Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De jöhetne egy akkorra szellő , hogy az összes esőfelhőt idefújja

    Kikötői bazár event

    Barney nagybátyja, az öreg kutya úgy véli, hogy a mezőgazdasági állatoknak egy kis világot kell látniuk.
    De nincs ideje utazni.
    Aztán a Barney bácsi úgy döntött, hogy a világ jöjjön ide !


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Az event mehanikája a következő
    Kettő oldalsó ági beadandó lesz . Egy a jobb oldalon és egy a bal oldalon . És egy fent . Az három .
    A fő ághoz rózsaszín pamut pamacs event növényt adunk be , popcorn felröpit , és halacska felröpit .
    Míg a két oldalsó ágba , a 3 fajta jószágot adjuk be . A kérdés az , mennyire éri meg a 2 mellék ág ?

    Volt már ilyen eventünk , nem is egy .

    [​IMG]


    [​IMG]

    Mit kell tenyészteni , mennyit , miből , fontos-e , darabra kell , összértékre kell , random kéri , muszáj , kihagyható ?
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.19
    Ribiszke, ljanika6, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Nem válogatós a dolog. Nem kell sokat tenyészteni.
    Ha maradéktalanul akarod teljesíteni az eventet, akkor muszáj tenyészteni "lakatért". Többek között az utóbbi miatt, nem jók a kosaras képek. Illetve, a mit, hová adunk be, az is egy kicsit eltérő.
    :)
     
    genka53, ursa11, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép reggelt neked és mindenkinek :)
    Számomra fontos, hogy ha nekiállok egy eventnek az végig is vigyem. Ebben a hónapban, ha jól emlékszem ez a 3. event lesz ez ahol tenyésztenünk is kéne :). Az eventekből sok szupertápot emeltünk ki, azt hiszem panasz erre nem lehet. Több játékos is írta nekem, hogy ilyen sok talán még nem volt neki, mint most :).
    Ha pedig még az is mindegy, hogy mit rakunk terepbe, semmi gond nem lehet, feltéve, ha a gyakorisága a "lakatoknak" elég sűrű lesz.
    Amikor ilyen három ágú a beadóablak akkor érdemes a két növelő ágat végigvinni a "nagy" sor érdekében, de ez nem is kötelező (eddig így volt). Ez most is így lesz?
    Jancsika képén felhőt látunk fő nyereményül, erről szeretnélek kérdezni, ha már mutatnak valamit a csillagok: a hatásában inkább a pajtára vagy a felső számlálóra lesz kedvező? (Újabb ládát is adni fog a ládagyűjtők örömére?)
     
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    A két oldalsó kar a nyári haldorádó eventhez adhat segítséget.
    Felhő szempontjából kihagyhatóak.
    A felhő, inkább az eventben szereplő állatokkal lesz összefüggésben, mint a zöld csíkkal.
    A "lakatok", 1az1-ben érkeznek majd.
    :)
     
    Kincső52, genka53, Samborg és 17 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép délutánt Neked :)
    Köszönjük szépen ezeket a híreket, fontos tudnivalók azoknak akik még pecázni szeretnének :)
    A "lakatos" hír nagyon jó, ennek örülök, így egyetlen szupertáp sem fog veszendőbe menni. :D,
    A felhő meg elfér nálam ott ahol a többi van, biztos sokan lesznek akik örülni fognak neki, mert a haladásuk a pajta felé fordul :)
     
    PalMa, alpha58, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Vegyesen érkezik az áldás :inlove: Szintlépő csomag vásár farmra és bahára - 2019 július :p
     
    -gyöngy-581, genka53, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  7. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    4 évvel ezelőtt, egyik kedves gazdatársunk feltett egy érdekes kérdést.
    Én most válaszolnék a kérdésre.
    A csillagok állása szerint, a közeljövőben lehetséges a dolog.
    8):)

    :)
     
    Ribiszke, Kincső52, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kellemes napot Máriusz
    Már csomó ilyen eventünk volt . Most megbonyolítják ? Ez lesz az új event mehanizmus ? :p
     
  9. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Eddig nem válaszoltam mert nem árulkodtak a csillagok.
    Az a helyzet, hogy még mindig nem látok ráutaló jeleket.
    De ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy nem lesz.
    :oops:
     
    genka53, Kuzdern, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép napot Neked és mindenkinek!
    Visszatérek ehhez a válaszodhoz újra, mert a mai ismertető fényében át fog több farmon értékelődni az eventhez és a felhő megszerzéséhez a viszony. Azt hiszem leszünk párak akiknek jól át kell gondolnia a mit, mivel és hogyant.
    Ha nem akarják, hogy táncoljak is eventezés közben akkor jöhet a dominózás is.
    Komolyabbra fordítva a szót, elárulhatsz nekünk még pár dolgot róla? A dominó társasjáték ellenfél is kéne hozzá.


    Végignéztem a minijátékokat, de én dominósan nem találtam csak dobókockásat. Ha te tudsz dominós eventről szépen kérlek hozd el a linkjét :)
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Abból indultam ki , hogy megkerestem a kérdésre a megfelelő hozzászólást . :p
    És az a bingó lett , ha jól láttam .:inlove:
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Más logika alapján indultunk keresőútra, de lehet, hogy neked van igazad.. Bár ebben az esetben viszont nem értem a zene címét amit kaptunk mellé: Dominótánc és nem bingótánc. :p
    Nekem mégis csak olyan érzésem van, hogy itt konkrétan a dominó nevű játék farmosított változatát látta meg Máriusz a csillagokban :) Remélem jön és elmondja nekünk egy picit bővebben is.:D
     
    maszilva, csio70, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    [​IMG]
    8):)
     
    Kincső52, csio70, nagymami2 és 8 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hm , úgy látszik , neked lett igazad . :p
    Szóval kapunk dominókat , amiket nekünk kell egymáshoz illeszteni megfelelően .
    Szerencsén alapulva adja , vagy fixen meghatározottan ? :inlove:
     
  15. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    de jó lenne...
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó reggelt
    Szeretem a Bezár a bazár című vetélkedőt , de jobban örülnék , ha kinyitna már a Kikötői bazár eventismertető . :p
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika, szép napot mindenkinek. :)
    Türelmetlen vagy? Még korán van az ismertetőhöz, várjál rá egy picit.:D:D
    ***
    Ha már kívánságlista hangzik el itt többetektől, az én fantáziámat még mindig a dominós csillaglátás izgatja leginkább. Jó lenne, ha Máriusz jönne és mondana nekünk még valamit ezzel kapcsolatban.
    Máriusz, ha szépen megkérünk tudnál nekünk súgni valamit még róla? :D
    Az augusztusi eventekről alig esett szó, talán egyedül a tenyésztésről tudunk valamit.
    Ha igaz, oda ezek kellenek az itt elhangzott beszélgetések és Jancsika képei alapján: ízeltlábú, emlős és hüllő. Várható nyereményól: sáskaól. A terményesek száma pedig várhatóan az orrszarvúéval bővül.
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz akkor a különleges szomszéd ajándék event
    Lesz a focis event
    Tenyésztős , sáskás , tojásos event .
    Dominó event új event mehanikával .
    Telihold event .
    Szóba került elméleti szinten a királynő is .
    Meg elvileg ez is lesz , de áment nem kaptunk még rá :p
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A királynőt nem hagynád már békén? Olyan jó a helye a gazdaköri meseszövegekben, hogy nem biztos, hogy elő szeretne jönni mostanában, bár aztán ha sokat emlegetik egyszer lehet, hogy megjelenik mégis:D
    A többiben igazad van, tényleg volt róla szó, csak valahogy kiment a fejemből :D
    Viszont a szomszis eventet számomra eléggé kérdőjeles, hogy mikor tervezik, hogy újra jön. Pedig azt nagyon vártuk ebben a hónapban :D
    A focisról elég sokat beszélgettünk megkeresem a linket és ide hozom.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.19
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt a kikötő event :inlove: Kikötői bazár - event - 2019. július :p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.