Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szaki1979

    szaki1979 Aktív író

    Részemről jöhet még sok sok rúna. Még mindig marad felesleges csillagom. Várjuk a következő fejlesztést!

    I.
     
  2. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    Szerintetek az élő legenda II-höz lehet majd valahol pannit szerezni nyereményként vagy valdinál?Mert sokunknak nincs csere napon meg fél farmokat kérnek érte.Én is régóta szeretnék egyet de mindig vagyonokat vagy vadi új dolgokat kérnek érte amim persze nincs.
     
    almáspite48 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  3. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Azért ravaszak odafenn :)
    Elkezdik kivonni a pannikat a játékból hisz a beadással az az 1 nem lesz cserélhető. 100 ezer farmnál -100 ezer panni ami játkban van.
    Amúgy nekem is tetszenek az új rúnák, a tp növelők nem érdekelnek :) azokat kihagyom, de az összes többit kiváltom :)
     
    Ribiszke, -Fülemüle-70, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  4. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha a holnapi adag után bedobnának még egy új rúnát egy ezresért ami +1 bónusz rekeszt adna, futna rá?
     
    Leho69, Kata_rzis, almáspite48 és 19 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem nem futja , de bedönteném a pajtám tartalmát a gazdakörbe azonnal :D
     
  6. szaki1979

    szaki1979 Aktív író

    kellene még vagy 200 csillag, de tutti, hogy lenne okom keményen hajtani a gazdakörben. Pláné egy gyémánt rekesz kedvéért
    Mondjuk pár felhősor is jól fogna a rengeteg kitehetőnek...

    I.
     
  7. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Valdemárnál már volt panni a kínálatban korábban 8)
     
  8. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Én már annak is tudok örülni, ha a korábbi évekkel ellentétben nem ezres, csak százas nagyságrendben porosodik nálam valami.
    Azért a többségnél már a holnapi lépcső is teljes pucolást tud végezni :)

    Egyébként egy plusz gyémánt rekeszért bármennyi csillagot kérhetnének, szó nélkül beönteném :) ;)
     
  9. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia Jónás!

    Tudom de akkor még nagyon kezdő voltam és nem volt lehetőségem meg rá valóm,hogy kitudjam szedni.Akik a kivétele után jöttek a játékba és nem tudnak csere napot beszerezni egyet akkor ők meg fognak rekedni az első szintnél.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  10. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    A rúna csak a pannik "pakolászását" hivatott egyszerűsíteni. Akinek nincs egy sem, annak nincs ilyen gondja sem.
    Másrészt: nem reked meg sehol az illető, egy szint van. Más rúna nincs utána, tehát nem kell senkinek sem feleslegesen kiváltania, mert szüksége van a következő rúnára ezen pedig simán át kell gyalogolnia.
    Ne csináljunk olyanból problémát, ahol nincs is 8)
     
  11. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Én meg a tp növelőket váltom ki elsősorban. :) Na meg megy a Pannim a fa tetejére. Nincs annyi csillagom amennyi az összes új rúnafejlesztesztéshez kell, de legalább örülök majd ha csillagot pörgetek.:)
     
  12. Katafarmer53

    Katafarmer53 Aktív író

    A tippem az jó volt :) Már csak a többire leszek kiváncsi :)
     
  13. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Bizony! Viszont ezzel a mozdulattal felértékelték a még játékban maradókat. Én megvárom a folytatást, ha van, és jól eldöntöm....vagy rosszul, hogy mi legyen:music:
    Minden esetre a Panni fogyó eszköz lett, a rúna meg nem szalad el, ennyi biztos pont van.
     
  14. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Úgy gondolod, hogy talán érdemes lenne egy pár darabot tartalékban hagyni erre az esetre? ;)
     
  15. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez az opció közelebb van a bilihez mint a csillaghiányhoz :D
     
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Jónás! Látsz-e a gömbödben turbómalom akciót mostanában?:p
     
  17. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Szia! Ehhez nem szükségeltetik a kristálygömb, minden hónapban van turbómalom előfizetés, lassan aktuális lesz.;)
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Változnak az idők;) Hosszú ideje volt titok fa és titok ól akció váltakozva...;) Múlt hónapba a titokfa maradt el ... most meg a titok ól... de lett/van helyette vonat / válogatás;)
     
  19. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Aranybanán akció.... Fog(nak) jönni valami(k) a szigetre??
     
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :) Szerintem, csak a hiányzó szobrok kiváltásánál szeretnének segíteni:p
    Én inkább új szobrokat kérnék:music:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.