Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Bekeszitem a popcornt, szorakoztato lesz olvasni az eventcsevegotxDxDxD
     
    dagi18, Sali~*.*, genka53 és 20 más kedveli ezt.
  2. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Kedves Máriusz!
    Lehet ez a legszebb event, ha ráakarnak kényszeríteni a vásárlásra.....
     
  3. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Remélem legalább egy időben fognak érni! Titkosat nem veszek, szinte soha nem kapok az újdonságból! Majd lesz ha utánam dobják " talán'. A gk megvár!
     
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Valamit összekevertél.
    Az egyik téma az új fákkal kapcsolatos event volt, a másik, ami szép lesz, az pedig a malalás.
    :)
     
    almáspite48, Kincső52, rozo52 és 9 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ez eléggé jól néz ki nyár közepén :inlove:

    [​IMG]
     
    Kincső52, rozo52, Domos52 és 10 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Tényleg gyönyörű :)
    Számomra ez a kép most azt jelenti, hogy nem tévedtem az event tényleg vízzel kapcsolatos lesz :D :inlove:
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én meg bekészítem magamnak ezt az akciót . :inlove:Szuper betakarítás csomag II. akció
    Amúgy a varánusz gyík tojás , ananászos süti , party pöri termésbónusz , kacsa kata stb minden fog játszani :p
    Lubickolunk az eventben :inlove:
     
  8. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Ó, köszönöm a kiigazítást, akkor jöhet a szépség! :)
     
  9. kincsemfarm

    kincsemfarm Járnitanuló

    Segítség!Én már elvesztem a boom akcióiban.Ad luxus bájitalt,farmpengőt de mikor ad több állatot vissza!Most 1-2 amit visszaad.
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Van valami hír a TOP-ról ? :inlove:
    Pataki Attilával mész kézen fogva az utcán . Nem biztos , hogy láttok ufót , de növeli az esélyét vele , hogy igen .
    Ugyanez van a luxus bájitallal is .
     
    rozo52, xanto19641964, anci091551 és 8 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ennél többet elég ritkán kapsz vissza, bármilyen akció fut. Amit ad az teljesen megfelel a boom alatti elvárható mennyiségnek. Ezt még esetleg növelheted a Tölgyön lévő rúnával és némi szerencsével, de nem túl gyakori előfordulásban.
    Szia Jancsika :)
    Mi akarsz a TOP-pal augusztus 10-én? Nem túl korai még? Még a végén megárt mire odajutsz :D:inlove:
     
  12. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!

    Még emlékszem, hogy gazdák kísérleteztek azzal, hogy nem 4 egyforma állatot tettek be a kupiba, hanem klf szintű tenyészállatokat.
    Sokan szép eredményt értek el ezzel és ezt közzé is tették. Manapság nem hallok ilyenről.
    (Én kétszer próbálkoztam vele, teljes kudarc volt az eredmény. Azóta felhagytam vele)
    (Igaz, akkor még a boom azt jelentette amit jelenteni kellett - ugrást a tenyésztésnél)
     
    almáspite48, ljanika6, -Ilona53-1 és 4 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Gondoltam hátha kapok egy negyed morzsácskát :inlove:
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Morzsám nincs sajnos sem negyed, sem egész :) Megetettem a hangyákkal hátha gyorsabban szaporodnak a gazdakörben (sajnos nem hatja meg az egyetlen ólamat még sok hiányzik a tűzijátékig) :D
    De biztatásul, hogy legyen értelme a faterméseiddel játszanod találtam valamit a naptárban neked (nem új már ott van amióta megjelent a naptár) : augusztus 19. Gyümölcspiac farmáruda frissítéssel. Több okból is hasznos lesz. Pótolhatjuk a farmpengőkészletet és kapjuk az új területet a bónuszt adó dekoroknak a tárolóba.
     
    juliannakoczkas, alpha58, Gio és 3 más kedveli ezt.
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Még néhány kép a "lubickolunk" eventből.
    :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    almáspite48, genka53, ljanika6 és 14 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Kapunk fát , aminek a termését el tudjuk használni ?
    Vagy ez a titokfás eventhez tartozik ?
    Jujj de izgin hangzik:inlove:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz és Jancsika! Szép reggelt mindenkinek :)
    Ha jó sejtem ez a naptárban ezen a néven szereplő event egy képe lesz amit Máriusz hozott.. Ez jelenleg a naptárban ezen a néven szerepel : Event az eventes területen - Farmerama piactér mechanikájával. 14.-én fog kezdődni.
    Az előző ilyent ezen a linken tudja megnézni akit érdekel:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-piactér.18048/
    Ez lesz a csoda szép vízzel is kapcsolatos eventünk :) Erről képet már láttunk többet is.
    Máriusz, most valami meghökkentőt fogok kérdezni. Valahogy az ablak alapján amit Jancsika hozott[​IMG] , már ha ez amit a képen látok a beadási ablak egy részlete[​IMG] az jutott az eszembe, hogy "ők": [​IMG] (ezek a fák?) lesznek az eventnövények?
     
  18. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia Máriusz!

    A mostani BB alatt érdemes valamilyen állat(-ok) tenyésztésével készülni?
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Jelenleg amit látni és tenyészállatokkal kapcsolatos, az a lehetséges papagáj tenyésztős event.
    Arra meg nem lehet készülni jelenleg tenyésztéssel.
    :)
     
  20. gyuszti0000

    gyuszti0000 Járnitanuló

    Szia Máriusz!

    A piactér mechanikás eventről tudnál mondani egy-két szót? (felhő, nyeremények stb.) ha esetleg volt már ez a kérdés és rá válasz, akkor elnézést érte.
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.