Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Ha minden igaz kesudióból és cukkiniből kever magának salátát.. de ez csak pletyi :D:music:
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A terményese : Valami védőréteg , ami védi , és lefedi a szarvát .

    [​IMG]

    Szóval :

    Ízeltlábúak : Bot bogár
    [​IMG]

    Hüllők : Repülő dinoszaurusz , vagyis valami gyíkféle .
    Emlősök : Nem egyszarvú , de mégis . Terményesedik a csúcsdíszével .

    És az event mehanikája hasonló lesz ehhez : [​IMG][​IMG] Ez , ez az event volt : Farm óvoda (Retró buli az ovisoknak)
     
    csimbokarc, maszilva, Kincső52 és 13 más kedveli ezt.
  3. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Költői kérdés: Miért éppen a hiúz?? Vakond, róka, pocok sokkal régebb óta vannak játékban, sok ól összegyűlt már, ezzel is lehetett volna valamit kezdeni. Továbbra is hiányolom a papagáj-tenyésztést a baháról.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Bogár? Ez nem bogár, soha sem volt az :D:p:music:
    Életemben/a játékomban még nem mondtam, illetve csak kétszer (a pókra és az anakondatenyésztésre), hogy nekem ez nem annyira kéne, lehet, hogy ez lesz a 3.? A farmom nem szereti ezt a rovart... kirakni nem fogom, de mert tenyészteni viszont szeretek így ez az ól szépen el fog férni ott ahová való szerintem: a polcon... Még csak az hiányzik, hogy "sáskajárás" legyen a farmon . No nem ezt nagyon nem szeretném.. Írom ezt annak ellenére, hogy tudom nem ez a fajta okozza a sáskajárást. Elnézést kérek a rovarrajongóktól azért amit ide most leírtam. Biztos lesz aki örülni fog ennek az új ólnak:oops::music:.
    Szerettem ezt az eventmechanikát, örülök neki, ha újra jön :)
    PS: Visszajöttem, mert én ebben az evenmechanikában el kezdtem kételkedni egy picit és nem hagyott nyugodni :)
    Ha megnézed az ólakat és terményest amit ott fogunk nyerni akkor ez nekem inkább egy kategóriák szerinti tenyésztésnek tűnik, mint ovisnak.
    Emlős, hüllő és ízeltlábú ez annyira kategóriára utal..

    Szia kedves Máriusz :)
    Nem tudom, hogy nagyon előre futunk-e, de volna egy kérdésem. Jancsika hozott képeket és infót a jövőhavi tenyésztés nyereményeivel és mutatott egy event mechanikát hozzá. Nem néznéd meg a csillagokat, hogy az event milyen jellegű lesz, ha már mutatnak róla valamit? Jelvényeket gyűjtünk-e vagy olyan jellegű lesz amiről Jancsika hozott linket?
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hm , szóval sáska ? :inlove: Az főleg növényevő . :p

    És ha piknikezni mennek az állatseregletnek a bébiei az óvodából , és azoknak a bébiknek lesz bébipapi ?
     
  6. szelídgesztenye

    szelídgesztenye Fórum ismerője

    Sziasztok !
    A Nyári kalendárium mai nyereménye 1 db Répás-almás csatni. :)
    Legyen szép napja ma is mindenkinek !
     
    genka53, barbi021951, vízinyuszi és 20 más kedveli ezt.
  7. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Szia :)
    Jó neked, nálam se tantusz se kép :D
    Az agyam most felmondta a szolgálatot:D
    Valaki küldhetne egy baglyot, köszönettel venném.

    Megvilágosodtam :wuerg: xD
    köszönöm jófarmerlány és CoraQueen-nek.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.19
    genka53, Sali~*.*, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Mivel lassan közeledik az esemény, így kicsit tisztul az égbolt is.
    Egyenlőre úgy látni , hogy postai díj nem lesz felszámítva.
    Viszont a képen 2 láda is látható, az egyiknél van fizetési eszköz megjelölve, a másiknál nincs.
    Tehát, kétféle ajándék küldésére lesz lehetőség, egy ingyenes ajándékra, és amire céloztam a bőkezüséggel, egy farmarannyal fizethető ajándékra. Természetesen az ajándékok tartalma szabott lesz és változni is fog több szempont szerint az esemény alatt.
    Remélem így már kicsit érthetőbb mindenkinek.
    :)
     
    macska49, genka53, HéricsBáró és 15 más kedveli ezt.
  9. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Távoli eseményről beszélünk. Olyan ez, mintha most kellene megjósolnom, hogy augusztus közepe felé milyen időjárás várható Bibione-ba. Szóval jelenleg, sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. Vannak tervek ez természetes, de tapasztalatból tudom, hogy az események előtt 1 nappal is történhetnek változások. Később visszatérünk majd a dologra. Attól még nektek pletykálni szabad róla.
    :)
     
    genka53, dagi18, HéricsBáró és 12 más kedveli ezt.
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Egyenlőre még csak tervben sem látni az égbolton ilyen eventmechanikás eventet.
    Fogalmam sincs, hogy a cseh kollégám mire gondolt ezekkel a képekkel, amikor közzé tette.
    Nála jelent meg legelőször ez a kép és onnan ment tovább.

    A nyári naptár 10.-ei nyitásával csak óvatosan majd.
    Azonnal indul az összes mezőgazdasági eszköz a farmokon.
    :)
     
  11. szelídgesztenye

    szelídgesztenye Fórum ismerője

    Sziasztok !
    A Nyári kalendárium mai nyereménye 10 Farmpengő . :)
    Legyen szép napja ma is mindenkinek !
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép reggelt és szép hetet kívánok Neked és mindenkinek:)
    Kérdezni szeretnék egy több játékost is érintő a múltkoriban még homályosan látható kérdésről újra, ha lehet. Körvonalazódott-e már valami megoldás arról, hogy pótolják-e valamilyen formában a pengős boltból kikerül - valós pénz ráfordítása nélküli- aratóhoz jutás lehetőségét a meglévőkön kívül? Sokan várják erre a kérdésre a választ, tudsz-e nekik valami biztatót kiolvasni a csillagokból?
    PS: Visszajöttem, mert volna még egy kérdésem a pengős bolttal kapcsolatban :)
    Azt hiszem többen vagyunk akik "kinőttük" a házi kedvenc futtatót és örülnék a lehetőségnek, ha bővíthetnénk. Erről mutatnak valamit a csillagok, hogy várhatjuk-e a közeljövőben?
     
    Utoljára szerkesztett: 8.7.19
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Hamarosan érkezik az új titokól és a gőzös is berobog.
    Kicsit vizsgáltam a csillagokat, hogy mire is számíthatunk majd.

    A titokólnál 1 új állat kerül a játékba és a hagyományokhoz illően, az egyik meglévő állat kap sárga, narancs fejlesztést. Az új állatka az lesz, amiről a pletykák is szóltak, fejlesztést pedig a kis zöld páncélosunk kap.
    A gőzösnél úgy látni, piros ólak és terményesek kapnak főszerepet.
    Két újdonságról beszélhetünk.
    A kis repdeső, vöröshasú és az agancsos bogarunk pirult el.

    Gazdaköri feladat is érkezik.
    A feladatoknál, kettővel több mint egy tucat titokállatfaj kap szerepet a farmról. Más nem.
    Ha jól láttam az égbolton összesen 3-4 Mátyásnak megfelelő mennyiségű "csillagot" számoltam, ez utalhat az állatok mennyiségére. Említésre méltó lehet, hogy ebből kb egy Mátyásnyi "csillagot", csak maga a kis zöld páncélosnál láttam.
    :)

    Szia!
    Ezekkel kapcsolatban még semmit nem látni.
    :oops:
     
    Fatther, imi010, Anulu73 és 16 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz:)
    Köszönöm szépen a válaszodat, megyek és elviszem a hírt a kérdezőknek.
    Ha szépen megkérünk a fajtákhoz kaphatunk valami virágnyelvű súgást, vagy esetleg egy rejtvényt?
     
    imi010, Kuzdern, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Köszönöm, sajnos én is láttam és még jobban sajnálom, hogy nem tudom kipróbálnia kedvenc szomszikáimmal is, pedig nagyon vártam. :cry::cry:
     
    kovacstne, Sanyat, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Augusztusban is lesz ilyen heti hétvégi eventek:inlove: Négy kitehető lesz . A kitehetők között a Marigold doktor kitehető lesz a nyerő:p
    Ezek kellenek : Körte , áfonya , narancs , ananász , áfonya , szőlő , füge
     
    ildics1981, szabi121270, Fatther és 12 más kedveli ezt.
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia! Az oka egyszerű a törlésnek.
    Az, hogy tesztelve volt-e egy jelenleg törölt esemény, nem tartozik a topik témájához. Törölték az eseményt? Biztos okuk volt rá. Mivel sem én, sem a játékostársaid nem tudják, hogy tesztelték-e a központban az eventet, így felesleges maga a kérdés. A törlés nem személyes okból történt, kizárólag az esetleges, felesleges találgatások megelőzése miatt került rá sor. Inkább törlök egy hsz-t, mint abból adódóan később húszat. Az idézeteddel kapcsolatban pedig, a hsz-ed törléséhez sem a Jupiternek, sem az ökröknek nincs közük. Üdv:Máriusz.
     
    Fatther és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. szelídgesztenye

    szelídgesztenye Fórum ismerője

    Sziasztok !
    A Nyári kalendárium mai nyereménye 2 db Csodák ládája . :)
    Legyen szép napja ma is mindenkinek !
     
    -ágianyu33-, ljanika6, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  19. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szervusz kedves Mariusz!

    Köszönöm a kimerítő választ. Sajnos most nem értek Veled egyet.
    Idéznék a topik 1. pontjában írtakból

    "A topikban megengedett:
    -pletykák megosztása, kommentelése
    -pletykák boncolgatása, tovább gondolása
    -várható újdonságok megbeszélése
    -képek, meseszövegek megosztása"

    Ez alapján egy tervezett feladat törlése, megváltoztatása, ennek taglalása messzemenően a beleillik a pletyka topik témakörébe.
    Válaszodból azt gondolom félreértetted az kérdésemet. Nem kérdeztem,hogy a központban tesztelték-e a feladatsort. Ebben teljes mértékben biztos vagyok. A kérdésem inkább arra irányult - de ez is inkább költői volt - hogy a moderátorok tesztelték-e már az tervezett eventet. Az eventekből, leírásokból, hozzászólásokból ugyanis az egyértelműen kiderült már, hogy a modik előzetesen tesztelik az eventeket.

    A kérdésem ténylegesen arra irányult volna, hogy a moderátorok nemzetközi csapata vett észre valamit a tesztelések során, vagy a központ vett észre valami hibát, vagy egyszerűen felfigyeltek arra, hogy eszement sok event futna egyszerre és a játékosok érdekében csökkentették a számukat.

    Megjegyzem ha programozói hibát találtak volna - mégha néha ezért morgolódunk is -ez csak egy játék, és csak az nem követ el hibát aki nem dolgozik. A bigpoint-nál sokkalta nagyobb, tökereősebb cégeknél is előfordul hiba, gondolj csak a nemrégiben lezuhant repülőgép esetére.

    Üdv további jó munkát és várjuk a friss pletyiket.
    Moon
     
    Kuzdern, rozali02, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Nem értettem félre a kérdésed.

    A mostani hsz-edből is kitűnik, hogy technikai jellegű a kérdésed, az esemény törlésének okára, a technikai háttérre vagy kíváncsi. Mi, miért történt.
    "A kérdésem ténylegesen arra irányult volna, hogy a moderátorok nemzetközi csapata vett észre valamit a tesztelések során, vagy a központ vett észre valami hibát, vagy egyszerűen felfigyeltek arra, hogy eszement sok event futna egyszerre és a játékosok érdekében csökkentették a számukat."

    Az általad beidézet 1. pont egyetlen részébe sem illik bele, egy hivatalosan törölt esemény technikai hátterének boncolgatása, okának keresése. Az eseményt törölték, ennek technikai okai nem minősülnek "leendő" esemény boncolgatásának, vagy "leendő" eseménnyel kapcsolatos pletykának.
    Ez a topik még mindig a leendő eseményekkel hivatott foglalkozni!
    Talán máshol tedd fel a kérdésed.

    A kérdésedet sem nekem tetted fel, hanem általánosságban mindenkinek. Tehát mivel minden játékosoktól kapott válasz eltért volna a leendő események kitárgyalásától, egy, már múltban történt dolog technikai okaira adtak volna feltételezéseken alapuló lehetséges választ, ezért törlésre kerültek volna. Így egyszerűbb volt maga az ide nem illő kérdést törölni. Remélem így már jobban megérted a törlés okát.

    A játékosok anno panaszkodtak, hogy a jós topikban elszaporodtak az oda nem illő, nem a leendő eseményekkel foglalkozó hsz-ek. Szintlépések, elért sikerek, gratulációk, futó eventekkel kapcsolatos segítség kérések, technikai kérdések, egyéb nem a topikba tartozó hsz-ek.
    Ezért ebben a topikban már, a játékosok többségének elvárásainak megfelelően, az olyan hsz-eket, amiket úgy ítélek meg, hogy nem a "leendő eseményekkel" foglalkoznak továbbra is törölni fogom.

    Ha most megint leírod nekem latinul, hogy "Amit szabad Jupiternek , nem szabad a kis ökörnek" morci leszek.
    :)

    Ezzel a témát zárom.



     
    szaszipanni, macska49, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.