Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    lesz hol és főleg mikor a fatermésidet szaporítani :D
    De remélem jön Máriusz és rendet rak a gondolataink között, mert egyre inkább az erdő közepén érzem magam :D
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    taskmapapr2021bahasign_big.png taskmapapr2021signpost_big.png taskmapapr2021thornysignpost_big.png
    taskmapapr2021magicalpot_big.png taskmapapr2021confused_big.png taskmapapr2021scarytomato_big.png
    taskmapapr2021bouquet_big.png

    Talán ez segít!
    :)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz:)
    Köszönjük szépen, sokat segítettél :)
    Az erdőben vagyunk ezzel a feltételezéssel, hogy egy átfogó eventet kapunk, ami átível a pecáson, a csillagászon és a rémesen és a repcsis eventen is?
    Miért fogunk játszani esőfelhő várható úgy, mint az elődjében? Talán sárga nyilakat rakunk fel egy dekorra? Kényszert fogok érezni, hogy ezt nem lehet kihagyni?:inlove:
    *****
    PS: Kérlek szépen segítsét a tp csíkot fontosnak tartó játékosoknak:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/szintlépő-csomag-vásár-farmra-és-szigetre-2021-március.21006/

    A húsvéti event a farm melyik területét érinti? Szintlépő kosarak vagy húsvéti event választani kell? Vagy elfér a kettő egymás mellett némi extrát bevetve? Te melyiket választanád, ha választanod kéne: eventeznél vagy a csíkot hízlalnád?:oops::music:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.21
    -kaktuszable-, Gio, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  4. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Máriusz!

    A hétvégén egytápos boom lesz. Volt már korábban utalásod, hogy áprilisi hétvégéken tenyészthetünk (bővebb infó nem volt, hogy ezek akciók lesznek vagy játékok, legalábbis nekem nem ragadt meg). A kérdésem az, hogy érdemes bepakolni bármivel a kuckót, mert felvillant már valami tenyésztős event üstököse?

    Nagyon köszönve minden eddigi áldozatos munkád! :)

    mandityalexandra
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem egy hónapig rémesen fogom érezni magam . :inlove:

    Útjelzőtáblákat fogunk vetni ? o_O
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Akció hegyén hátán:music: igazán lehet benne válogatni... :p
    Vajon mikor jön vonat illetve láda válogatás?
     
    vcsaba18, Gio, BriGitta75 és 2 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    És ki lesz rá írva, hogy eventtel behajtani tilos :DxD:cry:xD Egybként viccet félre téve volt már ilyen e-gazunk, hogy valami háromszög alapú táblát vetettünk.. Neked volt egy olyan táblázatod ahol az eventekben előforduló e-gazok neve és képe volt bent. Emlékszem rá mutattad a fejlődésiben, jó régen volt.. Kapd elő kérlek és keresd meg a képét :D:inlove:No eszembe jutott a neve építőgyom:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.21
    -kaktuszable-, maszilva, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt van összegyűjtve . :inlove: Jó régen nem frissítettem . :cry:
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    -Fülemüle-70 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Remélem iiiiiiiiiiiiiiigen, imádom a bolondozást és a meglepiket :D:inlove::cry:xD:cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.21
    -kaktuszable-, Rozi472, Gio és 2 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Rémséges átfogó eventünk lesz?

    Április elsejére akár ültethetünk azt is;)
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Új kódot kaptunk, ha valaki nem vette volna észre a hivatalos közleményekben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Üzenet-a-központtól-ajndékkóddal.21011/
    Megnéztem újra Máriusz linkjét és rájöttem, hogy erdőben jártam csak nem találtam ibolyát, pedig virágzik itt most nálunk :DxD:cry:xD:oops: Viszont ott voltak az útjelző gazok a linkben :DÚtjelző tüskebokor:
    [​IMG] és még ez is:
    Útjelző bokor[​IMG]
    Törlöm a képeket és linket az előző hozzászólásomból, hogy ne vigyem félre a bennünket olvasókat :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.21
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha már nehezen férünk el , itt lesz a könnyítés ?:D

    [​IMG]
    A szigeted repedezik a szrszámokrtól ?
    Szerezz be egy újabb Tiki-t és az üzletben kényelmesen és egyszerűen, és teremts helyet az állatok számára!



    [​IMG]
    Minden építész és építész keresése!
    Tapasztaljad meg az új küldetést a gazdakörben , és nyerj tervrajzokat a gyárak bővítéséhez. Érezd jól magad!​

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Samborg, -kaktuszable-, Hahacska és 4 más kedveli ezt.
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Körülbelül még két hét!
    777e7a34831a0ccb163ecf1e690fefee4ebc59ab.png
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Három kategóriát látok jelenleg.
    Mivel ez nem a szokványos tenyésztős eventek egyike, így három hétvégén fog tartani, azaz háromszor tenyésztünk. Sorrendben :

    1.[​IMG] 2.[​IMG] 3.[​IMG]
    Kategóriák: ITT.
    Jelenleg ez a sorrend, de csak saját felelősségre pakolja be mindenki a tenyésztelepet, mert minden változhat.
     
    missuzy_53, Gio, jucus100 és 20 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Létezik még olyan játékos?
    :D

    Farmos esemény két területen (növény,felröppenő)
    egy eventnövényt, egy felreppenőt, és egy malomterméket látok.
    Ólak pihennek, tölgyest nem kell bontani.
    Eső várható, arról már írtam korábban.
    :)

     
    missuzy_53, Gio, -kaktuszable- és 15 más kedveli ezt.
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Attól tartok, hogy az idén nem lesz semmilyen tréfás dolog április elsején a farmokon.
    Ez most úgy nézz ki, hogy elmarad.
     
    missuzy_53, Gio, jucus100 és 14 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha havi egyszer esik az eső , akkor meddig lesz vizes a föld ? Hamar felszárad , vagy fél napig kerülgetni kell a tócsákat ?
     
    Nagyii58, -Fülemüle-70, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Jó kérdés, igen létezik, már ha én létező személy játékos vagyok, de nem hiszem, hogy egydül lennék fehér hollóként ebben a játékos világban :). Szeretek haladni és célom is van a haladással. Nem szégyellem, nincs benne semi titkos vagy szégyelni való: szeretném elérni a holdvirágot és ezt már sokszor leírtam, több helyen. Ezt a növényt a 249. szinten érem el, oda szeretnék eljutni :):inlove:
    Köszönöm szépen a válszt, tehát választanom kell: [​IMG] A legnagyobb evenkosárban gondolom nem véletlenül van bent a +1-es növénybónusz... No alszom rá egyet-kettőt amíg befut a kosár vásárlási lehetőség és úgy és akkor döntök :)
    Életemben nem írtam még le ilyent, de most azt írom, hogy ezt nem hiszem el Neked, biztos, hogy már ez is az áprilisi tréfa része és annyira titkos lesz ez az event, mint ahogy ezt megszoktuk xD:cry:xD:inlove: Remélem evntismertetőt nem nekünk játékosoknak kell majd írnunk, mint ahogy erre volt már precedens :D:music::oops:

    Az attól függ, hogy mennyire száraz az a föld ahová esik az eső:music:;):D
    PS: Tartalmi megállapítást töröltem.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.21
  20. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok! Ma kaptunk kódot:D nézzétek meg;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.