Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. holhosjánosné

    holhosjánosné Haladó

    Ma gyújtjuk meg a harmadik gyertyát. Áldott készülődést kívánok minden játékosnak !
     
    csio70, Ribiszke, PalMa és 14 más kedveli ezt.
  2. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Hurrá! El indult rendesen a játék a klies-en!
     
    csio70, Fuhur, milanzs és 6 más kedveli ezt.
  3. zamenik

    zamenik Aktív író

    znaplo, PalMa, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  4. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A Kliens-ben sehogy, letöltöd belépsz, teszed a dolgod, kilépsz. Amikor kilépsz beírhatsz másik farmnevet , jelszót. Egyenlőre ez egy tökéletlen megoldás, de javítanak majd rajta. Bár csak ennyi hiba lenne a játékban.
     
  6. holhosjánosné

    holhosjánosné Haladó

    VÉGRE ! VÉGRE ! Lehet rendesen aratni-vetni. Egy perc alatt learattam az összes területet.Kibonthatom az ajándékos dobozokat.
    HURRÁ ! HURRÁ !
     
    Kincső52, bocsika67, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :) Szép, békés vasárnapot kívánok Neked és mindenkinek :)

    Köszönjük a tenyésztős képeket, ha a boomnak vége lesz ezzel a négy fajtával (emlősök, hüllők, kétéltűek és ízeltlábúak ) telerakva hagyom januárig a terepet, remélem addig már nem lesz szükség a tenyésztésre egyik eventben sem. Ha tévednék akkor sem dől össze a világ legfeljebb learatom előbb :D
     
    Ribiszke, PalMa, Gio és 10 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Felkészültél a Januári hírekre ?
    • 6 db 24 órás küldetés lesz , Küldetésenként 3 feladat , valami sielő egér dekor lesz és 5 fejlesztése lesz
    • Szülinapi event : 1 eventnövényés 2 felröppenő : íj és nyíl , 3 malomtermék
    • Új szezon , egy dekor , több fejlesztés .
     
    maszilva, Nagyii58, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én már mindenre felkészültem ami csak létezik :D Legalábis remélem :oops:xD:cry:xD

    A 24 órás gazdakörikkel nem mondasz újat erről már Máriusz is szólt nekünk kicsit régebben.

    A másik kettő érdekes. Bár őszintén szólva az íjat és a nyilat inkább a Valentin napi event kellékeinek hinném első körben,ha álmomból ébresztenének fel és kérdeznék, hogy melyik eventhez sorolnám :D

    Az új szezon egy érdekes kérdés, mielőtt abban elmélyülnénk kíváncsibb lennék rá, hogy mi lesz a mostani szezondekor sorsa amiért egy éven át adtuk be a pajtánk nem is kicsi részét, igaz élveztük is a hasznát. Remélem lassan már lesznek erről is pletykák :)
     
    Nagyii58, PalMa, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  10. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok

    A tizennegyedik ajándék 10 db Kacsa Kata turbótrágyája /zokni/.

    Jó éjszakát Zsuzsa
     
    maszilva, Ribiszke, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Közeledik a karácsony!
    Ideje a Rackós dekorokat előkeresni.
    :)
     
  12. hugi0913

    hugi0913 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    A "vonat" mai nyereménye 2 db "Exendra" talányos tenyészet.
     
    Lenczy, Ribiszke, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehetne a kovetkező szezon emeletes TP helyett valami más .
    Mondjuk 1 , 3 , 5 , 7, 9 stb százalékkal magasabb zöld csepp bónusz . :inlove:
     
  14. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Máriusz!

    Pajtatöltögető hetünk lesz, vagy várható még valami izgalom a hétvégére? (A titokól már régóta nem hoz lázba.)
    Örülnék mondjuk egy ólgőzösnek... :music:
     
    Riasztó, jófarmerlány, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép új hetet kívánok Neked és mindenkinek :)

    Ugye szabad a Rackós dekorokat felsorolni újra, hogy legyen ideje mindenkinek keresgélni :D?

    Ez túl forró
    Mindent elkapó bohócnadrág
    Tavaszi virgonckodás
    Titkos segéd
    Csap, dugó és hordó
    Zsákolj, ha tudsz
    Érzelmes piknik
    Hopp, százszorszép!
    Bűvös nyuszi
    Céllövészet
    Trükkös futópad
    A gépelés hangja (Ez a dekor még nincs meg, decemberi lesz)
    Ezeket kéne keresgetni és a polcra kirakni, hogy csak elő kellje kapni :D Sok sikert mindenkinek a kereséshez :)
    Én szívesen építeném tovább az emeleteket a dekoromra, ha az az ára, hogy tovább használhassam :D Nagyon nem szívesen mondok le arról a dekorról.
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De azt is lehetne , hogy a vevőket végtelenszer ki lehessen szolgálni , a pontjukra egy nullát tenni , és újra lehetne kezdeni mindig a szezon táblát , és a matrica amit kapunk ,avval lehetne bizonygatni , hogy én x-szer csináltam meg .
    És a szezon dekor fejlesztéseket így lehetni kiszedni végtelenszer .
     
    Nagyii58 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nézted az eventnaptárt?
    22.-től 31.-ig teliholdas event lesz, ami lehet, hogy januárban folytatódik csak még nem látjuk.
    Erre eddig nem figyeltem fel, jó hosszú lesz.
    ***
    Ezen kívül az ünnepi event előtt már megkezdődik és év végéig tartó teliholdas is lesz.
    Erről tudnál nekünk súgni valami közelebbit? Nem emlékszem rá, hogy lett volna szó eddig róla :) (persze lehet, hogy tévedek:music::D)
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Észerevenni észrevettem , mert lesz hozzá egy event kötve . :inlove:
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    ááá igazad van tényleg beszéltünk róla már egyszer, régen... Erre mondtam azt, hogy első ránézésre nekem a Fények ösvénye event jut róla az eszembe..
     
    Utoljára szerkesztett: 14.12.20
    HéricsBáró, GA-BI-O-Farm és PalMa kedveli ezt.
  20. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Szeretném meg kérdezni, hogy szerintetek a terményeket be adhatom a gazdaköribe, vagy lesz mostanában olyan event amihez kellenek?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.