Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia, szerintem gyűjtsed nyugodtan mert ha bevezetnek valamit odacsapnak majd ennyinek amennyid van.:)
     
    ursa11, DevilMókus, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  2. Lurc

    Lurc Fórum-zöldfülű

    :p Nagyon köszönöm... megnyugodtam, hogy nem én vagyok ennyire "láma" :)
     
    DevilMókus, Ribiszke és lukimi kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én nem vagyok türelmetlen, várom a bővítést: [​IMG] :inlove: Talán majd egyszer el is fogom költeni :)
     
    Gio, DevilMókus, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  4. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok! Ez most csomag vagy gőzös lesz?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.6.20
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Hamarosan.

    [​IMG]
    Igaz, most nem nemesfémért.
     
    Gio, bocsika67, ursa11 és 16 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom mennyire reális , de tőlünk ered : 2 millió Csp pajtaértékben kell hörcsög .
    Habár , ezt elolvasva , asszem igen .
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, Gio és 5 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A helyzet az, hogy az első hivatkozásnál elkerekedett a szemem, hogy gretag miket látott meg abban a képben. Máriusz válasza viszont teljesen komoly, tehát mégis jól látott csak a hivatkozás volt furcsa mellette...
    Szia kedves Máriusz :)
    Ez a jóslat gyorsan valóság lett :D

    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajánlat-bónuszládák-2020-június.19681/


    Azt viszont sajnálom, hogy a megvehető bónuszládák mennyisége összement a felére. A 10 darabos variáció sokkal jobban tetszett.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.6.20
    Gio, GA-BI-O-Farm, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  8. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Akkor ezt gyorsan vissza is vettem... 8)

    Amúgy meg:

     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Biztos hullócsillagot látott . :D:inlove:
     
  10. BalazsR11

    BalazsR11 Járnitanuló

    Hello!
    hat fugg az attol hogy 2millio csp ertekben alap allat vagy mar beleszamit a tenyesztett allat is, mert akkor ha ugy vesszuk tenyesztett allatokbol megvan tenyleg a 700-1000 horcsogbol de ha alapallatra van ertve a 2millio csp erteku allat az tenyleg ott van a 10000-nel ami kicsit sok, ha az utobbi lesz biztos ertekes ajandekok lesznek de 10000 horcsog az eleg sok es Mariusz emlitett valami rozsa olat is, hat ha kapunk rozsat a horcsogbol es a termenyesebol akkor is soknak tunik mivel ha raallsz es egy bummot kihasznalsz akkor 1000allattbol meg van ra az esely hogy beadja az utolsot, ritka de van hogy alap allatbol beadja nalam mar volt ra eset es szerintem az eventek arrol szolnak hogy olyan ertekeket szerezzunk meg kicsit konnyebben amire amugy vagy kolteni vagy sokat kapalni kell erte pl neon olak, de javitsatok ki ha valamit atsiklottam. :):)
     
    Boccio71 és DevilMókus kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Alapállatról volt szó abban a hozzászólásban amit Jancsika idézet.

    Ezt írtam: "7.000 és 10.000 közötti alapállatszámnál szoktam hátra dőlni egy újtenyésztésnél."

    Erre jött Máriusz válasza:
    "Ha alapállatokkal számolok, akkor Gyöngynél a második tipp közelebb áll a valósághoz.
    "Alapállatok és tenyésztett állatok"(pé) és kimondottan tenyésztet állatokat is kér az event.
    Viszont látok egy pink nyereményt. Eső is lesz, ami a főszereplővel kapcsolatos.
    A dekorok is a főszereplővel kapcsolatosak, de jobban megéri ha megáztatjuk őket."

    A 4. szintű terményes már nagyon a fellegekben járó nyeremény lenne, én erősen kételkedem benne, hogy ilyen lenne, de majd kiderül a vallatásnál :D
     
    Utoljára szerkesztett: 24.6.20
    Gio, eviii_mee, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Rózsaszín Cukorkagyár jött, papagájtoll is jött, de ha Máriusz egy pink nyereményt lát, akkor az valószínűleg nem a terményes lesz.
     
    Gio, DevilMókus, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pontosan ezen a logikai vonalon jutottam el én is a 4. szintű ólhoz.
     
    HéricsBáró és Ribiszke kedveli ezt.
  14. BalazsR11

    BalazsR11 Járnitanuló


    hello!
    vegigolvastam, napi szinten kovetem a pletykakat de sokallom azt a 10.000horcsogot, egy nagyobb szintu jatekosnak is herce-hurcat jelent szerintem osszehozni de egy kissebb szintu jatekosnak meg plane, regen meg a jatek hoztam letre ezt az accountot de akkor nem volt igy tele az eventnaptar alig van atfedes az eventek kozott, egyik jon a masik utan hol bontanod kell hol visszarakosgatni, regen pont az ellenkezoje volt hogy egy honapban egyszer ha talalkoztal egy eventel orultel, titokfam is emlekszem egy magnolia fa volt abbol is orultem hogy van 1xD ertem en hogy nagy nyeremenyert kapalni kell szeretem is csinalni lefoglal lekot csak kicsit soknak talalom azt a 10.000 horcsogot:oops::oops:
     
    -gyöngy-581 és Ribiszke kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Olyan sok csak akkor kéne, ha valaki csak alapállattal akarja teljesíteni a beadandó értéket. De benne van a pletykában, hogy tenyésztett állatot is kér, és eddig mindig elfogadta a tenyésztett állat beadását, gondolom most is így lesz. Eddig 400-600 körüli állattal még mindig tudtam teljesíteni a tenyésztős eventet, csak olyankor sok tenyésztett állat elfogy a beadásra, ami jobb lenne, a megmaradna gazdakörbe például.
     
    Lenczy, magdi06, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ok én ezt értem, de segíteni rajta nem tudok... sok-nem sok.. a jóslat kb ennyiről szólt ahhoz, hogy az eventet végig tudd alapállattal vinni.. Biztos bármi viszont csak akkor lesz, ha elolvastuk a hivatalos eventismertetőt, mert ez itt még mindig "csak" a pletykák helye :)
     
    Ribiszke és HéricsBáró kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A kérdés már csak az , hogy akik aznap olvassák el az ismertetőt , hányszor írják le , hogy ez csak a pénzről szól ?
     
    455gtzgjnb, nyuszicica1, zsu34a és 4 más kedveli ezt.
  18. BalazsR11

    BalazsR11 Járnitanuló

    hat en is igy gondoltam ezert lepodtem meg azon hogy kene 10000horcsog, lehet nem lattam a dolgok moge rendesen es csak ez a nagy szam fogott meg ami vegigvitte a gondolatmenetemet :oops::oops:
     
    farmeres53 és Ribiszke kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Mielőtt mindenki romá tenyészti a pockokat, az egészen biztos hogy emlősöket nem tudunk beadni?:music:
    Mert ha fóka delfin gazella stb is mehet vagy akár farmos csincsillát vagy tengerimalaccal azért a 2 millió pé nem vészes.;)xD
    Az a jó kérdés mit ad ezért az event ( a beadandók alapján el tudom képzelni a pink terményestxD
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Végig ott volt az orrod előtt Máriusz jóslata, ma már többször idéztem/idéztük neked :
    "Sok jót nem mondhatok a számokkal kapcsolatban!
    :oops:

    Ha alapállatokkal számolok, akkor Gyöngynél a második tipp közelebb áll a valósághoz."
    Ennél többet sajnos már hozzátenni ehhez nem tudok.
    Olvasd el Te is a jóslatot. (a zöld szavak linket takarnak)
     
    HéricsBáró, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.