Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Annyira ropog , hogy 2x lesz telihold . Örültem volna , ha hosszabban van nyitva , de ha 2 rövid ideig van nyitva , bátrabban teszem ki a kaktuszaimat , mert nem félek , hogy amíg zárva van véletlen kitörlöm .
    A 24 órás gazdakörbe kell a pajtából valami ?
    A fás válogatásban lesz valami rémes dolog , vagy esetleg varázsfa , mamut fa , vagy netalántán faramaranyfa ? A ládás válogatás mikor jön , már a kezem a gombon van , hogy legyen tojásom .
    Ha jól látom a letakart leplű vándor is megérkezett , és kiváncsi vagyok , ha leveszi a leplet akkor a vándor mivel lep meg minket , lesz új portéka , vagy marad minden a régiben ? A bubikát újra ki lehet szedni , vagy elszált az illata ?
    Ha már horgászunk , a jószágok ficergésével kaphatunk felröpit ?
    Igazad volt , hogy lesz bepörgött dekor , és arra vagyok kíváncsi , hogy egy vad majomnál erősebb lesz ?
    A térképes eventben lesz pinokió ?
    A csillagnézős eventben rendesen elázunk ?
    A repülős eventnél az üzemanyag mibe fog kerülni ?
    A gyümölcspiac az jó , vagyis nem , mert irreálisan drága a gyümi , és van aki bedobál még oda ? Ejj , ha én ezt tudtam volna , nem dobáltam volna be . De akkor hol a tapasztalat ? Hol marad a játékélmény ?
    A tenyésztős eventnél mire vadászunk ?
    A titokól mennyire lesz titkos , hogy már tudjuk , hogy kígyászkodni fogunk ?

    Lesz mit aprítani a pitébe . :D
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sok a kérdésed ugye ezt nem tőlem szeretnéd megkérdezni, mert nekem nincs távcsövem hozzá :) Remélem Máriusz majd jön és felköti a fehérneműjét egy-egy válasz erejéig :D:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 30.3.21
    -Fülemüle-70 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ő most éppen drágán adja el a festéket .
    De hooool vagy Máriuuusz ? Tavaszodik , itt a jóóó időő . Mik a jelenlegi csillagállási adatok ?
    A bak és a rák nem veszik össze a halak miatt ? Mi a mai horoszkópom , ha mérleg vagyok ?
    A merkúr és a vénusz állása alapján mire következtetsz ?


    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


     
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Meglátta a kérdéseid, és átment az eventcsevegőbe kikapcsolódni, mielőtt válaszolna!
    xD
     
    Gio, pircsi33, Rozi472 és 16 más kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Igen!
    -140. -933. -650. -15.(6 betű) -30. -48(vörös).
    :)

    4 nem! Szantálfát viszont láttam benne a gyakori fák között, ha még valakit az megmozgat.
    :)

    Most jelenleg nem ígérik a csillagok.
    :oops:

    Jelenleg nem látok benne változást.
    :)
    Körülbelül félig telnek meg alkalmanként.
    :)

    Ha van sok időd, akkor egyik event sem mondható nagyon szupertrágya igényesek.
    Aki hamar akar végezni, vagy kevés az ideje egy eventre, az több szupertrágyát használ el, akinek sok ideje van és nem siet, az kevesebbet.
    Ezt én nem tudom neked összeszámolni. Ez mindenkinél más.
    :oops:

    Jönnek.
    :)


    Hódos barkácsáruház!
    Tűrhető, fóliás 26.000Ft-tól(4,5 m2)

    :)
    Felkötöttem!
    :)

    Jó pénzért van (azaz lesz) minden!
    :D


    Igen! Pont úgy néz ki! Szerintem is az lesz.
    Azt még nem tudom mit fog enni.
    :)
     
    Gio, Rozi472, Fuhur és 21 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mikor ? Mekkora vastagon fog a ceruza majd ? :inlove:
    Pedig azt hittem . :cry:
     
    -Fülemüle-70 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Én csak egyre válaszolok: limitáltan, mert tényleg hamar megszalad, de józsué termésével szoktam készülni, mert az sokat ér és korlátlanul beszerezhető fa.

    Szeretnék segítséget kérni tőletek - vagy bebambultam vagy nincs most ilyen a pajtámban??? Fordítottam magamnak Máriusz iránymutatását.
    -15 (6 betű) 4 órás, egyéb kategóra, rózsaszín
    -48 (vörös) 6,5 órás, zöldség kategória
    -30 a növények és állatok országa közt elhelyezkedve rendszertanilag önálló országot képez
    -933 cukorkát is gyárt
    -650 a trópusokon termelt és olyan púpos, mint Quasimodo
    -130 ????
    Mi az utolsó? Csak az érték közelében találtam egy rágcsálót, amit a háztartásokban írtunk, de valaki kedvencként tart vagyvan még egy vízi állat.

    Nagyon köszönöm a segítségetek!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.21
    pecástündér, PalMa, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Na ezt én sem tudom!
    Én 140-et írtam!
    xD
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Ugh, azt a bebambult Csizmás Kandúrladyjét! :D :D :D Pedig én reggel élénkebb vagyok, de úgy látszik, nem ma. :D :D :D Köszönöm a helyesbítést, így már megvan a bégető gyapjúgyáros! Köszönöm, hogy szóltál! :)
     
  10. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Kukori után @Sagittarius69-nek is lesz saját állata a farmon.:D

    "A kígyászkeselyű (Sagittarius serpentarius) a madarak osztályán és a vágómadár-alakúak (Accipitriformes) rendjén belül a kígyászkeselyű-félék (Sagittariidae) családjának és a Sagittarius nemnek az egyetlen képviselője."


    "A kígyókon kívül rágcsálókat, madarakat, gyíkokat, békákat és rovarokat is zsákmányol." Mivel 1,4 méter magasra is megnő, és lábával iszonyatos erejű rúgásokra képes, nem szívesen futnék vele össze (bár mostanában kevés az esély arra, hogy Szudánban járok)...

    [​IMG]
     
    Anulu73, Gio, -W-595- és 17 más kedveli ezt.
  11. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Köszi a segítséget!
    Be is néztem a piacra és be is vásároltam belőlük, meg a farmomon is megjelent a hátán "völgyek, hegyek" jellegű jószág is!
    Majd ha úgy döntök, hogy nem adom be és a piaci árak jól fognak menni, max eladom! :)
     
    -Fülemüle-70 és mandityalexandra kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyanítom a melegebb éghajlatot szereti;)
    Kíváncsian várom, hogy vega lesz vagy a valódi étrendjéből kap valamit...?
     
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Hát.., ha elkezd nekem szalmandrát zabálni vagy gőtét, elküldöm melegebb éghajlatra!!! :D :D
     
    -Fülemüle-70, lukimi, ladislaw11 és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :pxDxDxD
    Remélem nem kell óriási mennyiség belőlük;)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :D
    Látom, hogy felkötötted:inlove:.
    Első ránézésre nekem a ládás válogatás új kínálata jutott az eszembe a mikor megláttam a képeket. A válaszodat elolvasva viszont inkább az egyedi bankos ajánlatoknak tűnnek :)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Kíváncsi leszek rá, hogy hová, melyik farmokra fog befutni :)
    Az új titokállat a kígyászkeselyű. Köszönöm a megerősítést :D Fejlesztést fog kapni a csincsilla narancsot és sárgát. Ha folytatják azt a hagyományt, hogy nem keverednek az ólak származási helye (a farmosak és bahásak) akkor az újat is a farmon köszthetjük, ugye jól gondolkodom, hogy a keselyű is farmos lesz?
     
    Gio, -Fülemüle-70, Namiamano és 5 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Elindult az event!
    Lehet tojást festeni!

    [​IMG]
     
    BriGitta75, zagimichna, Gio és 44 más kedveli ezt.
  17. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Igen, pont ezen filóztam, hogyha most fellépek, valaki rákérdezett-e már (jó, hogy felhoztad, mert csak pár perce jutott eszembe), mert Máriusz, már többször tudott súgni ilyenben is. Kedves Máriusz, ha van infód, megtennéd, hogy hintesz nekünk némi morzsát?
     
    -Fülemüle-70 és Sanyat kedveli ezt.
  18. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Ez óóóóóóriási!
    Köszönöm szépen a nagy nevetést!
    xDxDxDxDxD
    A humorodat őrizd, mert ez hatalmas kincs. :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.21
    Gio, marcsi152, ördög0 és 15 más kedveli ezt.
  19. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    s nevetés.jpg
    Nagy vagy!!!
     
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa


    Köszi !!
    Ez kell nekünk, nem a sok vernyákolás a csevegőben xDxDxDxD
     
    BriGitta75, Gio, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.