Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Túl sokat még nem mond egyelőre ez a képsor, de úgy néz ki, hogy egy komolyabb event része lesz amit találtál.
    Talán a dominóshoz fog tartozni? Valamit elkészítünk és a pipával jelezzük, hogy készen vagyunk :D
    [​IMG]Érdekes, talán később valamivel többet is megtudunk róla :)
     
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Jancsika! :)
    Szerintem is, ha már nem jön a királynő :sleepy:, akkor a nublonoknál lehet hatékonyabban FP-t szerezni. ;)
    Külföldön jártodban-keltedben nem találkoztál valami új tojással? Vajon mire fog hatni?
    Remélem @JövendölőMáriusz erre jár, és majd súg nekünk, ha lát valamit a csillagokban :D:inlove:.
     
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Folt hátán folt.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Szia!
    A haladási sor eltérő lesz.
    Ez csak egy minta a képen.
     
    almáspite48, ljanika6, Kincső52 és 21 más kedveli ezt.
  4. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki


    Szia.
    Jé, ez olyan, mint régen volt a kirakós játék.
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Úgy gondolod , hogy mivel lesznek szabad felhasználású területek , így ki kéne valamit tenni oda ? :inlove:
    Akkor valakinek 1200 feladat lesz , nekem meg csak 10 feladat ? o_O
     
  6. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    Hello, találtam egy rövid esemény leírása,

    A szemétbe, láthatod esemény tervez, egy tű és drót (tárgy)
    Ez termel dominó (azokat a szöveteket, hogy látsz az utolsó két kosarak)
    És velük játszunk a minigame, amely a forgalomba ezeket a zsetonokat a deszkán.
    Chips lehet forgatni, és változtatni, hogy megfeleljen, és így keresnek jobb jutalmakat.

    http://es.bigpoint.com/farmerama/bo...l-mes-de-agosto-2019.52680/page-2#post-892385
     
    maszilva, rozo52, juliannakoczkas és 12 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép estét Neked :)
    [​IMG]Erről a képről nekem két játék is eszembe jut az egyik a tetris nevű ősrégi játék a másik nem is annyira játék, mint inkább egy textiles kirakósdi a patchwork varrási technika, ami nagyon szép és érdekes munka :)
    Élvezet nézni ahogy összerakják a különböző textileket egy képpé és közben még "használati tárgy" is válik belőle
    Nekem a Jancsikának ajánlott ajándék mennyiség is bőven megfelel, nem kérek 1200 darabot, mert gondolom ahhoz túl sokat kéne kapálni :D
    Szia mizzi73 :)
    Köszönjük szépen az információkat amiket hoztál. Már tegnap előkerült nálunk is a dominó, mint a következő minijáték, Te most megerősítetted ezt a sejtésünket:D
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én szívesen elfogadok 10 ajit, ha az megérős, jobban, mintha 1200-ért kéne kapálnom :DxD:cry:xD
    Reménykedtem benne, hogy az idézésben látom amit csatoltál, de sajna nem látom így sem :) Kár örültem volna egy szép képnek :)
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom , ez mennyire szép kép . :inlove:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Ha sokat kell kapálni , előre vízbe teszem a nyelit , hagy dagadjon
     
  10. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    köszönöm:inlove:

    Nem használja a Google fordító, remélem, hogy mit írok érthető és helyes a magyar:oops:
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Most vegyem el a kedvedet? Láttam már ennél szebbet is elkészítve a patchwork technikával, de ezek sem csúnyák amiket Te hoztál :D
    szóval ilyeneket kell majd forgatni és párosítani egymáshoz?
    Nem tűnik túl nehéznek :)
    Reméljük Máriusz majd megsúgja, hogy mennyit kell kapálni ahhoz, hogy végigérjünk.
    Értettem és köszönjük :)
     
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Van bőven kirakni valóm, nem csak nekem, hanem szerintem még sokunknak. Elég sem lesz az összes új terület, mert hozzávetőlegesen cirka 82 db 1*1-es területre valóm van. Azért is mérgelődtem, hogy drága is, meg ki is dekázzák a használatba vehetőséget.
    Azért írtam az új tojásról, mert valahol azt olvastam, hogy megint lesz, de aztán ennél többet még nem lehetett róla olvasni, viszont jó lenne tudni valamit a tulajdonságairól. :)
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]Arra azért kíváncsi leszek, hogy a cipzár mire lesz jó?
    A többi varróeszközt (tű, cérna, gomb, biztosítótű) viszonylag el tudom képzelni, de a cipzár szerepére nem tudok rájönni .
    Az eventnövény és a felröppenő szép.
    Közben amíg az eventkosarat nézegettem eszembe jutott, hogy a dominó szónak van egy másik jelentése is. Nem csak a lapos téglalap alakú pöttyökkel ellátott társasjátékot jelenti, hanem egyes országokban a jelmezt is. Idézem a "Viki barátnénktól": "fekete vagy színes selyemszövetből készült, álarcos bálokon jelmezként viselt, bokáig érő, férfi vagy női öltözet." (olasz eredetű szó) Ebben az esetben már érthető a cipzár is.. Na most lehet hogy jól belekevertem magam, de majd kiderül, hogy miről is van szó.
    Kedves Máriusz súgjál még valamit róla, ha látsz a csillagokban, mert egyre kíváncsibb lettem :D:D
     
  14. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia Máriusz!
    Én 23. estétől nem nagyon leszek gépközelben, ennek az eventnek a végéig. Hat db jackal, és jó pár 100%os bónusszal, a felhősort el lehet elérni vajon, másfél nap alatt? Vagy nagyon sok ültetni való lesz és felejtsem is el? :)
     
  15. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    [​IMG]
    Domino, karneváli ruha, tipikus velencei.
     
    Kincső52, maszilva, Vadóc és 13 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Így igaz, kiválóan érted amit írtam :D Örülök neki és köszönöm :)
    Pontosan erre gondoltam én is, hogy inkább erről lehet szó, csak a színes változatban és nem a társasjátékról :)
     
  17. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    [​IMG]

    itt...... Szín
     
    Kincső52, maszilva, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Febbraio in Italia é sicuramente il mese del Carnevale. Ogni cittá é invasa da maschere e coriandoli, luci colorate che creano un’atmosfera di festa unica. Ma ora é agosto!
    Olaszországban a február kimondottan a karnevál ideje. Maszkok, konfettik, színes fények teremtik meg a városok hangulatát. De most augusztus van!

    Adesivo evento:
    Event matrica:
    [​IMG]
    :)
    ...............
    Nem csak kapálni kell ám, hanem játszani is a mini játékot.
    De úgy látni, hogy nem a lejátszott játékok számától függ a dolog, hanem az elhasznált dominók számától. Ez a felhőig több mint, Rákóczi mennyiségű dominó.
    Ehhez több mint, Deák és Széchenyi mennyiségű növényre lesz szükséged.
    A növény majdnem egy negyednapos érésidejű.
    Felröpi megközelíti, Bethlen és Mátyás párost mennyiségben. Mindenből érkezhet, tenyésztés kivételével. De, hogy milyen arányban az kérdéses.
    Farmos a dolog.
    Ebből szerintem kiszámíthatod, hogy sikerül-e.
    :)

    Több régi felhő is megjelent az égbolton.
    De új felhő is van a láthatáron.
    Hamarosan a raktárházak kedvelői is örülhetnek majd.
    :)

    Valóban feltűnt egy tojás a csillagok között.
    Azt nem tudom, hogy lehet egy ormányost betuszkolni egy tojásba, de úgy látszik sikerült.
    A tojás még képlékeny, mert eléggé messze van. De a jelenleg látható tulajdonsága miatt, a tp vadászok biztos, hogy nem fogják kihagyni.
    [​IMG]
    Apropó. Közeledni látszik egy retró dekor, tojás vásár is.
    Régebbi tojásokat lehet majd pótolni, illetve bizonyos esetekben akár duplázni a farmunkon.
    :)
     
    HéricsBáró, ljanika6, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha teljesen kirakunk minden részt dominóval , akkor 48 játék lesz .

    Mert az alábbi ábrán látható összes elem 25-re osztható, ,,, kivétel az első (10) ...
    [​IMG]


    És itt van a grafika .... van öt fele függőlegesen és öt vízszintesen
    [​IMG]

    -----

    Jöhet az ormányos , szeretettel várom . :inlove:
    Ha lehet duplázni tojásból , akkor én a denetök , a húsvéti nyuszi , esetleg a kalózra szavazok :D

    ........

    Eventvénynövény , 1 felröpi és 1 malom termék.
    Varrunk egy gyönyörű kabátot.
    Először készítsük el az anyagot tűvel és cérnával.
    Ruhává válnak. Egyezzen a mintákkal
    4 darabot kell elhelyezni. Az el nem helyezett darabok a következő játékra lépnek.
    Legyen óvatos, néhány játéknak nehézségei vannak! Ne felejtsd el meglátogatni a varróboltot, hogy költhessen csillagérmét.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.8.19
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép vasárnapot Neked :)
    A naptárt én is ismerem, viszont a beszélgetésünk nem egészen a karneválra akart rámutatni, hanem arra, hogy létezik a dominó szónak másik jelentése is, nem ez:[​IMG], hanem egy textilből varrott jelmez, ruha is lehet. Jancsika hozott egy mesét és ha jól értem pontosan összecseng azzal amire gondoltam:
    "Varrunk egy gyönyörű kabátot.
    Először készítsük el az anyagot tűvel és cérnával.
    Ruhává válnak. Egyezzen a mintákkal
    4 darabot kell elhelyezni. Az el nem helyezett darabok a következő játékra lépnek."
    Vagyis itt nem a pöttyök fognak szerepet játszani, hanem a textil mintáját kéne előállítani minél pontosabban, minél kevesebb dominó felhasználásával, ha jól értem. (elnézést, ha feleslegesnek tűntek a képek itt én csak a szó jelentésére akartam utalni és mizzi73 segített ezt képekkel alátámasztani)
    Ha szabad válogatni én a Táltostornyot szeretném ismételni, jöhet a kalózhajó és a denitök is mellé, de nem mondanék ellent a neon pilibábnak sem :D A pótlásokra nem sok esélyem van, mert nincs hiányom szinte semmi..
     
    GA-BI-O-Farm, charob, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.