Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. apuci46

    apuci46 Fórum-zöldfülű

    Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

    Üdv.:Kriszti
     
    betjoli, ljanika6, bobszi_0 és 12 más kedveli ezt.
  2. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Haladó

    Kedves Jónás nekem egyetlen egy fekete felhőm árválkodik a paszulyon esetleg valamikor arra lesz lehetőség megvásárolni vagy cserélni a hiányzókat ez a Freggly felhősor
     
  3. majoranna65

    majoranna65 Haladó

    Kedves játékostársak, moderátorok és mindenki ! Békés, boldog, nyugodalmas ünnepeket kívánok mindenkinek a családja, szerettei körében ! ( én már a felhőn lógatom a lábam és onnan lesem a gyönyörűséges karácsonyfát, az igazit.) :inlove::inlove::inlove:
     
    Sziszi1950, betjoli, ljanika6 és 23 más kedveli ezt.
  4. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia, Palika! Azt nem látni, de arra gondolok, hogy odabent buli van. Kint havas a táj és házikóteteje, bent meg világítanak. Lehet, hogy a szülinappal kapcsolatos kép! Kellemes ünnepeket kívánok neked és minden gazdának!!
     
    bobszi_0, imi010, CitizenZero és 17 más kedveli ezt.
  5. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Minden kedves gazdatársamnak és a modiknak Áldott Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
     
    Sziszi1950, betjoli, ljanika6 és 23 más kedveli ezt.
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szerintem a szilveszteri buli képe mivel a házikó jobb alsó sarkában szerintem tüzijáték van.
     
    -Palika17-, Kincső52, alpha58 és 7 más kedveli ezt.
  7. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Mindenkinek, aki itt a Fórumon ír, vagy olvas, esetleg jósol, vagy tanácsot ad, békés, boldog Karácsonyt kívánok ! Legyenek nagyon kellemes napjaitok !
     
    Sziszi1950, betjoli, -Palika17- és 25 más kedveli ezt.
  8. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Swordfish!

    Neked is viszont, Kellemes Ünnepeket!:)
    Hát nem tudom, ez is egy elmélet lenne.:music:

    Szia Samborg!

    Mikor gondolkoztam ezen a képen, nekem is egyrészt ez jutott eszembe.:)
    Elég érdekes ott, azaz a színes pont. Bár kitudja mi lehet, az még.:music:
     
    betjoli, HéricsBáró, imi010 és 13 más kedveli ezt.
  9. Bá-bi

    Bá-bi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok bár ritka mikor itt jelentkezem de mindenkinek szeretnék ez úton nagyon kellemeset és boldogat......
     
    -vadocka70-, betjoli, ljanika6 és 13 más kedveli ezt.
  10. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia!
    Lehet az is, de akkor nagyon egyszerre működnek el, mert 1db sincs magasabban, mint a többi.Illetve van, de egy magasságban és mind sárgás színű. A baloldalit azt, akkor meg már kilőtték. Mindenesetre az épület előtt, nincs tömeg, akik bámulnák a tűzijátékot. De igazad is lehet, majd meglátjuk.
    Szia! Hirtelen ez jutott eszembe nekem is. De, ez csak az én tippem, mert lehet az más is. Vagy esetleg még 1 dolog, "Főzőm a lekvárt, a műhelyemben" vitaminhiány ellen!:D
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.17
    CitizenZero, majoranna65, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  11. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Reppencs baglyot, írd meg, mi hiányzik! :)

    Nekem sokat jelent ez a játék, a fórum, főleg a törzshelyem és a gang. De minden gazdának, gazdasszonynak kívánok békés, türelemmel viselt, megértő gazdatársakat, jó szomszédokat, élvezetes játékot ajándékképpen. :D :D
    Áldott Ünnepet!
     
    betjoli, ljanika6, bobszi_0 és 21 más kedveli ezt.
  12. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Kellemes ünnepeket Mindenkinek!

    [​IMG]
     
    betjoli, -Szemecske-, ljanika6 és 21 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    éljen a husvét ! :D

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    És az ehhez tartozó feladatok

    1 . szint 5 feladat
    2. szint 2 feladat
    3. szint 2 feladat
    4. szint 2 feladat
    5. szint 4 feladat

    ----------------
    A naptár .....

    [​IMG]
     
    -orgona-, ljanika6, Rékuci1111 és 18 más kedveli ezt.
  14. -kicsimaszat-

    -kicsimaszat- Utánpótlás-írogató

  15. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Ennyi denevérszárnyas rakétához, már külön engedély kell! :D A doboztartalma az nagyon jó, de hamarabb jobb lett volna. Köszi szépen, majd vigyázunk vele! Kellemes ünnepeket kívánok neked!
     
    -orgona-, ljanika6, mimi és 8 más kedveli ezt.
  16. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

  17. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szép Estét mindenkinek!

    Tegnap, a Boszorkánykönyv érdekes, találós képeket mutatott, a szilveszteri eventtel kapcsolatban.:music::p

    [​IMG]
    A másik.:music::p
    [​IMG]
     
  18. Bözse

    Bözse Rutinos

    [​IMG]
    Már csak egyet alszunk és itt a [​IMG] arácsony. Kaja és ajándék hegyek mindenhol. Holnap délelőtt még futhatunk egy utolsó kört a boltokban és a karácsonyi vásárok is várják Pató Pál Úr közelebbi és távolabbi rokonságát. Délutánra az utcák kiürülnek, Mindenki a házakban és a lakásokban a szépen megterített asztalok köré gyűlik és kezdetét veszi az ilyenkor szokásos családi program. Evés, ivás, ajándékozás, karácsonyi filmek nézése és minden egyéb, ami a hagyományos része az Ünnepnek. Remélem Mindenki azt találja majd a fa alatt, amit a legjobban szeretett volna ott látni!


    Áldott és békés adventet kívánok Mindenkinek!

    Az utolsó percekben is lehet még a karácsonyi hangulatot emelni pár saját kreációval:


    A kreativitás múzsája nyomjon puszit a homlokotokra!

    [​IMG]
     
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A 24. zokni ajándéka 24 db szupertáp!Első doboz 36 órás+1 növény a másik egy tárgyat rejt!
    :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.17
  20. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Köszönjük szépen! Megnyugtató, hogy nem baltázunk el semmit, mert velem,bizony, megtörtént, mikor nem a fórumon kezdtem a napot.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.17
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.