Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Toma! :)
    Ugye, milyen gyanús? ;)
    Jó lenne tudni, hogy piac szempontjából kik azok, akik egy nap egyformát kaptak, mert hátha.....
    Aztán az is lehet, hogy semmi közük egymáshoz, de mindenesetre elgondolkodtató, hogy az összevonással kapcsolatban is a négyes számot emlegették, meg most a szomszéd ajándékozás kapcsán is négy csoportra osztották a népet. ;)
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!

    Jelenlegi felállás szerint, ha marad úgy a dolog, ahogy tegnap az megjelent, akkor folyamatos lesz a drágulás és ebben az esetben, egy Széchenyire és két nagyobbik, kétszínű fémpénznyi értékű farmpengőre lesz szükséged összesen, azokért a területekért, amiknek a dátumait megismertük.
     
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia, kedves Máriusz! :)
    Köszönöm a szíves válaszodat, és bár lájkoltam azt, de nem azért mert tetszik, hanem, hogy elolvastam.
    A sajnálatos drágulást meg kénytelenül tudomásul veszem (vesszük), ha azokat a területeket is birtokba akarjuk venni, - hisz mást úgysem tehetünk -.
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Attól , hogy van ez a szomszéd aji event , az milyen teszt ? Mit tesztel ? Mennyire vagyunk aktívak ? :p
     
    genka53, inanna11, ljanika6 és 4 más kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Jelenleg, mi moderátorok is annyit tudunk a dologról mint Ti.
    Semmit!
    Nem tudjuk lesz-e, mikor lesz. Semmi információnk nincs a dologról.
    Nem tudjuk, hogy a játékmesterek készülnek-e ilyenre mostanában, vagy egyáltalán még tervezik-e.

    Azt nem tudom miért kellene egy piacösszevonást tesztelni. Mi alapján kellene tesztelni. Ebben a mostani eseményben 4 csoportot jelöltek ki. A moderátorok ezt jónak látták, lehetett volna javasolni 8 csoportot is vagy 2-t, stb.
    Ha lesz piacösszevonás valamikor, akkor egyszerűen kijelölik, hogy melyik piacszámok, melyik új piacszámokhoz kerüljenek és életbe léptetik egy karbantartás során. Ehhez semmilyen előzetes teszt nem szükséges. Milyen összefüggésben lehetne teszt szempontjából, hogy most ajándékozunk-e, a piacösszevonással? Sokan semmit nem ajándékoznak, vannak játékosok, akik nem is kérnek ajándékot a szomszédtól, vagy megkérik a szomszédjukat, hogy ne küldjön mert kínos, hogy nem tudja esetleg viszonozni azt, farmaranyos ajándék esetén. Ezek a dolgok még piacos tevékenységekkel, szokásokkal sem hozható össze.
    A lényeg, hogy semmilyen információ nem áll jelenleg rendelkezésünkre, hogy lesz-e piacösszevonás, de a játék készítőinek fejébe nem látunk bele.

    Lehet azt, hogy mennyire vagy bőkezű a szomszédjaiddal. Farmaranyat költhetsz amennyit csak akarsz.
    :)
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem ezen a teszten mi a kiváló kategóriába helyezkedünk el egymással kézen fogva. Én élvezem az ilyen "teszt/eventet" jöhetne gyakrabban is. Remélem hasonló a véleményed neked is :D:inlove::inlove::inlove:
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem maradhat ez az event féleség örökre:D :inlove:
     
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!


    3 új dolog tűnt fel a csillagok között, az éjszaka folyamán.

    [​IMG]
    :)

    Ha már a farmáruda szóba került, akkor annyit tudok még mondani róla, hogy jelenleg úgy látni, újdonságként, 2 régi fa, és 2 régebbi ól került be a kínálatba.
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz :)
    A csillagok három ólat mutatnak ugye? Ezek nem a farmárudához, hanem a tenyésztős eventhez kapcsolódnak, ha jól érzem, méghozzá a három kategória főbb nyereményei lesznek azt hiszem :) Szépen ragyognak :)
     
    HéricsBáró, ljanika6, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kellemes napot
    Mennyire régi az a fa ? :p
     
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Szerintem neked is eléggé régiek!
    (Mikre nem emlékszem)
    :D;)
     
    Kincső52, ljanika6, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :D:D Tényleg messze lát a messzelátód. Jót nevettem, régi szép emlékek. Nem lettél nagyon poros?:D:D
     
    ljanika6, Samborg, rózsabimbó és 3 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól hangzik , jöhetnek . :inlove:
     
  14. charob

    charob Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ

    Már ismerjük ezeket a fákat, miért öregednek?
    Vagy nagyon öreg fák?De új a farmon:p

    Jó éjszakát
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Megengeded, hogy én válaszoljak?
    Ezek a fák régen kerültek játékba aki játszik már egy ideje mindenkinek van belőlük nem is egy a pajtájában. Egy régebbi akcióban lehetett őket megkapni. [​IMG] Ez az egyik közülük :D
    Neked is jó éjszakát :)
     
  16. charob

    charob Utánpótlás-írogató

    Helló
    Nagyon kedves vagy
    Köszönöm
    Remélem, meglepetések vannak:D
     
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    A másik pedig[​IMG].
     
  18. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusztok, :)

    [​IMG]
    augusztus 7-13
    Édes kaland event
    Nincs eventgaz, csak két felröppenőt kell gyűjteni, amit egyszerűen csak be kell adni az eventablakba.

    [​IMG]
    augusztus 14-21.
    A navigáció érája (event az eventes területen)
    Különleges fa adja majd a 'Fűrészport', amiből 'vitorlákat' és 'árbocokat' készítünk, hogy megjavítsuk velük a 'hajókat'.
    (Kép alapján építőanyag is kellhet az eventbe?)

    [​IMG]
    augusztus 16-19.
    Új fák: sárkányfenyő és páfrányfa
    Titokfához kapcsolódó gazdakörös event
    (Madárház és madáreleség... lehet, hogy madarakat kell beadni a gköribe?)

    [​IMG]
    augusztus 29. - szeptember 4.
    Madagaszkár event (óltörténetek mechanika)
    Ültess eventnövényt és gyűjtsd a felröppenő 'Játéklabdákat' és 'Plüssmackókat', ezekből készíts különböző malomtermékeket
    Add oda az állatkaraktereknek (zsiráf, zebra, oroszlán, víziló), akik ezért megjutalmaznak.
    #7 #10 #23345 #19
    Báró: #754
     
    Utoljára szerkesztett: 4.8.19
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ezek a madárházikók már voltak valamelyik eventben . :inlove:
    Asszem gazdakörös bedobálós volt :p

    "Hontalanok" event- ideiglenes gazdaköri küldetés

    Madárkalács
    [​IMG]


    Madáretető

    [​IMG]


    Mi lesz evvel az eventtel , megint megrendezik ?
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Palika :)
    Kép formájában még nem láttuk, beszélni már beszéltünk róla többen többször. Pont emiatt jöttem fel most ide, hogy írjak a hozzátartozó gkör és kosár érdekes együttlétére egy pár gondolatot.
    Szia TZ!
    Ilyen jellegű eventtel már találkoztunk, érdekes újítás, hogy a gazdaköri feladatok "friss árut" kérnek és/vagy nem csak a pajtából adunk be. Az előző ilyennél felröppenőket gyűjtöttünk, és adtuk be a gazdakörbe egy csomó állattal és gyümivel együtt.. A madáretetőket [​IMG]a feladatok megoldásával kaptuk meg (nagyon tetszett a grafikája ezeknek, sajnáltam, hogy a végén beadtuk "őket" is) remélem most megmarad a játékban dekor formájában.
    Tehát ha ez ennek az eventmechanikának a 2. része lesz állatokra és fatermésekre is szükségünk lehet többek között, bár nem tudom biztosan.
    Érdekes kérdés lehet még az is, hogy pár napos gazdaköri feladat és és a titokfa akció mennyire kapcsolódik majd össze. Aki nem vesz titokfát nem is fogja tudni csinálni az ideiglenes feladatsort? Ennek azért nem biztos, hogy nagyon örülnék.
    Időnk addig még bőven van, talán rejtvényt is kapunk a pajtából kért dolgokra Máriusztól.
     
    ljanika6, Kincső52, Gio és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.