Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Kata_rzis!
    Ja, lehet, még a végén innen viszik az ötleteket.:DxD

    Sziasztok Kedves Gazdatársaim!

    Most, hogy már mindet tudunk a karácsonyi eventről, ideje, az év utolsó eventjéről elkezdezni mazsolázni.:music::)
    Ezzel, a három képpel még nem árulok el mindent.:p

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.17
  2. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Erre a piacos dologra reagálnék. Maximum 10 ajánlat? Nem fog így felmenni az egekig mindennek az ára? :wuerg:
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Lehet, hogy itt én értek valamit félre, de szerintem a max. tétel kategóriánként értendő (én úgy értettem és jelenleg is így működik, hogy kitehetek 10 tétel búzát, 10 tétel kukoricát stb. A régi prémnél ez még 10 tétellel volt több, akiknek ez volt illetve ez van 20 tételt rakhatnak ki).. ha tévednék elnézést kérek előre is. :oops::music:
    Szia Jancsika, örülnék neki, ha visszajönne a régi prém 20 darabos tétele a piacon...
     
    Samborg, -Fülemüle-70, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  4. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Szerintem senkit nem zártak ki belőle. Gyakran cserélnek gazdát amik még forgalomban vannak. Igaz van ára na de meglehet dolgozni érte, nem lehetetlen elérni, tehát nem is elérhetetlen csak akarni kell és melózni érte. Pont ezért van volt értéke. Pont ezért volt ezeknek a gyűjtése sok játékosnak a szórakozása, célja a játékban. Persze egy tollvonással ellehet venni az örömöt, a kitűzött célokat. Lehet játszani a tigris bajszával.
    :)
    Én a BP helyében alkalmaznék egy pszichiátert is, na nem az alkalmazottak kezelésére hanem a megvalósítandó ötletek, eventek, akciók játékosokra kiható pszichés hatásainak átgondolására, értékelésére. Addig nem engednék ki semmit a játékba amíg a doki rá nem bólint.
    Ezt komolyan gondolom!
    Gyakran a játékélmény fokozása mögött akaratlanul is annak a rombolása valósul meg! Utóbbi a véleményem az ötletelős topikban fellelhető néhány ötletről is. Némelyiket az ötletről tovább vezetve kiderül, hogy nem fogja a játékélményt fokozni ha valóban megvalósul!
    Én 5-ös BMW-t szeretnék birtokolni! De őszinte leszek, Lusta vagyok megdolgozni érte, szóval Lada áron kérném. A BMW-nél példát vehetnének pár napra a BP-ről.
    xD
    Szerintem a BP-nél nem gondoltak bele, hogy egy játékoscsoportot küldtek 2 perc alatt a mennyországból a pokolba. Mint írtam korábban én nem gyűjtöm a különleges ritka kitehetőket, de ezt még én is átérzem!
    :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.17
    HéricsBáró, imi010, Tigrislady és 16 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Kell hely a termékekeknek ? :D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    -vadocka70-, imi010, Őzike.. és 13 más kedveli ezt.
  6. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Jó estét Báró úr! :)
    Ezen igencsak megcsillant szemem:inlove:
    3 arany rekesz?:eek:
    Akkor befér még egy TP növelő:D:inlove:
     
    csio70, dagi18, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Hello!
    Micsoda látvány nekem bejön és remélem, hogy nem kell csalódnom!:music: Kíváncsian várom, hogy mit főznek ki a képek alapján!:p


    Szia!
    Igen és még egy gyémánt rekesz!:inlove:
    Remélem nem lesz kiskapu!:D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.12.17
    imi010, csio70, dagi18 és 11 más kedveli ezt.
  8. flamne

    flamne Törzsjátékos

    Érdeklődöm, hogy a gereblye és a napelem melyik állat terményese. Hol lehetett megszerezni és építeni lehet-e. Köszönöm
    .
     
  9. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    remélhetőleg nem lóg a bilibe a kezünk :D
     
    imi010, -Fülemüle-70, bendi1121 és 3 más kedveli ezt.
  10. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Szia! :)
    Nem építhetőek.
    A gereblyegyár a novemberi ólgőzössel érkezett.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmexpressz-2017-november.15783/
    Gereblyegyár
    [​IMG]

    Szükséges: 2 db sün és 1 db süntáp
    Tapasztalatpont: 240 TP
    Trágya mennyisége: 4 db
    [​IMG]

    Tudnivalók az új terményről

    [​IMG]
    Neve: gereblye
    Pajtaértéke: 1.188

    A napenergia-telep pedig az októberi vadon állatai eventben volt megszerezhető.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-vadon-állatai-tenyésztős-event-2017-október.15607/
    Napenergia-telep
    [​IMG]
    Tulajdonságai:
    • Kihelyezhető: Fő farm, Szédült szántó, Erdei tisztás
    • Szükséges terület: 2x2
    • Szükséges szint: 3.
    • Kategória: kétéltű
    • Érésidő: 12:00 óra
    • Amit ad: 225 TP, 1 db napelem
    • Etetéséhez szükséges táp: 1 db szalamandratáp, 2 db szalamandra
    • Trágya mennyiség: 3 db
     
    csio70, Gio, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  11. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    a gereblye a sün terményeséből, a napelem a borzé :)
     
    Gio, -orgona-, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum


    Sziasztok! :)
    Ez konkrétan 2 gyémánt + 3 aranyrekesz, amit látunk. Plusz jönnek az ezüstök, amiről nem tudjuk, hogy marad-e a 4 db, vagy sem. Azt már csak remélni merem, hogy nem csökken a többiek javára. De akár azok is gyarapodhatnának +2-vel. Már csak azt kell jól megszervezni, hogy mikor gyártjuk le az odavalókat. ;) (Mert valakinek gyártani is kell és/vagy eventezni, nem piacolhat mindenki :p.)
    Ebből az is következhet az én olvasatomban, hogy nem csak ennek a 9 új terméknek az elhelyezhetőségét teszik lehetővé, de (!) lehet, hogy az új rémtermékek is előbb - utóbb olyan kiváltságos rangot kapnak, hogy pl. nem a csatni stb. fog hatni a teliholdas területeken, hanem a vámpírszérum és társai. Hoppá! :sleepy: Mert a BP, mint tudjuk, semmit nem tesz ok nélkül. :p
    Kedves Jónás, látni erről valamit a gömbödben? :)
    Tudom, hogy a minap azt írtad, hogy az idei évre már nyugovóra tért a gömböd, lehet, hogy már le is lett takarva, de nem lehet a lepel egyik sarkát finoman megemelni csak annyira, hogy alá lehessen kukucskálni? ;)

     
    HéricsBáró, Coff66, *bálint* és 14 más kedveli ezt.
  13. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Ráadásul ha ezek megvalósulnának, újra kéne slagvízmértékkel szintezni a farmot is. xD:p
     
    imi010, Tigrislady, csio70 és 13 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Imi! :)
    Ez a nap mondása! :D:inlove:
     
    imi010, csio70, *bálint* és 9 más kedveli ezt.
  15. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Lesznek benne érdekes ólak, de pinket nem látok :oops:
     
    HéricsBáró, *bálint*, times84 és 9 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha *bálint*

    Akkor a csatnit megint ki lehet tolni végtelen időre ? :D

    Aloha Genka

    Vagy az is lehet , hogy vápírszérum és csatni , és +4 aratásonként ? Mibe fog ez kerülni nekünk? :inlove:
    Aloha Gyöngy

    Tegnap cukorzselé kép volt. Ma só kép. A virágdrót meg stb is lesz ? :p
     
    imi010, *bálint*, Gio és 6 más kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Jancsika! :)
    A BP-t elnézve, akármi is előfordulhat.....
    Én azzal is elégedett lennék, ha az egyik rekeszben ott lehetne állandóan az ananászos süti, a másikban meg a RACS.
    A 2+2 kicsit túlzásnak tűnik, nem lenne rossz, Gangon vagyunk, itt jogosan találgathatunk, de gyanítom, hogy ez csak ábránd marad.
    Ilyenkor szoktam idézni Hofi Gézát, (nem sértésnek szánom, csak realitásnak, mert kissé szkeptikus vagyok a BP -t illetően), aki azt mondta az anyósának: "Mama, ha ébren vagy ne álmodj!" ;)
    Mindenesetre majd meglátjuk... :inlove:
     
  18. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia HéricsBáró!
    A 9 új recept között virágkötészet termék is szerepel.;)
    Akkor, arról is biztos lesz kép, lehet holnap.:music:
     
    HéricsBáró, mimi, missuzy_53 és 9 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jónás:)
    Érdekes ez az "érdekes" jelző mit leírtál.. számomra ez vagy titkosakat, vagy rémeseket jelent, de lehet, hogy tévedek és nem ugyan azt jelenti mindkettőnknek a szó. Illetve még a régebbi eventekben megszerezhetőekre is gondolhatunk... Nagyon mesze vagyok a valóságtól?
     
    HéricsBáró, imi010, missuzy_53 és 11 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Palika! :)
    Már nagyon kíváncsi vagyok én is ezekre, hogy melyik mit tud?
    [​IMG]
     
    HéricsBáró, imi010, mimi és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.