Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Köszönöm a választ Máriusz!:)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Előre hoztam volna neked egy választ, de eltévedtem a felhők között olyan sűrűre tornyosultak, hogy farmer legyen a talpán aki kiigazodik közöttük :D Töröltem is azonnal :)
    Igazad van, ezekről a felhőkről talán (nem biztos), de tényleg nem volt más jóslat, mint az, hogy a zöld csíkra hatnak és az egyikből még láda is potyog :)
    Vagy egyszerűen nosztalgiáznak :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.20
  3. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Máriusz, szép estét !
    Elpletykálom, mert roppant büszke vagyok, hogy elértem a bahán a 600-as szintet. Próbáltam keresni az Enciklopédiában, de sajnos nem találtam választ, - ezért járhat valamiféle "örök emlék" ?
    Amennyiben nem lesz felhős az ég, megnéznéd kérlek a csillagokban látni-e hogy milyen állatkákkal készüljünk a kövi tenyésztésre ?
    Köszönöm fáradozásod.
     
    CsakJucinak12, lukimi, zoldert és 9 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ezt a három kategóriát fogjuk tenyészteni : [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Köszönöm szépen válaszod. Szia.
     
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Bővebben Jancsika!
    Nem mindenki tudja a színek milyen kategóriát jelentenek.
    Ilyenkor rakhatsz be segítő linket. Vagy mások korábbi hsz-ét.
    :)
    Szia!
    A Jancsika által említett kategóriákat ezen a linken tudod beazonosítani:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/#post-860700
    :)
     
    -kaktuszable-, mamszi5107, Niiya és 7 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Marika!
    Sajnos nem jár érte a felugró ablakos gratulát kivéve semmi. Azt viszont, mármint gratulát tőlem is kapsz egyet:inlove:
    A kategóriákat már láttad: emlős, ízeltlábú és hal. Viszont mivel Máriusztól segítséget kaptunk tudjuk, hogy meghatározott pajtaértékben is kell beadnunk, ezért én készülök: szitakötővel és mantrajával is a tenyészállatokon kívül, mivel ezeknek a legnagyobb a beadási értéke. Az emlősöknél nincs gond szerintem, ott bármi jó ami elég magas értékű. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.20
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz még valami meglepő , és váratlan ajánlathoz hasonló , mint a Százalék Kapitány ? :inlove:
    Oksika :inlove:
    Mennyire változott már ? Lesz valami fincsi dolog a boltban ?
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen Máriusz! :inlove:Hurrá! - ezt még értem is!;)
    Nem tudhatom, hogy milyen messzire látsz a jövőbe. Kérdezni szeretném, hogy az nagyon elképzelhetetlen lenne, hogy akkor amikor a Naptár készül ki lehetne egészíteni azzal, hogy az adott esemény mely részét érinti a területeknek?
    Tudva lévő, hogy az eventek már jóval /hónapokkal, esetleg évekkel/ előre készülnek. Nagyon nagy kérés lenne ez a játékmesterek felé?
    Sokunknak segítene a farmos tevékenységek tervezésében.:) Az, hogy a változtatás jogát a BP fent tartja egyértelmű.
    Elképzelhetőnek tartod a megvalósítását?
     
    -kaktuszable-, Imi*, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  10. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Nagyon szépen köszönöm.
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Marika!
    Itt gratuláltam neked.;)#148
     
    Kuzdern, Imi*, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Máriusz!
    Szeretnék én is egy kérdést feltenni amire a válasz azt hiszem sokunknak lenne fontos.
    28-án kedden a naptár szerint jönnek a földönkívüliek újra. Ez az event eddig az egyik legjobban várt ismétlődő event volt hiszen a farmpengőre szükségünk van a játékunkhoz.
    Látsz-e bármiféle változást az eventben és esetleg a pengősbolt kínálatában?
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet beteszik a csillagos érméket , és egy próba eventben átalakítják , hogy ne farmpengő repkedjen ?
     
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ez túlmenne a naptár betöltendő funkcióján. Nem nagyon látok rá esélyt, hogy ilyen jellegű információk oda bekerülnének. Egyébként ahogy írtad, a változtatás jogát a játék készítői fenntartják és ezzel élni is szoktak, ezért amit én látok a csillagokban azok is mindig változhatnak. Hiába készül el egy event mondjuk 1 hónappal hamarabb, azon még sok változtatás szokott történni (például moderátori visszajelzések alapján) mire játékba kerül. Itt nálunk a magyar fórumon, a pletyisben azért eléggé hamar tudomást lehet szerezni arról, hogy egy esemény melyik területet érinti majd.
    :)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezzel csak az a gondom, hogy a farmpengő nem repked, illetve eddig sem repkedett, sajnos csak az akku volt ennek az eventnek a felröppenője ami mindenből jött a dekorokat kivéve :D és abban is bizonytalan vagyok, hogy játszanak-e még az ólak is vagy folytatódik az a vonulat, hogy ól nem ad felröpit erre volt példa az utóbbi idők eventjeiben.
     
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a válaszod!:) Értem én, értem csak kicsit álmodoztam, de látom közben [​IMG] beleért a kezem.:)
    Jó, hogy itt eléggé hamar értesülünk a várható események területi igényéről. A naptárba való közzététele /aktuális hónapról beszélek/
    viszont átláthatóbb lenne. Ott az aktuális, egy hónapi eseményeket lehetne figyelembe venni, dátum és terület szerint. Ha látnád az én naptáram mennyire tele van előre beírt eseményekkel.;)
     
    -kaktuszable-, Imi*, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A nyári kalendárium 19. napi ajándéka, egy "Spolia" talányos tiki-tenyészet.
     
  18. Riasztó

    Riasztó Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !

    Kedves Máriusz !

    Várható-e, hogy Záhony felől ólakkal megpakolt gőzös érkezik a közeljövőben ?
     
    SzuperTájfun, Koppi, Picimaci2018 és 3 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor a farmpengő boltba teszik a csillagos érmét . Vagy bármi más egyéb lehetőség . :inlove:
     
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Még 6-ot alszunk:
    [​IMG]
    Jelenleg nem látom még a gőzöst.
    :)
    Úgy látom nincs változás, sem az eventben , sem a boltban.
    :)

    Lassan búcsúzik a hógolyó.
    Közeledik az utódja.

    [​IMG]
    A tenyésztés pedig, igazi nyári hangulatban telik majd.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    :)
     
    SzuperTájfun, Gio, Samborg és 26 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.