezt senki nem tudhatja és bízzak az erőben :)
     
    alex0824, -Fülemüle-70, mimi és 7 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Bízzál erősen, esetleg varázsigéket is mormolhatsz közben, hátha segít:) Pénteken biztos lesz este 18 órától menetrendszerűen a tapasztalatok alapján.
    Reménykedünk benne, hogy meglepnek bennünket már holnap is, de hírünk nincs róla még pletyi szintjén sem sajnos.
     
  9. ggreta08

    ggreta08 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    A mai kagyló jutalma szint*400tp :)
     
    alex0824, Gio, -Fülemüle-70 és 15 más kedveli ezt.
  10. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Szia! :)
    Köszönjük az infót;)
    Jó éjt[​IMG]
     
    alex0824, Gio, Farmer*54 és 8 más kedveli ezt.
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok, szia fiam62! :)
    Sejthető volt, hogy mivel nem szokásosan szerdán kezdődik az e havi tenyésztéses event, hanem csütörtökön, így valószínűsíthető volt, hogy "csak" a péntek délutántól vasárnap estig tartó Baby Boom lesz, és ezért köszönet, hogy hoztad a hiteles infót. :)
    Megjelent még egy, bár valószínűleg nem túl sok embert érintő, de nagyon fontos Közlemény is Kazimirtól:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/trustpay-fizetési-mód-felfüggesztve.15285/#post-727791
    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove:
     
    alex0824, ljanika6, -orgona- és 5 más kedveli ezt.
  13. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Sziasztok:)kissé lemaradtam az olvasással.A két új fáról mit illik tudni?köszönöm aki válaszol.
     
    -Fülemüle-70, mimi, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  14. -iza52-

    -iza52- Aktív író

    sziasztok, hova kell visszaigazolni az email cimed,hogy kaphass ajándékot???? és mikor lesz bb valaki tudja??? előre is köszi a választ

    na köszi, most látom ki lett irva, de az emailos ajándékleehtőségre kérek választ.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.7.17
    alex0824 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 20.7.17
  16. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Ez jelent meg a piacon valakinek van valami info róla ?

    [​IMG]
     
  17. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Több órával ezelőtt már kérdeztem én is de nem igen válaszoltak eddig,marad a homály.
     
    -Fülemüle-70, mimi, kovacsniki84 és 4 más kedveli ezt.
  18. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok ! szép estét !
    Szerintem hamarosan érkezik két új fa, egyik a bahára, másik a farmra. Sajnos én se tudok többet, keveset tudtam olvasni az elmúlt 3hétben.
    Jónás biztosan meglátogat minket, s talán megtudunk valamit ezekről ?
     
    -W-595-, -Fülemüle-70, mimi és 4 más kedveli ezt.
  19. Sonche

    Sonche Fórumelemző

    Sziasztok!
    Alex hozzászólása #10326, az 517 oldalon, ennél több hír itt nem volt róla(én legalábbis nem emlékszem), csak ez a 3 lappal ezelőtti.
     
    -Fülemüle-70, mimi, kovacsniki84 és 4 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Mi itt nem vagyunk olvasószolgálat, hogy azonnal válaszoljon bárki is, bármire. Mi ugyanolyan játékosok vagyunk mint Te vagy bárki más, aki esetleg még játszani is szeretne néha a farmján:)
    Ha igazak a pletyik ezek a fák a jövő héten érkeznek hozzánk valamilyen módon. Régebben szó volt arról, hogy Jónás vonatozás közben a lombok suhogását hallgatta. Talán most ez következik és jön esetleg a gőzös és az hozza nekünk.. ez csak tipp a részemről.
    Az egyik fa a farmot (ez a mézgagolyó) fogja díszíteni a másik a bahát (ez a mangrove). Ennél többet én sem tudok róla. Alex hozott képeket róla régebben és Jancsika is.
    PS: A szerecsendió és a fűzfabarka pedig az előző titokfaakcióban volt nyerhető és mostanában jelent meg a piacon eddig szürke volt a helye, nálam például tegnap láttam először úgy, hogy nem én raktam ki:)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.17
    HéricsBáró, -W-595-, Cyra65 és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.