Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a németeknél már délután öt óta téma a levél és a tartalma, csak nálunk csináltak ebből levél titkot érdekes módon. :)
     
    mimi, ljanika6, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  2. cemá2002

    cemá2002 Aktív író

    Szia Gyöngy!
    A levél nekem is megjött, úgye az még nem derült ki, hogy a 400 felett mennyi TP egy szintugrás?
     
    mimi, ljanika6, Swordfish és 5 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia, ezt kérdeztem én is Jónástól a 11504. hsz-ben. ;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.9.17
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez az októberfesthez tartozik :D Mit eszünk sütünk fűzünk ? :p

    Kis asztal, takard le magad!
    A furcsa, régi tükör nem mutatott különös képet hosszú ideig,
    de ez az, amit most mondott,
    különösen jól látható:

    [​IMG]

    Mivel a tükör csak vizuálisan kommunikál velem,
    Természetesen nem tudta megmondani, mit szeretett volna kifejezni ezzel a képpel ...
     
    mimi, Vakarka, ljanika6 és 11 más kedveli ezt.
  5. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    2015 +/-1 és eltaláltad 8)
     
    mimi, -orgona-, ljanika6 és 14 más kedveli ezt.
  6. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    A levél valódi... bár nem igazán értem, ennek az információnak miért ilyen csatornát választottak az illetékesek.
     
    újfarm53, mimi, -orgona- és 18 más kedveli ezt.
  7. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    A toldásra szavazok 8)
     
    újfarm53, mimi, -orgona- és 20 más kedveli ezt.
  8. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    A denevér emlős állat?
    Pletykák alapján elbizonytalanodtam...

    [​IMG]
     
    újfarm53, mimi, Vakarka és 17 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó reggelt

    Aloha Alex
    Hát ez csudijó :D
    És hogy jutunk hozzá ? Mikor jön ? Mit ad ? Hova lehet kitenni ? Mennyibe kerül ? Mennyit lehet venni ? Mi ez ? Ki találta ki ? xD
     
    mimi, ljanika6, Swordfish és 7 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Jónás!
    Kérlek szépen segítsetek tisztázni ezt az egész levél kérdést, mert, amit leírtak benne (feltéve, ha jól értem annak tartalmát) megdöbbentő, érthetetlen, kevés az információ.
     
    újfarm53, mimi, HéricsBáró és 10 más kedveli ezt.
  11. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Szia. A szintlépésekkel mindig kap valamit a játékos,gondolom,mivel most emelnek szintet,a rendszer ugyan az aktuális, a már "virtuálisan elért" pontodnak megfelelő szintre fog léptetni,de az ezekkel a szintlépésekkel járó dolgokat nem fogja adni. Szerintem ezért kínálják ezt a lehetőséget,az eddigi munkádat meg honorálják egy tojglival. Én így gondolom....:) Szerintem korrekt,indulhatna akár mindenki a 400-ról is tovább,szavunk sem lehetne....
     
    mimi, taga1, ljanika6 és 8 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia h.lajosvilmos!:)
    Részben igen, de másrészt viszont n
    em értek veled egyet, konkrétan a szintváltási jutalom kapcsán.
    Szerintem ha valaki elérte a 400 + xxxxx BTP mennyiséget, mivel korrekten a számláló tovább pörgött , és pontosan tudni lehet, hogy mennyi a mindenkori BTP állás, így kiszámítható az új szinthatárokkal az új szintállás, amire beállítható a játékos szintje. :)
    A szintlépésenkénti AB jár így is, hisz ha bárki bárhol szintet lép, a jelenlegi szokás és szabályozás szerint jogosult a szintenként járó jutalomra, (értem ez alatt azt, hogy mindegy, hogy 400 alatt, vagy fölött, amit majd 600-ra emelnek) teljesen függetlenül attól, hogy egyenként lépeget, avagy egyszerre 5-10 lépcsőt (csak írtam egy számot).
    Az viszont nem lenne korrekt, ha ugyanúgy megkapná a 600. szintet az, aki épp hogy átlépte a 400-at, mint aki mondjuk a 400-as szinthez szükséges BTP másfélszeresét, vagy X-szeresét érte el (amit az ominózus levelekben ajánlanak).
    ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
    Csupán elméleti kérdés (pillanatnyilag részemre), vajon a 600. szint elérése után leáll-e a számláló, vagy tovább ketyeg? Mert ha ott leáll, akkor finoman szólva nem sok minden motivál bárkit is a Baha további művelésében, másrészt egy jelzés, hogy "itt a vége fuss el véle", de úgy vélem, hogy nem azért fejlesztették, vagy még tovább is fejlesztik a szigetet, hogy aztán így lefékezzék. ;):)
     
    újfarm53, mimi, h.lajosvilmos és 12 más kedveli ezt.
  13. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Szia Gyöngy!
    Az én jegyzetemben ezeken kívül még a korallgomba és a pöttyös horrorka is szerepel.

    Szia!
    A denevér emlős állat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.9.17
    mimi, -gyöngy-581, ljanika6 és 8 más kedveli ezt.
  14. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusz! Szervusztok!
    Egyszer már volt ilyen választási lehetőség mikor a Bahamarama legenda matricát kaptuk.
     
    újfarm53, Gio, Swordfish és 5 más kedveli ezt.
  15. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha mindenki előtt akarták volna kitárgyalni és részletezni, akkor gondolom hivatalos közlemény született volna róla. Ameddig csak az érintettek kapnak róla levelet, addig itt a fórumon nem hiszem, hogy részletesebb információhoz fogsz jutni.
     
    újfarm53, sziszi1965, mimi és 14 más kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Hasonló kérdések merültek fel bennem!
    Elvileg októberben a telihold bővítése körül,alatt szerezhetjük meg.
    Denevértojásnak nevezhetjük de valójában lehet semmi köze nem lesz a tojáshoz grafikailag.
    Egy darabot biztos lehet belőle vásárolni.
    Talán a teliholdas dolgokra fog hatni, esetleg kitehetőkre, nem tudom.
    A Bp-nél találták ki , név szerint nem tudom ki.
    Pontosabb információkért fordulj a főnökhöz!
    :D
     
  17. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Üdvözletem HéricsBáró és kedves Gazdatársaim,Barátaim!


    Az animáció itt is van már hozzá.:p8)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    mimi, Fatther, Gio és 12 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Jónás:)
    Azt hiszem igazad van, de ugye megbocsájtod nekem, ha némileg (nagyon) meghökkentem és elég rendesen elcsodálkoztam rajta? A miérteket inkább nem írom le ide:oops:
    PS: Azt pedig csak nagyon csendesen és kisbetűkkel írom le, hogy nem tudom, hogy hová fordulhatnék segítségért máshová, mint a fórumra, ha valamit nem értek?
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.17
    újfarm53, majoranna65, mimi és 5 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Mondjuk a Supportra fordulhatsz, mert az nem nyilvános
     
    -vadocka70-, mimi, -Palika17- és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen igazad van, de miután nem én hoztam a témát a fórumra, nem én voltam az első aki leírta , előttem már szóltak a témához páran így nem gondoltam, hogy ezt nem beszélhetjük meg itt. Részemről itt és most zárom az egész kérdést nem írok többet róla.. Egyszer majd kiderül a miért és a miként is, ha esedékes lesz.
     
    mimi, genka53, -Palika17- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.