Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Magdi, sajnos rosszul hiszed. Máriusz a eggyel előbbi apró rágcsálót jósolta, atákiruzs lesz a nyeremény a távcső szerint.
     
  2. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Alighanem jól kitolnak velünk és tesznek be aratógépet, vagy farmmunkás kupont.
     
    lukimi, juliannakoczkas, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Remélem ezt majd bírjuk tüdővel.

    [​IMG]
    :)
    Látomás.



    [​IMG]
    :)
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem ezért veszik ki , hogy a malacperselyt feltörjük ?:D:inlove:

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    ... ez a helye a velemenyemnek a valtoztatasrol (cenzurazva, ami meg maradt belole, es meg elbirja a forum)

    ... ez meg a velemenyem a kommunikacio modjarol (szinten cenzurazva, ami meg maradt belole)

    Innen is koszonet a kedves szomszedomnak, akitol legalabb azt megtudtam, amit gondoltam hogy minek nez ki, a BP meg ... (megint velemeny helye):music:
     
    Ribiszke, -Palika17-, nyuszika215 és 11 más kedveli ezt.
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Csak halkan, lapos kúszásban írom. Olyat, hogy k.....lan, mint fogalmat is, el lehet most felejteni.
    Nehéz, de meg kell barátkozni azzal a kettes számmal.
    :sleepy:
     
  7. BalazsR11

    BalazsR11 Járnitanuló

    hello!
    koszi a jo hirt erre vartam mar reg es remelhetoleg lesz elotte egy titokfa event is mert sok sok ilyet szeretnek osszeszedni :music::inlove:
    csak kerdes hogy mikor lesz ez, en igazabol most inkabb olgozosre szamitottam de ez sokka jobb hir :D:D
     
    -Palika17-, Gio, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  8. -hubertus1960-

    -hubertus1960- Junior szaki



    Köszi a jó hírt remélem most én is kapok a múltkor én kimaradtam az ajánlatból ... Szeretnék én is sok sok mamut fát.... :) :)
     
    Gio, eviii_mee, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszi szépen,akkor én rosszul olvastam,vagy csak azt szerettem volna? Nem akartam mást félrevezetni.
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egyedi banki ajánlatként a kisfarmjaimra? Köszönöm nem kérek belőle, ha megint meglátom...
    Jelenleg csak reménykedem benne, hogy rossz ez a megérzésem :cry::cry::cry:
    De ma már a pletykához sincs kedvem, remélem kialszom magam holnapra...
     
    Ribiszke, kovacstne, Gio és 7 más kedveli ezt.
  11. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia Máriusz.

    Látomás = hétvége?
    Illetve lenne még egy kérdésem,
    milyen meglévő dobozkához hasonlító a kis homár/rák hozománya?
     
    Gio, juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  12. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Erre lehetett számítani.Az állatokkal való nulpercezés átka.Nagyon nagy volt az előnye aki tudta csinálni:music:
     
    Kuzdern, nyuszika215, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
  13. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Lehet fáradt vagyok még nagyon(fél órát ha aludtam:(),de nem tudom most értelmezni a farmárudában történteket....csak a trágya mennyisége fog változni,vagy már változott,nem tudom....vagy számítani kell változásra máshol is??A farmpengős boltos órám szerint 8 nap van még amíg újra vehetek valamit a limitált fülön!Az előző eventekhez vettem 2x100 szupertrágyát ha jól emlékszem 160 farmpengőért.....Ami a múltkor megjelent hivatalos közlemény a farmáruda frissítésről,én azt elolvastam meg végigtanulmányoztam,de abban nem jeleztek ilyesmit úgy tudom!!!Vagy átsiklottam fölötte...
     
  14. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szia Magdi. :)
    Nem biztos hogy rosszul olvastad. Ebben a linkben : https://board-pl.farmerama.com/threads/zgaduj-zgadula.64442/page-1247#post-2226038 Az van amire gondoltál: Ika men etreyn gem za jú támága , za za jú nabnozesz ajtahpakgem. (Egy játékos hozta ide a linket, én is itt olvastam.)
     
    magdi06 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Olvasni sok mindent lehet sok helyen... Ez egy egyenes kérdésre adott egyenes válasz:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-247#post-1106999

    A kedvedért ki is másolom biztos ami biztos:
    "Szaby200342 írta:
    Esetleg valaki meg tudja nekem súgni, hogy az új gyík benne lesz a kövi szeoznban?
    Ez pedig Máriusz egyértelmű válasza rá:​
    Az eggyel előtte lévőt látni benne, jelenleg."
    PS: Ha Te és Magdi ennek ellenére az agámét várjátok, szívetek joga, tegyétek csak, legfeljebb valaki téved.. Vagy Máriusz, vagy Ti.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.6.20
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én kialudtam magam , és még mindig venném a csemetéket . :inlove:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Mindig is szerettem a töretlen optimizmusodat..:inlove: Sajnos én nem aludtam ki azt az érzést ami tegnap elkapott. Megvárom a hivatalost, aztán meglátom..
    Addig már nem töröm a fejem semmin. Elsülhet-e ez jól is? Nem tudom, de azt érzem, hogy, ha igen az nem lesz olcsó mulatság...
    A cérna nálam a Hoppácskánál kezdett el vékonyodni és azóta is fogyóban van.
     
    magdi06 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hoppácska ! Én még nem használtam annyira a hoppácskát .
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én sem, mert azóta sincsxD:cry:xD
     
    Zotyó, magdi06 és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De ha kiveszik a zöld cseppet , attól még más bent marad , és akkor tenyésztéssel szerzünk farmpengőt ?
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.