Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönjük a magyarázatot, az életben ki nem találtam volna pedig a cinege és a virágnyelv egyik ápolója vagyok.. De úgy gondolom értelemszerűen kitalálható lehet az a szó amit használok a dolgok körülírására.
    Azt hiszem jobban járok, ha megyek és kiszellőztetem a fejemet.
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Amíg szellőzteted a fejedet , addig hoztam egy lefoglaló játékot .
    Hánykérdés lesz ? A polip tart egy fecnit : 1 love you x3000 . Kit szeret ennyire ?



    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem a kérdések nem cinegézve lesznek;)
     
    mókás20 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    És mondotta Vezérlő Távcsövesünk, legyen világosság. És világosság lett.
    Hát nagyon köszönöm Máriusz, mára, a közleményedig, teljesen feladtam azt, hogy próbáljam érteni. :) (viszont nagyon szórakozató volt :) )
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.21
    JövendölőMáriusz és vihence kedveli ezt.
  5. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Már megint a társasjátékos lesz? Annyira nem érdekes, vannak ennél jobbak is. Mikor lesz a foltos, ami az egyik kedvencem és már nagyon régen volt?
     
  6. ferenc3859

    ferenc3859 Fórum-zöldfülű

    Szia Máriusz tudható hogy mit fogunk tenyészteni februárban?
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Elnézést, nem vagyok Máriusz, de már volt ilyesmiről szó itt, ha jól tudom, madarat, emlőst és kaméleont.
    Máriusz képrészletét is ide teszem, általában ez alapján lehet megmondani, hogy mi lesz a tenyésztett állat.


    Kosarak kicsiben.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Pontosabban madár, emlős, hüllő.
    Az anakonda is a hüllők közé tartozik.
     
  9. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Igen, elnézést, de már nem javítom ki, ha nem gond :) Valószínleg nagyon megmaradt bennem, hogy én mit szeretnék első sorban tenyészteni a hüllők közül :)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére gyakrabban van mint a kosarazós;) Szóval remélhetőleg hamarosan jön;) Én is szívesen foltozok;)
     
  12. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia kedves JövendölőMáriusz !
    Nem zölddel írtad, de én ezen nagyon jót nevettem. Ezt komolyan gondolják, hogy indítják a játékot, holott tudják - nem megy az event megbízhatóan ? Azért ez nem lenne tisztességes a BP-től.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Írnám, hogy tetszik... de nem... :(
    Sajnos lesz egy rossz hangulatú csevegő:( de ha a jóslat bejön akkor borítékolható...
    Bízzunk a folyamatos javulásban;)
     
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Semmi gond, nekem egyszerübb volt, mert már az anakondák benn vannak a szerelem kuckóban :)
     
  15. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én lemaradtam gondolatban az egy tápos tenyésztésről :( Figyelmetlen voltam, nem indítottam tenyészetet, szóval most már várok, majd ha már kijön az ismertető gyorsan beteszem az állatkákat a kuckóba.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.21
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha szerencsénk lesz ismét lesz átfedés az event a boom és az egytápos tenyésztésben.. mint legutóbb;)
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az egytápos tenyésztést én sem használtam ki.. nem tettem terepbe az even kategóriájából egy állatot sem a rendkívüli boom alatt készítettem be a szükséges állatokat..(nem azért mert nem bízom meg a jóslatokban, hanem féltem lekötni a terepet, hátha szükség lesz még tenyészterepre valamelyik eventben vagy beugrik egy rendkívüli tenyésztés, jó volt a megérzésem: beugrott. Az egytápos tenyésztés túl korán volt még a múlt hónapban, remélem most is korán lesz majd...)
    Talán jön Máriusz és súg nekünk valamit ezzel kapcsolatban, hogy lesz-e egyáltalán félpénzes akció és esetleg lesz-e átfedés.. ahogy a múlt hónapban volt...
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az aladdin csodalámpájában levő kék színű kívánságokat teljesítő ládája, lesz beltáható időn belül valami fejlesztés ?
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Már kinőtted az elérhetőt?:D
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csak az előzőt , a mostanit nem . :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.