Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Kedves Máriusz!
    Szeretett, és szerintem a legjobban megérő dekor (Rémséges csúszda) kikerül holnap a kerékről.
    Nem várható egy rögtönzött Party Pöri akció esetleg, a holnapi akció kezdete előtt? :cry:
     
    barbi021951, ildics1981, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Bocsáss meg nekem, de nem értelek, megmondom azt is, hogy miért: Amikor egy dekor lekerül a kerékről az emelt számban pörgethető ki.. sokszorozódik az esélyed rá, hogy még utoljára megnyerhessed (személyes tapasztalatból írom). Egy sima akcióban? Hát kérdéses, hogy hányszor jelenik meg és nyered meg. Ha "sokat" szeretnék még belőle utoljára én biztos, hogy a holnap délutánin próbálnék minél többet pörgetni érte és, hogy őszinte legyek, fogok is tenni érte :D
     
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Nincs Party Pörgetésem - vagy is van, de kevés, és ennyiből egyet se pörgetek ki.
    Holnap pedig már nem lesz a keréken, az akció kezdetével.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad van elnéztem a nyereményeket, azt hittem még ebben az akcióban kipörgethető marad utoljára a Rémséges csúszda.
     
  5. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Szeretném megkérdezni,hogy a vásárlási bónuszban,amiért pontokat lehet kapni,csak a farmarany vásárlások tartoznak vagy esetleg ha aratáshoz,malomhoz,parti pörgetéshez vagy máshoz egyből azt vesszük meg és nem az aranyat,az is?
     
    timi-1980 és SzuperTájfun kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia igen, mindenfajta vásárlás beletartozik.
    Bővebben itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/vásárlási-bónusz-rendszer.19839/
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Kár, hogy a tescopelopennyske nem számítanak bele! :D ;)
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    A vadonatúj ötletek topik nyitva áll előtted, írd meg, hátha....:D:music:xD
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Azért ennyire nem keverem bele magam, inkább csak várok a jóslatokra. :)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gondolod, hogy jön Máriusz belenéz a távcsövébe és bejelenti, hogy holnaptól A VV-ben elköltött nemes magyar forint, ha bizonyítani tudod, hogy tényleg elköltötted, beleszámíthat majd a sávokba?
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Matricákra fel . :inlove:


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem hinném. Már az jó, ha csak mosolyog egyet.. ;)
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez a mosómedvepocokhód eléggé mosolyog:inlove:

    [​IMG]


    Ezt meg a nyuszi hozta . Mit fogunk horgolni ? Fog esni az eső horgolás közben ?

    [​IMG]

    [​IMG]




    [​IMG]

    Ő meg megörült , hogy megláttott pár ismerőst

    [​IMG]
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az első kép a szeptemberi tenyésztés képsora, már mindent tudunk róla amit jelenleg tudni lehet Máriusztól.
    ***
    2., 3. kép van egy fogaskérdésem: Hol látsz Te horgolótűt ? Többször is megnéztem tüzetesen de horgolásnak nyomát sem láttam. A liba kezében varrótű van szerintem xD.
    Az eventkosárból látszik, hogy az eventnövény és a felröppenő nem változott az előző hasonlóhoz képest. (hozom a linket)
    Ez egy újabb dominó event lesz és ez jó szerettem ezeket az eventeket :D

    >>Boldog foltok III<< 2020. március
    >>Boldog foltok II<< 2019. november
    >>Boldog foltok<< 2019. augusztus
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    [​IMG][​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]




    [​IMG]
    :)
     
    pircsi33, tewo, -kaktuszable- és 26 más kedveli ezt.
  16. ildi11

    ildi11 Járnitanuló

    Sziasztok! Valahol elvesztettem a fonalat mert már nem tudom hogy mit tenyésztünk szeptemberben! Talán mosómedve? Jelenlegi kép alapján gondolom ! Elöre is köszönöm a választ! További jó játékot mindenkinek!
     
  17. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szia. :)
    Emlős és Ízeltlábú tenyésztés lesz. (Fentebb olvashatsz róla)
    Ezek lesznek az event nyereményei:

    [​IMG]
    Új ól:A kurtafarkú kenguru, más néven rövidfarkú kenguru vagy quokka.
    (Nem tudom mi lesz a pontos elnevezése)

    Az októberben pedig a pletyik szerint neonosodik a kakukk és az anakonda.

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.20
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Engem érdekelne , hogy ott középen az ajándékos doboz miért nagyobb ? :inlove:
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!

    Reméljük abban a nagy dobozban egy kiadós esőre is alkalmas felhő lesz, ami valami komolyabb tulajdonságokat tud művelni Pl: a farmos fáknál +1-2 termést ad :) Vagy a farmos gabonáknál szaporít +1-2 termést.. kiegyeznék bármelyikkel, ha engem kérdezne róla valaki :D
     
    incimami, nagymami2, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Valahogy soha nem tudtam megkülönböztetni a horgolás , varrás , kötés , hímzés , foltozás dolgokat . :cry:
    De ha megint ruhát varrunk , akkor felőlem jöhet . :inlove:
    Szóval csak a fele eventet kell megcsinálni , és megvan a felhő ? Az jól hangzana . :inlove:
    De megjött ez az ismertető amit vártam : Telihold - mini event . Kár , hogy csak 1 napig lesz nyitva :cry:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.