Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Miközben tenyésztünk , hoztam hűsítő italokat . :DHogy hova kell azt nem tudom . :inlove:



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Ebben meg nem tudom ki lakik .:inlove: Egyrészt ez most pici és így lett kialakítva , vagy fel van nagyítva ? :D

    De csizma bungalló lesz a neve .

    [​IMG]
     
    maszilva, PalMa, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jaj de jó: [​IMG] csukabungi ,ilyen kell nekem nagyon tetszik, kár, hogy csak matrica:cry:, elképzeltem úgy, mint a gyár fejlesztésekkel ellátva egyre jobb tulajdonságokkal rendelkezik majd..:inlove: de sajna nem lesz jó fel kell ébrednem az álmomból... :D

    Az italok: úgy néz ki, hogy a németeknek is eszébe jutott a csöves event ahol ezeket is gyárthatjuk.. Emlékszel rá? megyek és keresem a linket hozzá..
    >>Csak tejshake! V.<< 2020. november
    >>Csak tejshake! IV.<< 2019. május
    >>Csak tejshake! III.<< 2018. május
    >>Csak tejshake! II.<< 2018. január
    >>Csak tejshake!<< 2017. november
     
    PalMa, PZoli64 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem meg a turmix event jutott esezmbe róla , amikor ki kellett tenni a turmixokat , és véletlenszerűen értek be .
    Azegy jó szórakoztató event volt ,és szívesen látnám vissza .

    Már régen volt egy dekor felfejlesztve rétegesen , jó lenne az is . :inlove:
     
    PalMa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad van az is jó event volt (turmixos event) és örülnék a dekor építkezésnek is, bár nagyon "kényszereventezés" lenne..
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet , hogy fél mondatot írtam már az italokról .
    Lehet , hogy az első 3 tenyészállatot kell megitatni ? Az óljaikat kell meglocsolni ?
    A képeken meg van alma, cseresznye, narancs, szilva . Kellhetnek , vagy event képek csak ?
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.21
    PalMa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. BalazsR11

    BalazsR11 Járnitanuló



    koszonom szepen a valaszt!!!
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem elrugaszkodott a fantáziád, nem reális amit írtál jobban tetszik a csöves vagy turmixolós teóriánk :) Ha oda kéri az általad felsorol gyümölcsöket elhiszem neked, de a tenyésztéshez az ég világon semmi köze sincs azt hiszem :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha kapunk ideiglenes ólakat , és táp helyett turmicot esznek ?

    ----

    Mit szólnál hozzá , ha a bahára jönne egy tucat fa ? :D
    Egyrészt mibe kerülne , másrészt hova tesszük ki ? Jön hozzá gazdaköri küldetés is ? :inlove:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Hahacska, maszilva, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm végre egy kis izgalom a szigeten;) Jöjjön, jöjjön;)
     
    Boccio71, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez az italos event elvileg ez lesz . Házavató . De ez az event az elfeledett területen volt . :inlove:
     
    maszilva és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Még nem tudni.
    :)
    Igaz, hogy feltűnt a láthatáron néhány új fára utaló név, de ezek bárhová érkezhetnek bármikor, semmi konkrétum nincs, mint pár név. Még magyar neveket sem kaptak.
    Láttam olyan neveket, amit inkább a teliholdas területen tudnék elképzelni. Valamint olyan nevet is, ami kizárólag egy lengyel turistalátványossághoz kapcsolódik (Nowe Czarnowo környéke, Krzywy Las), és amennyiben Lengyelországot nem helyezték át időközben a trópusokra, akkor az a fa inkább sima farmosnak tűnik. De mivel két éve nem jártam Lengyelországban, lehet a felmelegedés miatt, már ott is trópusi az időjárás.
    Jelenleg még én is csak találgatni tudok.
    :)
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az jó , ha vannak a közeljövőben tervek , amik még megvalósításra várnak . :inlove:

    Látható esetleg valamiféle területbővítés ? :inlove:
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Szóval nem bővül a baha, nem baj, nem hiányzik :oops:. Elfér az AB ott ahol van, a kicsiknek meg még úgyis gyűjteni kell. :) Ellenben a rémségesre ráférne egy kis frissítés, örülnék neki, ha oda jönne :)
    Szerintem Lengyelország maradt a mérsékelt égövön a jó öreg Európában :D
    Hová akarsz területbővítést? Még nincs eleged a dekorokból? Vagy többet akarsz kapálni?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.21
    PZoli64, PalMa és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A jóból sose elég . :inlove:
     
    PZoli64, PalMa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nos ebben igazad van, már így is nehezen aratunk le a bónuszidőben, hát, ha még új területeket is kapcsolnak hozzá.. A végén kérnünk kéne a baglyok hatóidejének a növelését.. és én nem szeretek kérni -.-:oops:xD:cry:xD
     
    tewo és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A tervek jók;)
    Szegény szigetek nagyon elhanyagoltak... reméljük oda is kerül az újdonságok közül;)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nemrég jött a szigetre és a farmra dekor terület . A telihold kimaradt . :cry:
     
    lukimi és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy jó izmos gazdakörrel karöltve, tőlem jöhet...:music:
    de ennyi erővel a tojástartó is bővülhetne;)
    -de mindjárt megkapjuk ám, hogy erről nincs infó sehol... mi meg fantáziálunk össze vissza:pxDxDxD
     
    HéricsBáró és lukimi kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Akkor én vagyok a másik véglet: tőlem bárhova jöhet bármi, de a teliholdas változatlanul nem érdekel.
     
    Kuzdern, Wolf[Black] és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Imi!
    Szerintem pedig a kutyát nem érdekli, hogy Te vagy Jancsika vagy Holdfeny, vagy akár én mit akarunk, ha eldöntötték úgyis bevezetik, hiába kérjük, akarjuk.. ezt már csak halkabban írom le, ne hogy meghallja valaki hiába is tiltakozunk a bevezetése ellen..
    Régóta tudjuk, hogy a titokólak/fák már kinőtték a farmot mégis minden hónapban kapunk valami titkosat, mert előre viszi a játékot..
    a medúzással már végeztél? Nem elég izmos? Elég sok titokállatot kér az újakon kívül is..
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.