Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :) Nem szeretnék illúzióromboló lenni, de totál ugyanezeket a képeket mutatták, mielőtt bevezették a Házi kedvenc futtatót.
    Már akkor is ment az etetés... De hát kitudja... Nehogy úgy járjunk mint a farkast kiáltó bárány! :) Vagy igen?
     
    GA-BI-O-Farm és Fatther kedveli ezt.
  2. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Üdv !!
    -.--.--.-:oops::oops::oops:
    Köszi mindent :inlove:
     
    Kukackukac, Bözse, Kincső52 és 9 más kedveli ezt.
  3. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    :oops::cry::(:eek::cry:
    Köszönöm az eddigieket! :inlove:
     
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szeretettel köszöntelek a 200-asok táborában ! :)
    Szívből gratulálok !:)
     
    feri95, Fatther, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  5. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sok szeretettel gratulálok a klubtagsághoz.
     
    Fatther, GA-BI-O-Farm, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  6. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Szeretettel gratulálok a szintlépésedhez, én is nagyon örültem, amikor ez sikerült.
     
    GA-BI-O-Farm, genka53, kelleri és 2 más kedveli ezt.
  7. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Egyetértek. (Majdnem) mindenki befejezte, akitől tanulni lehetett, akikért érdemes volt benézni a Gangra... és most kedvenc jósunk is.
    Bár igaz, hogy ennek voltak előjelei. Az utóbbi időben nem sokat hallottunk róla. Bekót is kedveltem. Hiányozni fognak.
     
  8. Gio

    Gio Fórum bárója


    Kedves Jónás! Ez volt idáig a legszörnyűbb hír amit itt olvastam. Sírok komolyan:cry::cry::cry: Nagyon-nagyon sajnálom, hogy itt kell hagynod minket:cry::cry:Mielőbbi gyógyulást és jó egészséget kívánok!!:inlove::inlove::inlove: Szeretettel: Gio
     
    tewo, czutika, LCZAnikó és 16 más kedveli ezt.
  9. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia Jós Jónás!

    Sajnálattal olvasom,hogy te is itt hagysz bennünket.:(Biztosan meg van rá a jó okod,hiányozni fogsz te is mint Bekó de ez van.Remélem a farmozást nem adod fel és írsz majd nekünk jó dolgokat.A farmhoz és a vv-hez kívánok neked minden jót és szépet.Puszi és nagy ölelés.:inlove::inlove::inlove:
     
    tewo, LCZAnikó, Kincső52 és 14 más kedveli ezt.
  10. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Szia ez sajnálatos.
     
    tewo, textilmánia, Rékuci1111 és 10 más kedveli ezt.
  11. alex0824

    alex0824 Fórum császára

  12. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Mevilla, HéricsBáró, tewo és 27 más kedveli ezt.
  13. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szívből gratulálok :))))
     
    iboly54, kelleri, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  14. Sütimami

    Sütimami Utánpótlás-írogató

    Kaphatnék i:):)nfot hogy mit fogunk tenyészteni ??? Nagyon köszi előre is
     
  15. .barbi1.

    .barbi1. Junior szaki

    Gratulálok, további sikeres játékot kívánok.
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Na ez meg mifene event lesz ? :D




    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Tenyésztésre fel :D



    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    csio70, maszilva, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Kedves Jónás !
    Igaz nem voltam a topicod igazi lakója, már inkább csak olvasója, de szívból sajnálom a döntésed. :sleepy:
    Sokat harcoltál értünk, játékosokért, amit köszönök Neked ! :)
    Megmosolyogtattál olykor az írásaiddal és bevallom néha nem értettem a cinegézésedet ;)
    Számomra kicsit elgondolkodtató a Te bejelentésed és a hivatalos bejentés között eltelt idő, de ebbe nem akarok nagyon belemenni:sleepy:
    Nem szaporítom a szót, egyszerűen csak köszönöm a munkádat !:)
    Ez a szám öreg mint én és az országút, de a címe utal a régi szép időkre, emlékekre :sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.19
  18. PalMa

    PalMa Fórumlakó


    Kedves Jónás!
    Mellbevágó volt ez a hír számomra is, mert nagyon szerettem eddig a Gangot olvasni, és ez főleg Neked volt köszönhető. Imádtam a stílusodat, a hozzászólásaid mindig humorosak, lényegretörőek voltak, és sugárzott belőlük a nyugalom, a jóindulat, a segítőkészség. Köszönet mindenért!!! Sajnálom, hogy így döntöttél, vagy így kellett döntened...
    Szerencsére Kazimír bejelentéséből értesültem mindenről, így öröm az ürömben, hogy azért nem fordítasz teljesen hátat a játéknak és maradsz tovább a csapatban! Sok sikert kívánok az új pozíciódban! :)
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, megmondom őszintén hogyha ezt nem olvasom, akkor tele lett volna a gatya. Beko és Jónás távozása már sok lett volna és a radarom már azt jelezte, hogy valami baj van. Örülök ha Beko lesz az új Jónás, remélem nem fog fukarkodni a hírekkel. :D Jónásnak meg jobbulást, úgy látom hogy sok baja van.
     
  20. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Kedves Jónás!
    Köszönet mindenért!!
    Hiányozni fogsz.........
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.