Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Patrik022004

    Patrik022004 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Pajta töltögetés XXl szivarral- jó a pajta értéke.
     
    staramajka, PityuGeri és babahalak kedveli ezt.
  2. Goran

    Goran Fórum hercege

    zamenik, babahalak és pikom kedveli ezt.
  3. pikom

    pikom Fórummogul

    Na akkor talalgassuk mi-is es setaljunk be a kulfoldiek utan az erdobe xD xD :D
    Szerintem valamifele kituzo-betuzore hasonlit vagy egy regimodi tukor? :D amit a nagy kiralykisaasszonyok tartottak..felkezukkel,masik kezukkel hajukat turva? :inlove:xDxD
     
    -erikácska-, PityuGeri, babahalak és 4 más kedveli ezt.
  4. Csikbaro

    Csikbaro Járnitanuló

    Régi módi kézi tükörre tippelnék, páva nagyon szeret illegni-billegni a tükör elöt, neki tökéletes termék lehetne, mivel eddig nem kapott még terméket. Így jöhetne jövő hónapban a tenyésztése is.

    Megyek tűzet csiholni egyre sötétebb van :)
     
  5. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Ilyen nagyítóféléje a szimat pocoknak volt.... esetleg ezzel lehet összefüggésben?????o_O
     
    babahalak kedveli ezt.
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    És mi van, ha ezt is majd a malomban kell "kevernünk" eventnövényből és felröppenőből és be kell adnunk az eventbe? ;)
     
    babahalak kedveli ezt.
  7. Goran

    Goran Fórum hercege


    Egy picit nekem azért gyanús, hogy tükör lenne, mert a régi tükröknek sokkal csicsásabb a fogója, ennek meg teljesen egyszerű, inkább valami sima kerek fémnek tűnik, szóval nem igazából tudom összehozni a tükörrel. Nekem inkább valami "szerszámra" hajaz, gondolom ez lesz a felröppenő és fontos szerepe lesz a teljesíthetőségben.

    Jónás, tavasszal volt szó arról, hogy a felhősoron meg lehet majd változtatni a sorrendet, a végére helyezni az üres sorokat, vagy csak én emlékszem rosszul?
     
    zamenik és Jucus1949 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    alpha58 kedveli ezt.
  9. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    Ez egy egyszerű mezei Tea szürő!!!! Lesza valami teával kapcsolatos event? Vagy házi tejet is szoktak vele lefölözni! Illetve mustot, vagy sört,stb!
     
    ulmo12, Petramama és Marika312 kedveli ezt.
  10. szaki1979

    szaki1979 Aktív író

    Mint látom az utobbi időben a bölcs tölgyel kapcsolatos kérdésekre senki nem tud választ. Sajnos csak az ígéretekkel maradunk habár a csillagok száma nagyon nagy már egyes gazdáknál.
    Kedves Jónás, légy oly jó és nézz mélyen bele a gömbödbe és adj egy választ ezzel kapcsolatosan, mert nagyon várjuk az új rúnákat, pláné mi régebbi játékosok (nekem minden rúnám ki van váltva és 1699 csillaggal rendelkezem azon kívűl, amit nagyon szívesen oda szeretnék már adni a tölgynek akár aranybanánért cserébe vagy új szigetért vagy miért ne egy új mesterségért is :) )
     
  11. Patrik022004

    Patrik022004 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Én tea szűrőnek nézem.
     
  12. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Lehet hogy ez mégis csak egy teaszűrő és a szigeten a frissítő zöld teát fogjuk szürögetni vele két event között :inlove:xD8)
     
    _Cygnus_ és czutika kedveli ezt.
  13. pikom

    pikom Fórummogul

    Szia! :)
    Vagy ahogy irta,lehet,hogy a sorfesthez lesz mint "sor-"szuro"?! ha van ilyen.. xD xD
     
  14. CitizenZero

    CitizenZero Fórumprofi

    Hasonlít még csatos kupakra a Bambiról, sörnyító, de lehet még stilizált borotválkozó tükör is? Vajon a sörfesztiválnál felröppenő lesz?
     
    babahalak kedveli ezt.
  15. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves barátaim!

    Akkora vihar volt nálunk tegnap, mindent összeborított a szél az asztalomon.
    Megpróbáltam rendet rakni, de elég reménytelen kísérlet volt - így ömlesztve tudom csak elétek tárni a mostanság összegyűjtött látomásaimat.

    Hatalmas házibuli készül a farmon, javában folynak az előkészületek. Mindenki nem került meghívásra, ezért bosszúból esőtáncot jártak, aminek meg is lett a következménye: egy hatalmas vihar. A békés teadélutánt alig különbözteti meg valami egy pocsolyabulitól. A sör összekeveredik a teával, és ezen már egy teaszűrő sem segít. A torták szerencsére sértetlenek maradtak, mindenki kedvére fogyaszthatott, étvágyának (S/M/L/XL) mennyiségben. A lufik és a kisállatok szoros barátságba kerültek egymással. A buli végén volt egy hatalmas tombolasorsolás, benne rengeteg party pörgetés nyereménnyel (6/26), a fődíj pedig 200 party pörgetés volt - persze ez a győztesnek sem volt ingyen.;)
     
    babahalak, Marika312, livi74 és 9 más kedveli ezt.
  16. CitizenZero

    CitizenZero Fórumprofi

    Ez azt jelenti, hogy a városban kell keresni a tortákat (S/M/L/XL), legalább is régen így volt? A 200 partipörgetés, vajon a top 100-nak jár? Köszönjük a morzsákat Jónás! :)
     
    babahalak és livi74 kedveli ezt.
  17. pikom

    pikom Fórummogul

    Szia! :)
    Ez az "s,m,l,xl" arra utalhat,hogy gyujtogetesbe kezdunk? :p (akarcsak husvetkor?) :D
    A fonyeremeny 200party-pedig ugy nem lesz ingyen a gyoztesnek...hogy nagyon megkell erte dolgozni/adakozni (mint pl. a TOP500nal?) vagy csak kap egy 50%os arengedmenyt xD xD ? :p
     
    babahalak, Manneken-Pis és apuci0305 kedveli ezt.
  18. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Már sokadjára is csak ugyan azt tudom írni: a világ körüli turné hatalmas siker, és nem egyszerű visszajutniuk hozzánk - még elég messze járnak.
    Szia!

    Van, eventvadászok a neve:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/eventvadászok-társalgója.10996/
    Szia!

    Én nem írtam, hogy heteken belül:)
    De remélem, hogy még ebben az évben. Mivel sok játékosnál van ezres nagyságrendben csillag, így számtalan dolog beleférne: új rekesz, új bónuszok, receptek, munkások, bármi... De ez nem látomás - csak vágyálom részemről.

    Szia!
    Ha mindennel készülsz, nem nyúlhatsz mellé:)
    Szia!

    Én nem emlékszem ilyen ígéretre a hivatalos szervek részéről... de elég öreg vagyok már.8)
     
  19. WCinas

    WCinas Járnitanuló

    Jónás a "nem volt ingyen" alatt mit értesz?
    Termény,állat,növény leadása szükséges nagy mennyiségben? Vagy csak az egyik a háromból?
    Továbbá a kakukkolás alatt számíthatunk valami nagyobb dologra pl rózsa ólra?
     
    babahalak kedveli ezt.
  20. dereret

    dereret Fórumőrült

    Szia

    Erre a "fődíjra" illetve "eventre" gondoltál, amikor ezt a látomásod írtad?:
    https://board-hu.farmerama.com/showpost.php?p=5320482&postcount=2565


    És egy kis éttermi pletyka:
    • a szigeten egy új terület érkezését már mindenki nagyon várja - bízunk benne, még az idén lesz hozzá szerencsénk. Lábat lógatni biztosan ott sem fogunk.[​IMG]
    • az új producer folytatni fogja a hagyományokat, tőle is várhatunk majd hírleveleket.
    • magas prioritást kapott az öreg, nagy tapasztalattal rendelkező játékosok kihívás elé állítása
    _
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.