Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    El ne add a réniket. A kedves gazdatársnak igaza is van meg nem is :). Anno a rénis eventekben, (amiből volt több is, az egyik amit ő hozott és a Hideguszony event) nem volt szükség feltétlenül a rénikre, az egyikben lehetett helyette két másik állatot is tenyészteni. Ezzel szemben, ha igazak a madarak csiripelései most nem lesz választási lehetőségünk csak a réniket terelhetjük be a terepbe :) Ha boomot is kapunk talán elég lesz a három számjegy, ha nem kapunk, lehet, hogy több is kell attól függően kinek mekkora szerencséje lesz az ugrásokkal :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.12.18
    HéricsBáró, -kaktuszable-, Gio és 10 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia drága Kata_rzis! :)
    Nem tudhatom, hogy másnak e játék, és eme vers mit jelent,
    nekem sokat, kedveset, emlékekkel teli múltat és jelent.
    Nagyon ott ül amit írtál, szépen versbe szedve, köszönet érte!
    Bízzunk a jövőben, s játszhassunk kedvünkre, ahogy sok játékostársunk is kérte!
    [​IMG]

    :inlove::inlove::inlove:
     
  3. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Mivel azóta már volt rénszarvasos event (2015) ahol az alapállatokat tenyésztettük, letermelt rénszarvasokból így nem valószínű, hogy máshonnan kell a rénszarvas a tenyésztéshez mint a pajtánkból.
    Ha jól emlékszem 2015-től van réni ól és a fejlesztései. Tehát évekkel előtte amikor az említett Csodaszarvas event volt, nem is lehetett máshonnan rénit szerezni az eventhez, mint maga az eventből.
    :)
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúúú most nagy kő esett le a szívemről;) Köszönöm!
    Jó hogy van ez a fórum;) Nem ez nem jó megfogalmazás... Jó hogy vannak jó emberek... akik kinyitják a szemem;)
    Köszönöm!
     
    Gio, -Fülemüle-70, bendi1121 és 11 más kedveli ezt.
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok, szia Jónás !
    Hurrá !! Köszi !!
    Jelen állás szerint akkor be tudom majd adni őket, remélem a BP nem gondolja meg magát addig.
    Igaz sima rénim is van bőven, nem lesz gond, ha tenyészteni kell
     
    marcsi152, Gio, -Fülemüle-70 és 9 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez valóban jó hír... ;) De azért mutatóba tartok meg mindegyikből...:music: Remélem nem váltják be őket event után:wuerg:
     
    marcsi152, kelleri, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  7. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Amikor a patikában akció van, mindig vásárolok egy zsák cavintont, időnként jól jön a gömb mellé :D
    Már 2010-ben játékba került :)
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/2010-12-06-karácsony-2010.359/
     
    HéricsBáró, cicuska011, dagi18 és 28 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Örülök, hogy sikerült;) Ezek a rénik nem foghatnak ki rajtunk... Szaporodniuk kell...:p
    Azon gondolkozom vajon a neon pillének lesz párja a következő évben?:music:
     
  9. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)


    "Az ünnepnap azért kápráztat el,

    Mert szürke napokból ragyog elő,

    Ritkán, ahogy a nyakláncban tüzel

    Itt-ott egy-egy igazi drágakő."/William Shakespeare/


    Egészségben, szeretetben, boldogságban, sikerekben és farmozásban gazdag Boldog Új Esztendőt Kívánok :inlove:!!!




    BÚÉK 2019 :inlove:!!!


    "Szilveszterkor lépjük át az új év küszöbét, s az elmúlás szomorúságán átragyog az újrakezdés mosolya."/Pilinszky János/
     
  10. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia! Valóban!
    Na de megvásárolni nem lehetett még akkor a réni ólat, csak megnyerni vagy az eventben vagy a keréken. Így egyértelmű, hogy a nagyközönségnek nem lehetett 2012-2013 ban olyan réni tenyésztős eventet tálalni, ami alap réniket kér a tenyésztéshez a "pajtából". Most már nyugodtan lehet 2015-től. Fogynia kell a narancs fejlesztésnek, kell a bevétel a cégnek.
    :)
    Ui: 2010-ben nekem még annyit mondott csak a farmerama név, hogy nem férek soha oda a géphez, mert a családom valami ültetős hülyeség miatt, kisajátította azt saját részre. "Most a nyuszi érett be,most eper kell" Persze kint meg csak én gyomláltam meg kapáltam, a kutyát is mindig én etettem.
    xD
     
    Utoljára szerkesztett: 31.12.18
    evakarma, HéricsBáró, Sonche és 50 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Azt pletykálják.. itt sokan a gyerekeik által fertőződtek meg:p Örülök, hogy neked is sikerült;)
    Remélem a jövőben is vadászol a pletykákra... s elhozod nekünk;)
     
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    xDxDxDxDxDxDxDxDxD

    Bocsi, de ehhez semmit sem kell hozzátenni. Ezen csak hahotázni kell!xD

    Már mint az utóirathoz. Az úgy ahogy van, egy az egyben,.....nem is ragozom: hihihihihihixD:p
    Még a kutyulit is neki kellett etetni....xD
     
  13. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Én itt csak olvasni szoktam de most hozok egy jókívánságot.
    Elmúlik az ó-év, beköszönt egy újabb, szívünkben ismét új remények gyúlnak. Teljesüljön vágyunk, legyen minden még szebb, kívánunk nektek egy boldogabb évet. B.Ú.É.K !
     
    Sonche, emocy91, vízinyuszi és 38 más kedveli ezt.
  14. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    BUÉK mindenkinek!
     
  15. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Boldog új évet kívánok minden minden kedves farmertársamnak :inlove::cry::cry:
     
  16. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok!:)
    Sikerekben Gazdag és Boldog Újévet szeretnék kívánni Mindenkinek!;):)
    [​IMG]
     
    gődények, HéricsBáró, Sonche és 46 más kedveli ezt.
  17. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Eredményes Boldog Új évet kívánok! Gazdatársaknak,Modiknak a Farm munkatársainak egyszóval mindenkinek! Jónás sok sok jövendő mondást 2019 ben is!
     
  18. gretag

    gretag Utánpótlás-írogató

    Minden magyar gazdának és moderátornak boldog új évet kívánok!

    [​IMG]
     
    Sonche, -Palika17-, emocy91 és 37 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gazdaraktár akció;)
    Na most van hely a bagoly tojásoknak;) szóval örülök neki!
    ttp://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/gazdarakt%C3%A1r-akci%C3%B3.17557/#post-952698
     
  20. gődények

    gődények Törekvő

    Én is boldog Új Évet Kívánok neked Palinka17 és minden modinak és köszönöm az egész évi segítségeteket, nagyon szeretek játszani veletek :)
     
    Sonche, ljanika6, vízinyuszi és 18 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.