Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Visszatérünk a kőkorszakba ? :inlove:


    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Elég ha beülünk Dr. Jones óráira.
    :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    :)
     
    macska49, Ribiszke, Chate-farm és 31 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az a malmos idő az mi ? Megtáltosodik a malom ? :inlove:
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Időutazók leszünk a bahán? Nagyon szép ez a kép :)
    Hány területet kér tőlünk majd az event, tudnál erről súgni valamit? Ha mindhármat, fel kell kötnöm a gatyamadzagot :D
    A középső képen a szúnyognak milyen szerepe lesz a malomnál? "Ő" lesz a molnár? Valahogy ahogy nézem a képet egyre inkább olyan érzésem van, mintha gyorsító szerepe lenne annak a zöld színű fiolának ami a malomkerék felé mutat.. Érdekes még, hogy két növény mellett lévő nyíl inkább arra utal, mintha onnét kapnánk a növényeket, nem beadnánk oda :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.20
  5. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Tisztelt jövendöbe látó Máriusz!

    Szeretnélek kérni, hiszen Te a csoda teleszkópoddal mindent látsz, esetleg azt is, hogy
    van e arra remény hogy, benö a fejem lágya:p Talán akkor kibirom és nem válogatok
    ládákat:cry:

    Bizom Benned :inlove::inlove::inlove:
     
    Ribiszke, rozo52, pisti243 és 10 más kedveli ezt.
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Köszönöm a bizalmat!

    Van egy jó és egy rossz hírem.
    Előre tekintve a jövőbe, 5 éven belül bekerül a ládaválogatásba az agylágyláda.
    Eléggé kis eséllyel lehet majd megszerezni. De ha sikerül, többé már nem fogsz
    ilyen butaságokra gondolni.
    Mielőtt Jancsika pedig megkérdezné, hogy mi lesz a ládában, gyorsan leírom.
    Dendritek, axonok, neuronok, botox, kollagén és különböző vitaminok.
    Több éves kutató munka eredménye ez a korszakalkotó játékelem,
    amely kiváló fejlesztői csapatunknak köszönhető. (Ők készítik az unity-t is)
    A játék készítőinek is érdekük, hogy a játékosok
    mind testi és szellemi frissességüket is visszanyerjék a jövőbeli,
    továbbiakban is virágzó, sőt gyümölcsöző kapcsolat érdekében.
    Egy kis illusztráció a láda hatásáról:

    [​IMG]
    A láda tesztelése jó úton halad és mint láthatod az eredmények magukért beszélnek.
    A rossz hír viszont az, hogy a megszerzéséhez a továbbiakban is válogatnod kell!
    De jó hír lehet még, hogy teljes erőfeszítéssel dolgoznak a fejlesztők, a "többé nem veszek titokólat és titokfát" problémán is!

    8):p:wuerg:xD
     
    ildiko44, juci61, konyhaszolga és 55 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Talán megengeded, hogy én is javasoljak valamit, mert, ha olyan tempóban készül el az új láda, mint az unity akkor a kedves társunk még egy darabig inkább légycsapót tegyen a keze és egere közelébe, mielőtt válogatásra szánná magát. Gyorsabb, kíméletesebb és talán a következő 5 éves tervet sem kell kivárni hozzá, hogy használni tudja. Ez is eléggé szerencsefüggő, hogy eltalálja-e a légycsapóval a másik kezét vagy sem.xD:cry:xD Viszont azonnal kéznél van és ez nem egy elhanyagolható szempont :)
     
  8. katalin64641

    katalin64641 Utánpótlás-írogató

     
    SzuperTájfun és bendi1121 kedveli ezt.
  9. katalin64641

    katalin64641 Utánpótlás-írogató

    agyláda helyett van egy régi viccem megosztom önnel máriusz---arisztid és tasziló vetélkedik ki okosabb arisztid mondja,
    itt egy almamag ezer forintért, ezt megeszed csuda okos leszel, tasziló megeszi, majd mondja, hogy én mennyire buta vagyok-
    ezer forintért egy kiló almát vehettem volna,abban menyivel több mag van, na látod mondtam hogy hat ,de hogy ennyire gyorsan,
    ezt én sem gondoltam volna
     
    ildiko44, juci61, konyhaszolga és 10 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezek szerint végtelen felröpivel végtelen eventnövényt szerezhetünk ? A kérdés az , miből jön a felröpi ? :inlove:

    A másik kérdésem , hogy láttál már bajszos rákot ? :DÉs az óljaik sorrendben . :inlove:

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Tudtuk , de nem sejtettük .

    [​IMG]
    [​IMG]


    Tenyésztésre fel

    [​IMG]
     
  11. sosoump

    sosoump Fórum mestere



    Tudtam Rád számíthatok:inlove::inlove::inlove:

    Addig is amig az agylágyládát összekalapálják, várok türelmesen:wuerg::cry:
    Belátom, hogy az sem fog az égböl pottyani:p vagy talán mégis:music::music:




     
    ildiko44, -kaktuszable-, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Dr. Jones dekorjai :inlove:



    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    D vitamin lesz e benne , mert akkor szolizhatnánk ládabontás közben . :inlove:
     
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!


    Én is így gondolom, főleg akkor ha a kedvenc tenyésztős eventemről beszélünk.
    Miért ne tenyészthetnénk októberben is?
    :)


    [​IMG]

     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jujj de előre szaladtunk . Diszkóznak ? :inlove: Saját magukra lesz hatással az eső ? :p
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Máriusz, ha ez az amire gondolok akkor a régi nagy-nagy vágyam végre teljesülni fog.. Kár, hogy még sokat kell aludni októberig.. de ha eddig tudtam várni, már féllábon is kibírom :D

    Ez a madár idegenfészekbe rakja a tojásait és most még villogni is fog, ha jól értem a képedet :D Jaj de jó :D:inlove::inlove::inlove::inlove:
    Szóval neonosodunk a madarammal :D
    Remélem nem, hiszen magában is elég gyors az ólak érése :)
     
    ildiko44, -kaktuszable-, orfisxo és 7 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha elég gyorsan megy a kígyó cikk-cakk-ba és diszkózik is , akkor én anakondával akarok villámokat szórni xD
    A te ólad az nem másfél órás ? Húha , akkor tényleg árthat neki a rövídítés . :cry::inlove:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Látod annyira lefoglalt az öröm a kakukktól, hogy a kígyóra már nem is gondoltam, de azt nem hiszem, hogy olyan felhőt kapnánk ami csak az egyiket gyorsítja. Kössünk alkut :D Gyorsítson, ha annyira szeretnéd, én nem bánom :D Aztán, hogy a játékmester mit talál ki az már az ő dolga lesz :D
     
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sokan nem ismerik fel kép alapján ezt a madarat, mert ebben a formában nem szerepel mindennap a játékban. De ha 2014-re visszatekerem az órát, akkor találni olyan képet ami segíthet!

    [​IMG]
    De a tölgyön is találkozhatunk vele már 2014 óta!
    [​IMG] [​IMG]
    Remélem így majd mindenkinek egyértelmű lesz, hogy ki is ez a madarunk.
    :)
     
    -kaktuszable-, ursa11, bota493 és 15 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ő a kkukak, hogy egyértelmű legyen mindenkinek. :D:inlove::D
     
    Utoljára szerkesztett: 27.8.20
  20. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Szia kedves Máriusz,köszönjük az infót!:)Én már most tűkön ülve várom az októberi tenyésztést!!!Pedig még itt a szeptemberi is!:):p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.