Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Szia!

    Hasonló állatokat lehet majd válogatni mint amiért áhitozunk, vagy annál is magasabb?
    Fizetőeszkoz ugyanannyi lesz mint a korábbi válogatásnál, vagy kicsit feljebb emelték az árát?
     
    Imi*, Fatther, Koppi és 7 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kellemes tavaszt Jónás apó
    Sokkal jobb adni mint kapni , ez tudjuk . Lehet tudni , hogy ehhez a kitehetőhöz fog hasonlítani , vagy jobb lesz ? :p
    Gazra , jószágokra , vagy esetleg kütyükre lesz hatással ? :inlove:
    Na ezt nem értem . Tenyésztés szupertáp nélkül ? Mármint képletesen fizetek farmarannyal , és rögtön olyan állatot kapok , ami a ládás válogatásban is szokott lenni ritka , különleges és a 3. nem jut eszembe ?
    Ha így van , és mondjuk annyit veszek mint előzőleg , és kirakom az egyéni kifutóba akkor mit csinálok egy terület arany állattal ?
    Ha meg eladom és egy állat 100 millióba kerül és eladom a 200 db-ot az 20 milliárd csp . (javítva)
    De ha meg én megteszem , megteszi más is , és túlkínálat lesz tenyészállatból .
    És ez miatt lemegy az áruk .
    Ez mire jó , és mi ebben a csavar ? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.19
    -kaktuszable-, milanzs, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    1 db 0 több az az összeg ;)
     
    Lillapilla73, Fatther, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  4. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Azért a lilába ne lógjon a kezünk, nem szoktak nagyon bőkezűek lenni, nálam legalábbis a ládások nem szoktak bejönni
     
    Imi*, Fatther, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    20 milliárd ? :eek:100.000.000 x 200 = 20.000.000.000 tényleg :D Miért lenne érdeke a ez a BP -nek ? :cry:
    Annyi akció van , hogy ideje megtippelni a TOP alját lassan mert kiakad , főleg ettől a tenyészállat haddtól , ami jön majd ......:oops:
    Szia
    Ha csak egy lottót veszel , kevesebb az esélye hogy megnyerd , mit ha 15 lottót veszel :p
    Habár , amikor lottózni szoktam , úgy vagyok vele , csak 1 szelvényt veszek , mert ha a Sors azt akarja hogy nyerjek , mindegy mennyit veszek . :inlove:
     
    Kukackukac, Sonche, Lillapilla73 és 11 más kedveli ezt.
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Ez jól hangzik, de nem ilyen egyszerű!
    Ez csak akkor jó dolog ha a válogatásnál figyelembe veszik, hogy ugyanannyi ráfordítással, ugyanannyi és legalább ugyanolyan szintű tenyészállatot lehessen kiszedni mint pl baby boomkor. Egyébként értelmetlen kísérlet lesz a pénztárca nyitásra.
    Tegyük fel, ha csak alacsony szintű állatok lesznek a válogatásba(erre van esély) akkor jobban megéri a baby boomra vagy sima tenyésztésre költeni ugyanazt az összeget.
    Csak hirtelen saccra, kb 300Fa áráért kb 200 tenyésztést indítasz, ami azt jelenti, hogy minimum 200 tenyészállatot kapsz (boomnál többet) abból az állatból, amit Te kívánsz tenyészteni. Ezek között lehet magas szintű állat is egészen a 8. szintig. Ha itt a válogatásnál viszont, 300 Fa-ért csak 20-30-60 (15Fa-10Fa-5Fa/indítás esetén)válogatást tudsz indítani és csak kevesebb számú és kisebb szintű állatokért, akkor értelmetlen költeni rá. Persze ez csak magánvélemény.
    :)
     
    -W-595-, Imi*, iboly54 és 18 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha nem lesz benne aranyállat , neki se kezdek , de még a gondolatban se .
    Habár , ezt most főleg nálam szól , és elméleti , de mi van , ha tenyészválogatok , és a meglett tenyészállatokat bedobom a gazdakörbe , amik fajtánként vannak , mert én még mindig nem csináltam meg . Szóval tenyészválogatok , bedobom , és visszakapom a farmaranyat , de lesz sok csillagom , farmaranyam , stb . Az így már jobb megoldás , hogy visszakapok valamennyit , mint amennyit ráfordítottam ?
    :D:inlove::p
     
    Fatther, rozo52, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika:)
    A hír a tenyészállatok esetleges válogatásáról nem is rossz első olvasásra, de Alexnek igaza van azt hiszem.. Aranyállatot adna? ezt nagyon erősen kétlem... még az 5. szintben sem tudok hinni, nem hogy annál feljebb. Ha viszont telerakja a farmomat 1-2. szintűvel én nem fogok érte aranyat adni, mert inkább kitenyésztem abból a fajtából amit én teszek terepbe, olyan állatfajtából amilyenből szeretnék és nem úgy ad nekem, ha szükségem van rá, ha nem :)
    Csillagot sem tudok már így kivenni a gkörből, -lehet akiknek ezek a sorok még érintetlenek ők örülni fognak neki, ha lesz pl 4 db 1.-2. szintű állatuk-, mert már régen megtettem csak a két utolsó sorom foghíjas, de az elég sok fajtából :D :) Jó pár magas szintű színes várja a sorsát a pajtámban, hogy betegyem de valahogy nincs kedvem hozzá :) Ahhoz túl sok millió +100-as növényem hiányzik a többi feladatból, hogy erre rászánjam magam :).
    Szia Alex :)
    Csak ne sajátítsd ki nagyon ezt a véleményt, mert ketten osztjuk.. Kérek szépen helyet a véleményemmel én is. Már rég óta csak szinte a kötelezőt tenyésztem, de egy ilyen jellegű válogatást nem igazán szeretnék, mert túl drága egy boomhoz viszonyítva miután alapállatom bőven van és szupertápom is akad pár, inkább tenyésztenék, mint válogatnék :)
     
    Kata_rzis, rozo52, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Röviden?Nem!
    Tegyük fel 300Fa ért indítasz 30 válogatást amiért kapsz 3db 4. szintű állatot, meg mondjuk 10db 3-as szintű és 17db 2. szintű állatott. Ezeket még tovább kellene tenyésztened mire ezekből Fa-t szedsz ki a gazdaköriből. Mennyit is kellene még indítanod, hogy egy fajtából össze szedj annyit, hogy egyáltalán ki tenyéssz fajtánként 3db 7.szintű és 3db 8. szintű állatot?Még azért szupertápot sem árt majd vásárolnod. Számolgass egy kicsit magadban. Kb 2-3 havi fizudat nyugodtan elköltheted válogatásra, ami engem nem zavar, amennyiben nem megy fel drasztikusan a krémes ára a cukiban.
    :)
    Persze ezek feltételezések mert nem tudni mennyi lesz egy indítás és mi lesz a legmagasabb szintű állat benne. Ha 5.szintig kilehet majd venni belőle állatot akkor talán 1-2 Fa-t megér majd indításonként nekem,talán,lehet,vagy nem.
    :)
     
    -kaktuszable-, Imi*, nagymami2 és 10 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... hm... Legyen csak megérős;) S akkor válogatunk;)
     
    Gio, alex0824 és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Puding próbája az evés . :p
    Én csak akkor , ha lesz benne arany állat .:inlove: Én karate pandát akarok , 200 db-ot xD
     
    -kaktuszable-, rozo52, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen körülbelül ez a küszöb az aminél már elgondolkodnék én is, hogy esetleg megérné válogatni , de még egy 5. szintűnél is kérdőjelesnek érzem a dolgot. A válogatás ára pedig nagy mértékben befolyásolhatja még a kedvemet ....., tényleg kíváncsi leszek erre az egészre, mert megmozgatta a fantáziámat :)
    Megszagoljuk a pudingot és az illata alapján majd eldöntjük, hogy ízlik-e :) Igazad van..
     
    rozo52, genka53, .barbi1. és 4 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ekkor veszik ki a csibéket , vagy másvalami lesz ? :inlove: Karbantartás 2019.03.20.:p
     
    genka53, alex0824, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  14. blogger55

    blogger55 Haladó

    Elértem énis a 200-as szintett.
    Kitörölhettek ha nem tetszik..................megint!!!!!!!!!!!!!
     
    -kaktuszable-, Imi*, csio70 és 17 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az előbb csak a számot írtad , hogy : 200 :music:
    Ez a pletyka topik , de ha szépen leírtad volna , hogy elérted a 200-at , akkor biztos maradhatott volna :p
    Gratula a 200 - hoz :D:inlove:
     
    -kaktuszable-, ljanika6, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
  16. blogger55

    blogger55 Haladó

    Köszönöm szépen ,s mindenkinek
     
    -kaktuszable-, csio70, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  17. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönöm a választ.

    Elixir: inkább a gyógyelixírt eliminálnák, mint a forrót
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.19
    Julcsi-néni, Lillapilla73 és heureca3 kedveli ezt.
  18. kisgyebi

    kisgyebi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Örömmel írom le, hogy ma reggelre elértem a 200-as szintet, 201o-től játszom.
     
    steve223, Gio, soosgreta és 26 más kedveli ezt.
  19. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Gratulálok! További örömteli játékot kívánok.
     
    csio70 és nagymami2 kedveli ezt.
  20. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Bizony ebédidőben is keményen kapálni kell majd, ha minden gyárfejlesztést össze akarunk szedegetni 8)
    Pajtakímélő farmos buli, hosszú érésidejű gazzal. Eső nem fog bezavarni :music:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.