Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm a választ. Sajnos, ilyen az én szerencsém. Annak idején rögtön jelentkeztem mentornak, amikor kezdődött. Szerintem bőven több, mint egy évet vártam arra, hogy megkapjam az első csibémet. Most a cél előtt bezárják az orrom előtt a kaput. Azért bízom benne, hogy valamit csak kitalálnak "fájdalom díjnak". Ha nem, akkor így jártam, sokakkal együtt. Örüljünk a közelgő ünnepnek! Kellemes karácsonyt mindenkinek!
     
    imi010, times84, -orgona- és 10 más kedveli ezt.
  2. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Nézd a jó(bb) oldalát. Én is az elsők között jelentkeztem, majd utána mégegyszer. A mai napig és 105-ös szintig sem lettem mentor, de már nem is akarok. Napi szinten játszom, rendszeresen. Nálam sokkal kisebb szinten lévők lettek mentorok, élvezték az előnyét (és hátrányait is).

    Ha ennyire értékel a BP, akkor tartsák meg maguknak. Sajnos nálam sikerült elérniük azt, hogy amikor olvasom a mentor szót, feldühödöm.
     
    zselike, imi010, bubor75 és 24 más kedveli ezt.
  3. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    Nyugi! Én is pont így jártam, de én már észre sem veszem :)
     
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Ne keseregjetek, mert a mentor menet úgy működik mint a mozi, vagyis sehogy!!Kapsz egy csibét és kioszt, hogy nem írtál helyesen, na meg neki nincs szüksége mentorraxDMa értem el az 5-ös szintet de csak kínlódás az egész.Ne sajnáljátok;)Sok a kamu csibe!!!Nem is bánom ha megszűnik, a mozit is törölhetik!
     
    imi010, -Fülemüle-70, Gio és 13 más kedveli ezt.
  5. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

  6. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ha ez segítene a játékon hogy ne legyen ennyi akadozás én se bánnám ha eltörölnék mert nagy haszna nincs a mozinak és a mentorkodásnak se:music:
     
    imi010, csigamaj, -Fülemüle-70 és 10 más kedveli ezt.
  7. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Én se bánnám, ha kivehetném a házi sárkányt.;) 1500 pont kellene még.
     
    imi010, times84, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  8. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    azért mozizni nagy néha lehet, sőt nekem még pontjaim is vannak :) de hogy a csibézés nem jött össze a hosszú évek alatt, na az a dühítő :(
     
  9. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Nálam törölték a sárkányt, és azóta sincs. Pedig régóta 5-ös szinten vagyok. Néhány csibétől eltekintve, aranyosak, egész sok elérte a szintet, és már önálló. Visszajárnak, szomszédok lettek, sőt egy igazi barátra leltem Köztük.
    Keresgetni kellett a kitevőket, de a kiírás óta már " levadásztam" őket. Csak a holnapi hiányzik.
     
    imi010, times84, -orgona- és 10 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    imi010, csigamaj, -orgona- és 15 más kedveli ezt.
  11. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, szép napot !
    Én is szeretem a csibéket, most is van két aktív, szépen haladnak, másik kettő eléggé aluszékony, ötödiket pedig még nem adott a rendszer, pár napja lett egyik 40-es szintű. Volt nekem is egypár rossz tapasztalatom, de a 98 %-a szorgalmas, dolgos gazda lett. Sajnálom, ha megszűnik a csibeszoba, azért segítséget kapni a játék elején jó dolog, akár itt is tarthatja a kezdőket.
    Kitehetőket nekem is meg kell keresnem.
    Régi dekorok vására nagyon szép, csak drágának tartom.
     
    imi010, times84, -orgona- és 9 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehúzás???? :music:
    Kedves Genka Te olvastad mit szoktak kérni az Adventi fáért a csere topikba:pxDxDxD No az lehúzás:wuerg:
    Itt lehet mazsolázni...:inlove: Bár nekünk öregeknek esetleg egy két hiányzó van csak a választékba:music:
    Én már ezután várom az Anyáknapi választékot;) Még ott is tudnék mazsolázni:p
     
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nem igazán van köztük új játékos, nekem meg az a tapasztalatom és ennyi.Tudod mikor írok és jó játékot kívánok a csibémnek és visszaír hogy mi van?Neki nm kell mentor, naponta 3 szintet lép nélkülem isxDNekem nem kellenek ilyen csibék!!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.17
    times84, -Fülemüle-70, Matold és 7 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Engem személy szerint nem érint, mert mindegyik farmomon szinte mind megvannak ezek, de pl. anno az Adventi gyertya, meg még sok minden közülük az ingyenesen küldhető ajándékok között volt, most meg 54-69 FA közöttiek az áruk. :wuerg:
    A csere topikot nem szoktam olvasni, mert mindig a léghajón cserélek. Az a biztos, és nem befolyásol a cserepartner személye sem, csak a szigorúan vett kereslet - kínálat. Ha találok kedvemre valót akkor cserélek, ha nem, vagy nem éri meg, akkor nem cserélek. Ennyi. ;) A BP sem Máltai szeretet szolgálat, sőt, mint megtapasztaltuk, a sportszerűség terén sem élharcos. Önmérsékletet tanúsítok, és mérlegelem a fontossági sorrendet, hiszen ez csak játék, és nem szakad le a ház teteje akkor sem, ha az a valami később kerül a birtokomba. ;):D
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.17
    -vadocka70-, imi010, dagi18 és 20 más kedveli ezt.
  15. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Szeretném leírni a véleményemet 'karácsonyi retró tárgyak vására' ügyében.:wuerg:
    Ha őszinte lennék, akkor valószínűleg nem csak innen a játékból, hanem a teljes internetről is kitiltanának vagy 200 évre..:mad:
    Sajnos már a farm /többek között az ilyen húzásoknak is köszönhetően/ alig érdekel...:oops::cry:
    Itt az öncenzúrázott véleményem : ..........................................................>:(:mad::cry:/van fantáziája mindenkinek./
    .....
     
    imi010, marcsi152, breki072 és 15 más kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Attól tartok fel kell készülni rá lelkiekben, hogy a ritka kitehetők kora lejárt.
    Most a ritka pink terményesek korát éljük majd.
    A ritka kitehetők gyűjtése egy cél volt a játékban és sokaknak okozott örömöt és nem kis befektetést.
    Fogalmam sincs miért kell a sikerélményt elvenni vagy korlátozni a játékban. Ja, nekem nincsenek ritka kitehetőim mert más okoz örömöt a játékban, ettől függetlenül egy nagyon rossz lépésnek tartom. Minimális bevételért elvenni a játékosok játékkedvét nem jó üzletpolitika. Csak azért írom,hogy minimális bevétel mert akinek van esze az tudja, hogy a ritka kitehetők a pár száz Forintos megszerezhetőséggel egy időben az értéküket is elveszítik. Azaz felesleges nagy tételben bevásárolni belőlük mert amiből sok van az egy xxl almafánál többet nem ér cserenap.
     
    HéricsBáró, imi010, Tigrislady és 24 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Alex!

    Most hogy olvastam a hozzászólásod, eszembe jutott milyen remek ötleteim voltam a régi ötletelős topikban;)
    Minden nagyképűség nélkül írhatom, hogy vagy ötletet adtam a BP-nek illetve a játékmesternek, vagy hasonlóan gondolkozik mint Én...
    Nem is tudom melyik a jobbxDxDxD
    Ritka terményes rózsa kivitelben... o_O Hm nálam mind ritka:p De miért kellene kizárni bárkit a játékelemek birtoklásból...
    Ha ez a vágya8).... de ne kelljen fél farmot adni érte:music: No szóval remélem a rózsa terményesekről szóló agymenésem is célba talált:p s egyszer valóra válik valamilyen köntösben:p

    Kedves Jónás!
    A következő hiánypótló:p gazdakörik nyereménye is rózsás lesz:music:
     
    benedekbobe63, -orgona-, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  18. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Kár ezen idegeskedni,én már akkor elkezdtem kiszórni a ritkaságokat amikor a szülinapi lufit megvehetővé tették,ezt majd fogja követni az aréna,b,n,tyúkocska stb,mostanság többet ér számomra egy terményes fa pl papagájtollfa mint egy ritkaság,mert az a hobbi lejárt,de van más,pl toppok,majomkirálynő stb,apropó top jürgencsalád,komolyan kössétek fel a gátyot mert jövünk:Dés nem sunyi laposba.xD
     
    imi010, Őzike.., csio70 és 20 más kedveli ezt.
  19. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Mementori74! :)
    Mondanivalód mindkét részével maximálisan egyetértek, engem is jobban érdekelnek és vonzanak a pajtaértéket növelő dolgok, s közülük is a terményes fák, mint pl. a dekorok, még akkor is, ha vannak köztük oly ritkák.

    A záró gondolatodhoz meg csak ennyit [​IMG] fűznék hozzá.
    ..... mert amelyik sunyi, lapos, annak szaga irtózatos xD.
    Ki-ki a maga szintjén, hogy minél nagyobbat szóljon, készüljön a visszavágóra. :inlove:
     
    imi010, Tigrislady, csio70 és 17 más kedveli ezt.
  20. hupi78

    hupi78 Fórum hercege

    1. sziasztok erről beszélek hetek óta :Dminden nap vegyél valamit nagyon éhes lett a bp vezetése lehet likas :D:D:Dmár a zokni is nem csak a cipő:D:D:D
     
    imi010, Domos52, kiscicuka és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.