Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Amikor bő két hete olvastam a Randa szalmáról kitettem az összes (4 db)xD
    szalamandrámat. Addig csak egy volt munkára fogva az egyik vadaskertben.
    Jó lenne nekik nagyon sietni, mert még több mint 160 hiányzik az
    528-hoz. (4 x 132)

    Kíváncsian várom a tenyésztést és az új ólakat (fejlesztéseket) ...
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Mizzi :)
    Megnevetettél és ezt köszönöm szépen.
    Mintha hasonlítana Máriuszra:D, talán használ és megkerül a keresett személy/madár.
    Aki hallja adja át, nemzetközi keresés indult a kedves madarunk miatt :):cry::inlove::D
     
    juliannakoczkas, PalMa, -orgona- és 8 más kedveli ezt.
  3. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    xDxDxDxD

    Felszereltem magam, remélem találok orákulumot

    [​IMG]xDxD;):inlove::music::music:
     
    Kincső52, juliannakoczkas, z2856 és 13 más kedveli ezt.
  4. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Az lehet, hogy az olasz jóst körözikxD igen sajnálatos dolog..... de ez az olaszok problélája;)
    Nekünk Máriusz van!!! Máriusz élt.... él..... és ÈLNI FOG!!!!!! még hozzá szabadlábon:D:D:D:D
     
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Hoztam egy kis rejtvényt.

    -4.2, -9.5, -3(gyümölcs), -15(kék), -13.5, -3.5, -6, -4.5, -13, -3(gumós), -16.

    -60, -130(XXL fája kincs volt), -125(piros apró), -135(gold), -90, -127.5, -135(ez is alma),
    -70, -130(juice), -132.5, -90, -120.

    -450, -382, -280, -25, -159, -115, -667, -189, -189, -985, -312, -320, -210, -165, -95, -135, -450, -1.172, -78, -380, -400, -140, -72.

    -685, -2.690, -2.648, -1.587, -969, -3.000, -6.884, -956, -740, -2.512, -2.200, -2.850.

    :)
     
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Fákkal úgyis régen foglalkoztunk...Immár aktuálissá válik.....:)
     
    juliannakoczkas, Samborg és Kuzdern kedveli ezt.
  7. esztokyka

    esztokyka Utánpótlás-írogató

    Irigylem azokat, akik ennyire bepörögnek egy tenyésztős event miatt... Mondjuk és is neki szoktam állni néha-néha, de most esélyem sincs, egy darab szalamandra ólam sincsxD

    Mondjuk ebbe a topicba úgyis azért járok, hogy titeket, "nagypályás" játékosokat olvassalak, meg hogy megnézzem, milyen lehetek, ha nagy leszek xD
    Addig meg csinálom a kicsiknek való, kevésbbé nehéz eventeket (bár azokat is lényegesen lassabban, mint ti - most is még az én szívemhez nem igazán szóló ajándékokat próbálom reptetni - többnyire kevés sikerrel :sleepy: - mondjuk ez nem is könnyű event nekem, szerencse, ha a felhőig el tudok jutni a vége előtt)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.21
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hú , ez jósok dolog .:cry: Melyik szín mit jelent ? :inlove:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Szuper Máriusz,
    remélem azért valaki más majd megérti és lefordítja. xD Az még csak csak megy, hogy mely szám mely cikket jelöli, de hogy mire kell ez a sok minden és mikor????;)
     
    juliannakoczkas és Boccio71 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A színek jelentése a rejtvényben:
    zöld: növény
    barna: fatermés,
    kék: állat v tenyészállat,
    bordó: termény
    Szia!
    Ha jól sejtem ez a 2 a 3-ból event hozzávalói lesznek. Ez az event szerdán kezdődik.
     
    juliannakoczkas, Gio, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Már csak a mennyiségeket kéne megtudni . :inlove:
     
    .hullócsillag., Gio, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kérdezd róla Máriuszt, talán elárulja...
    Téged érdekelt a beadandók listája is..:music::music:
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kérdezd meg te léééécccciiii . :inlove:
     
  14. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    Köszi Gyöngy ! bőven van ól, még piros is ... de állatka is bent a pajtában ;)
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Máriusz!
    Ugyan nem tudom, hogy Jancsika miért lett szende, de szeretné tudni, hogy kb milyen mennyiségben lesz rájuk szükség :D
    Elárulod nekünk? A legkisebb kétszínű fémpénzünk mennyiségére szükségünk lehet a beadandó mennyiségeknél? Esetleg túl lépi és megközelíti valamelyik papírpénzünk mennyiségét? Rákóczi elég lesz? esetleg töb kéne belőle?

    (nehéz úgy kérdezni, hogy még nem fejtettem meg a rejtvényt és nem tudom, hogy mire kérdezzek rá:oops::oops:)

    Volna még egy kérdésem: A 120-as faterméssel festünk vagy pálinkát főzünk belőle?
    PS: találtam még egy kérdést: a 380-as szereti a mézet, vagy a földrészünkről származva kapta a nevét?
    ****
    Hát szóval Jancsika nem tudta, hogy mit akar az biztos.. egyszerűbb lett volna felsorolni mi az amit nem kér az event xD:cry:xD
    ***
    Visza a mennyiségekhez: A termények a nóta szerinti forintnak a felénél többet kér, vagy kevesebbet?

    Jó tanács mindenkinek: megfejtéseket a farmos pajtában keressétek. A terményeknél a magasabb értékek átugranak a bahásakhoz is.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.21
    Gio, maszilva, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm, remélem mindenből csak szolidan kér majd;)
     
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Az egyik brummog a másik körtög.
    :D
     
    juliannakoczkas, z2856, Gio és 6 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az event mechanikája alapján erre mindre nem is lesz szükséged, mert választhatsz, kedved és a pajtád állapota szerint abból, hogy melyik oszlopba adsz be.. Persze kérdés, hogy milyen nyereményt hagysz ott :D
    Szia kedves Máriusz :)
    Köszönöm szépen, megyek és megkeresem ezt a szót, hogy "körtög", mert még életemben nem hallottam róla, remélem a Goggle barátunk igen :D
     
    Gio, maszilva, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  19. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Én se hallottam még soha! Majd áruld el nekünk is mit jelent! xD
     
    Samborg, lukimi és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nem találom vészesnek a mennyiségeket. Terményeknél van, ami 1 tucatnál jóval kevesebbet, van ami 1 tucat környékén kér. A növények a piros kosárból is megoldhatóak. Az állatok és a fatermések elég széles tartományban mozognak, nem részletezném most mindet, de ezekkel sem lehet gond, simán letermelhetőek, ha netán nincs ilyen a pajtában.
    :)
     
    Sali~*.*, Gio, missuzy_53 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.