Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Valóban jól jönne egy ilyen tojás;) De akár egy termék is... ha kérhetem ezüst tálcán... azaz rekeszbe;)
     
    Lillapilla73, ljanika6 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Darts már volt, mindenkinek ismerős lehet. Farmos buli, pajtakímélő. Esőfelhő kifejezetten jó, nem is a végére került - közepes gaz mennyiséggel elérhető. Egyéb nyeremények is megérősek, főleg a sor végén lévő ládikó ;)
     
  3. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Az egy napos gazdaköri feladatok már csipegetnek a pajtából is az event növény mellé. (Melegebb vidéken kell majd kapálgatni.)
    Amikor az édes pizzafeltétet megszórják valami erőssel, az érdekes kombinációt eredményez: még a rabszolgák kezében is megremeg a kapa Isaura könnyeit látva.
    Második nap alap fák gyümölcseiből kell majd egy kis koktélt bedobni, nem túl magasra állva a létrán. 8) Harmadik nap már az elejtett morzsákat is fel kell csipegetni aratás után. Szerencsére lesz segítségünk: Csita két barátjával, Romhányi kútba esett tevéjével sid kezében. Negyedik napon már agyagoznunk is kell a totem oszlop tövében a kapálás mellett. Ha ügyesek vagyunk és finom az ebéd, akár pálcikával is megpróbálhatjuk megenni. Igen, ez egy terményes nap 8) A végén hatalmas buli lesz, sztárvendég a Bikini. A hely biztosan tiszta lesz, látva a sok tollseprűt a sarokban. Koncert után nem lazsálnak, repcsi helyett szőnyegre pattanva húznak majd égen 8);)
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük;) Úgy látom érdemes volt kint tartani a manufaktúrákat... most mehet piacra a megtermelt termény;)
     
    ljanika6, farmer221278 és Gio kedveli ezt.
  5. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Jónás! Látod, pont ez a baj, hogy megítélésem szerint "az illetékesek" meggondolatlanul hoznak üzleti döntéseket. Jelezni lehetne odaföntre, hogy nem tudunk mit kezdeni (pedig lehet, hogy érdekelne minket) az olyan "mini eventekkel", hogy
    - Partipörgetés akció rövid ideig hétköznap kora délután - amikor a legtöbb fizetőképes (sic!) játékos még valószínűleg dolgozik és esélye sincs vásárolni,
    - Partypörgetés akció vasárnap késő délután - amikor már nem tudnánk hatékonyan kihasználni az esetlegesen kipörgetett terménybónuszt,
    - a sokak által várt Szintlépőcsomag vásár, "out of the blue", bármifajta előzetes jelzés nélkül - hogy esélyünk se legyen felkészülni rá (Paysafe kártya vásárlás, hitelkártyafeltöltés, nem is beszélve a dekorok kirakásáról).
    És akkor arról még nem is ejtettünk szót, hogy nagy körben megszavaztuk, hogy KEVESEBB ültetős eventet szeretnénk! Erre sorra jönnek a minden korábbinál több eventnövényt követelő eventek.
    Vajon a tömegek hangja nem jut el az Olümposzig??
    Üdv, Kata
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.19
    osztrak12, Palacsintax, moric67 és 48 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezt a 4 állatot kell majd megtanítanunk , hogy hogy kell dolgozni . :p



    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ???? Inkább hogy hogy kell beugrani a tárolóba;)
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oda is mehetnek , de előtte irány a munka . Itt fognak majd dolgozni :p
     
    .barbi1., Fatther, Kincső52 és 4 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓ értem;) Jó kis event lesz ez is;)
     
    .barbi1. és ljanika6 kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia HB Jancsika! :)
    Nézegetem ezeket a sötét-lelkű egyedeket, ezeket betanítani bizony kemény munka lesz! xD
    Jó, hogy hoztad a tavaly nyári verziót, mert bizony azóta annyi event volt már, hogy hirtelen azt sem tudtam milyen volt ez, amikor olvastam a naptár-előzetest. Emlékszem már, kicsit meg is szívatott a hárssal, vagy birssel -ki tudja már xD - az egyikőjük, de aztán hamar kivédtem az alattomos kívánságát, mert mire kellettek, be is értek a fák, amiket kiraktam gyorsan, hogy ne kelljen piacra menni, és horror áron megvenni a termésüket.
    Ezek még ránézésre is lusták! A sötétlő szentjani (azért sötétlő xD) még világítani is lusta, a trutyiszörny meg csak a tócsájában szeret lazulgatni, dagonyázni, a tündi-macsek meg a fákon szaladgálna csak állandóan, és a horrorbirka meg csak riogatni tud, nem dolgozni.
    De az is lehet, hogy minket dolgoztatnak elsősorban ;). Mindenesetre kíváncsian várom a kiírást, mert biztos, hogy érdekes lesz! Az biztos, hogy a múltkori tetszett, remélem ebben sem csalódom. :D:inlove:.
     
    Lillapilla73, .barbi1., ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  11. Puszika1966

    Puszika1966 Junior szaki

    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni. A romantikus rózsára mi hat, hogy növelje az aratott mennyiséget ? Köszönöm
     
    Marika312 kedveli ezt.
  12. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia,
    az aratott mennyiséget a Répás-almás csatnival, vagy Töklekvárral növelheted. Kacsa kata szupertrágyája is növeli az aratott mennyiséget +3 növénnyel. Ajánlom még a Kerek kerék forgatást megpróbálni, itt nyerhető +terménybónusz. Amennyiben vásároltál Jack ajándékát, azt is érdemes most használni, minden földbe ültetett növény aratásakor +terményt ad.
    Ha netántán valamit kihagytam, kérem Gazdatársaim pótolják. Remélem tudod hasznosítani javaslatom.
     
    Fuhur, .barbi1., Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Minél lustábbak , annál inkább meg kell tanítani őket a kemény munkára :p

    --------

    Lesz egy eltitkolt titkos event , ami nem került be a naptárba
    Egy nagy gyár fejlesztést kapunk , és az event arról fog szólni , hogy az állatok sokat dolgoztak és elmennek ebédelni .
    A gyári fejlesztés nem tudom mi , de nagyon izginek hangzik
     
    Lillapilla73, .barbi1., ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Eltitkolt?:eek:o_O Azért remélem nem az event kezdés előtt 10perccel lesz róla hivatalos...:music:
     
    .barbi1., ljanika6, farmer221278 és 2 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom mennyire lehet titkos , ha már tudunk róla xD

    Szeretnél nyaralva sokféle event növényt ültetve 24 óránként 5 küldetést csinálni sok féle felröpivel ?



    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    .barbi1., rozo52, ljanika6 és 15 más kedveli ezt.
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Rájöttem, mi lesz a Homártojás bónusza! 12 óránként 30 percre full hangerővel a Homárok dala fog hallatszani a farmon, kikapcsolhatatlanul! xD
     
    almáspite48, .barbi1., ljanika6 és 30 más kedveli ezt.
  17. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Ma én is elértem a 200. szintet!
     
    Kuzdern, zsu70, beocs és 36 más kedveli ezt.
  18. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Gratulálok drága szomszéd! Előre a 300-ig!
    Ott találkozunk.
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Március 20.-án kezdődik , és március 26.-áig tart
    Na , amikor ez lesz , akkor a Lunarama űrhajó és a Zöldségmuri event fajtájú lesz . :oops:
    Lesz egy harmadik event , vagy ez valamelyikére hasonlíthat az event menete ? :inlove:


    Szükség van segítségedre az „Ebéd a Farmon” eventnél !
    Keresd meg őket itt!
    Ezekben a kosarakban benne van minden , amire szükséged van ahhoz, hogy a legjobb ebédszünetet töltsed el az életedben!

    Az állatok a legnehezebb munkát végezték el , és megérdemlik az ebédszünetet !
    Tudsz ízletes vacsorát adni nekik?
    Szerelj fel fonószerszámot és gyűjtsed össze az acélcsavarokat a betakarítás idején, hogy ebéddobozokat készíts a malomban.
    Szállíts be egy ebéddobozt , hogy felvegyed a díjakat.
    Ne hagyjad ki az esélyt, hogy nagy gyári fejlesztéseket nyerj!

    Fogalmam sincsen , hogy mit fog játszani:inlove:



    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Gabimami, Kata_rzis, almáspite48 és 12 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia !
    Szívből gratulálok a 200. szinthez !!:)
     
    Kuzdern, kovacstne, Gio és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.