Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm Gyöngyi,hogy megvilágositottál.A mosolygós fejekre emlékszem.A többi majd menet
    közben!
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nincs az eventben tojás, és tojás vásárt sem látni!
    :)
    Amit most látni:
    Nem kell utazni az eventhez (farmos), 2 területen zajlik az esemény (farm, szántó).
    A növények negyed napos érésűek.
    A felröppenők (üllő, mjölnir) segítségével tudjuk a kezdő eventnövényeket megszerezni a malomban.
    Az event 2 dekort fog adni, sima zöld csíkra hatók lesznek.
    A felhő szintén sima zöld csíkra ható lesz. Se láda, se semmi más.
    A lefordított szöveg, amit Jancsika hozott megtévesztő lehet, mert a tenyésztést is említi.
    Ennek csak az a lényege, hogy a felröpiket, az üllőt(fák) illetve a mjölnirt(növények) ha netán valaki akarja, akkor tenyésztésből is szerezhet. Tehát nem tenyésztős event. Minden tenyésztés ad valamelyik felröpiből egyet az event ideje alatt, ez csak egy lehetőség.
    :)
     
    pircsi33, Éva0315, Kincső52 és 15 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz!

    Köszönöm :)
    A forrást visszakövettem, mindent néztem rajta pont a dátumot nem.. Legközelebb okosabban olvasok. xD:music::oops:
    Az eventet kíváncsian várom, az eddigiek jók és érdekesek voltak, csodaszép grafikával. Amilyen képeket láttunk eddig róla, azt hiszem ez most is szép lesz :D
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt hittem lesz finom rántotta . :cry:
     
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Cserenapok környékén várható, hogy a "gumi maci" visszatér.
    :D


    [​IMG]
    :)
     
    pircsi33, Éva0315, Kincső52 és 18 más kedveli ezt.
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ezekre emlékeztek még?

    [​IMG]

    [​IMG]

    :)
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most is stopperral a kezünkben kell megvenni ?
    Jön a batyus event . :inlove:
     
  8. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Lehet kicsit többet tudni a következő tenyésztős eventről vagy még túl távol van ?

    Hüllő illetve madár "jelvényes" állatokat tenyésztünk majd, azon belül ha jól emlékszem, anakonda illetve kakukk fog fejlesztést kapni?

    Szeretnék kicsit előre felkészülni.
    Madarakból hüllőkből, nem árt ha feltöltöm a pajtát, de esetleg kell számítani valami más kategóriára is amit, tenyésztünk majd?

    Szép napot!

    A.
     
  9. monikaf7676

    monikaf7676 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A kakukk és az anakonda fog neonosodni.
     
  10. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író


    Kedves monikaf7676!

    köszönöm, SAJNÁLOM lehet, rosszul fogalmaztam meg a kérdést, azonban azzal tisztában vagyok, hogy milyen állatok fognak neonosodni. :)

    Úgy értettem a kérdést, hogy akad e némi előrejelzés azt illetően, hogy számítani lehet e esetleg más kategóriás állatokra pl.: kétéltű, emlős, halak, ízeltlábú (bár az utóbbi mostanában több alkalommal is uralta a szerelem házat)...

    Közben sikerült infót találnom róla. :)


    Szép napot!
    A.
     
  11. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.
    A következő Neonos tenyésztős eventtel kapcsolatban kérdeznék.
    Azt tudom, hogy a kakukk és az anakonda fog neonosodni. Kb. milyen mennyiségben kellenek majd ezek az állatkák? 200-300 darab? Vagy több? Szupertáp mennyiség az a szokásos mennyiség?
    Köszönöm a választ előre is.
     
    Éva0315, SzuperTájfun, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép hétvégét Neked és mindenkinek :)

    A gumimacinak örülök, viszont az előző akcióban egyetlen dolgot nem értettem meg, pedig kerestem a megoldást rá:
    Az első percben kihasználtam a lehetőséget, hiszen megérte megvenni. Utána pedig amíg az akció tartott nézegettem azt, hogy hogyan számol vissza az óra és mennyiért vehettem volna meg akkor, abban az adott időben, ami nem volt túlzottan érdekes nekem. Máskor 1-1 ilyen akció után eltűnt a csalogató, ha már éltünk vele.....
    A kérdésem az lenne, hogy ismételhettem volna? Azért maradt ott?
    Szia!
    Nagyon jó kérdések. Már én is gondolkodtam rajta, mert a kakukk pajtaértéke bizony alacsony 154 így biztos sok kell belőle, főleg, ha alapállattal akarnánk megoldani a beadásokat.
    Érzésem szerint valahová a az egér neonos tenyésztéséig kéne visszamenni, hogy láthassuk a mennyiséget, ha nem vagyok mélyen az erdőben.
    Ebben a kérdésben tényleg jó lenne egy kis súgás Máriusztól :D:D:inlove::D
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.20
    Éva0315, SzuperTájfun, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Tapasztalataim szerint, amit ilyen korán látni, az nagy valószínűség szerint az eseményig változhat, vagy változik is. Tehát még ez is változhat!
    Amit most látni:
    Tenyésztésből látok felröppenőket, de nem látok olyat, hogy meglenne kötve mit kell tenyészteni.
    Beadásoknál csak felröppenőket látni és a főszereplőkből meghatározott számú és szintű tenyésztett állatokat, 5.szinttel bezárólag.
    Nem látok pajtaértékkel kapcsolatos beadásokat.
    Eső sem várható.

    :)
     
    Éva0315, soresne, Kincső52 és 15 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen.
    Még soká lesz, október, talán befut "félpénzes" akció is közben :) Azt hiszem én jegelem a készülődést amíg világosabban nem fénylenek a csillagok :)
     
    Éva0315, Kincső52, SzuperTájfun és 4 más kedveli ezt.
  15. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere


    Kedves Máriusz.

    Köszönöm szépen a válaszod.
    Azért a legközelebbi Szuper akciós napok alatt berakom fele - fele arányban a kakukkokat és az anakondákat. Ha lesz addig. :)

    A 9. Szezon kapcsán látsz valamit a gömbödben, nyereményként az Alap jutalomnál pl. Kékszajkófészket ?

    A Farmexpressz fog új fát hozni?
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.20
    Éva0315, ursa11, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szeptember végén látni.
    [​IMG]

    Ezzel egyidőben még Baby boom-ot is látni, tehát megéri akkor tenyészteni.
    Viszont a hónapban már nem látok szupertáp vásárlás akciót!
    Szóval, aki nagyon kiakarja használni a Babby-bomm
    és az 1 tápos tenyésztés egybeesését, az még holnap élhet a mostani akcióval.
    Váratlanul még beeshet egy sz.táp akció addig, de ennek kicsi az esélye.
    :)

     
    Éva0315, Kincső52, PalMa és 17 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha már a végén lesz a nagy party , akkor megéri az etetős eventre felkészülni táppal ? Megéri túletetni ?
    Vagy a tatyós batyus event lesz a nyerő ?
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon szépen köszönjük a jó hírt :) :inlove::inlove::inlove:
    Jancsika!
    Te a gyógynövényeket a tenyészterepbe szeretnéd beterelni? A kérdésed eleje pedig elég homályos leírnád, hogy én is értsem?
    Lehet lemaradtam valamiről...
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.20
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz etetős event hó végén , és ahogy látom feláras reset party is lesz .:inlove:
    Szóval , ha nagyon éhesek lesznek a porontyok , szívesen etetném őket , feltéve , ha meghálálják a vendégszeretetemet . :inlove:
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gondolod, hogy az ólak is adni fognak felröppenőt? Vagy a tenyésztések? Erre az utóbbira kicsit több esélyt látok .
    Az etetős eventekben karaktereket szoktunk etetni malomtermékkel.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.