Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Máriusz.

    Az itt említett esemény tárgyhóban esedékes vagy átcsúszik iskolakezdési akcióra?

    Ez mennyire retro mert most az menő ?
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Még tárgyhóba belefér, ha nem változik a dolog.
    Mostanában előfordul, hogy este lekapcsolom a lámpát, éjszaka hallok valami neszt, reggel meg kiköpöm a kávét, mert megváltozik valami olyan, amit este jósoltam.
    :)o_O
     
    ljanika6, Kincső52, GA-BI-O-Farm és 15 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia kedves JövendölőMáriusz! :)
    Nagyon szépen köszönöm/köszönjük az infókat! :D:inlove::inlove:
    Jó kis izmos feladat lesz a dominós (is)! Teljesen igaza volt Tomának, amikor azt prognosztizálta elsők között a Jack-kel kapcsolatban Beko topikjában, hogy az eventkellékek mennyiségének meghatározásánál ugyancsak figyelembe veszik, hogy a játékosok jelentős része megveszi a könnyebb haladásért, hiszen amióta Jack létezik, apránként folyamatosan és fokozatosan növelik azok mennyiségét.
    --------------------------------------
    Szeretem a felhőket, bár inkább azokat, amelyek eventben megnyerhetők, szívesen szántok-vetek-boronálok, vagy kapálok érte, mert venni a bolond is tud, ha van rá pénze ;).
    Viszont a tojás az már más kérdés, azok zömmel csak vásárolhatók, de ettől függetlenül a gyengéim. Egy igazán jó tojásért nem sajnálom a bukszámat kinyitni, és szívesen áldozok rá, főleg ha FA-s lenne, mert azt még itt-ott ládákból, eventekből is lehet kinyerni. Közben olvasom fentebb, hogy akár még e hóban várható, így jó lesz kicsit tartalékolni is, meg gyűjtögetni is.
    A raktárházaké a jövő szerintem, kedvelem őket, sokkal jobb megoldásnak tartom, mint pl. a területbővítést, mert akkor már megint növelnék az eventnövények mennyiségét. Nagy érdeklődéssel várom az újabb lehetőségeket. Netán a dekoroknak is lesz raktárházuk, vagy a meglévő állomány-választékot növelik? :):D
     
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ez a kép önmagában megtévesztő! Mint már írtam, csak egy minta, ami nem fedi teljesen a valóságot.
    Erre a képre számításokat alapozni nem lehet!
    1. A haladási sor nem ilyen. (hála az égnek)
    2. A pályák nem csak 5x5 méretűek, nagyobbak is vannak, változó méretben, még majdnem dupla méretűek is.
    A mese is önmagában megtévesztő, nincs fizikailag, grafikailag, semmilyen kabát, hacsak magát a pályát nem nevezzük kabátnak.
    A kabát a pálya, ami lehet: 5x5,7x5,....,...,....,....,....,....,stb. méretű.
    Van olyan pálya, ahol például 20 dominót is sikeresen ki lehet rakni, nem csak 4-et (ez csak a minimum).
    :)
     
    almáspite48, ljanika6, Kincső52 és 13 más kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Elhoztam az egyik nagy kedvencem.
    :inlove::)


    Ehhez kapcsolódóan pedig még valamit.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    almáspite48, ljanika6, lovag01 és 22 más kedveli ezt.
  6. gyuszti0000

    gyuszti0000 Járnitanuló

    Szia máriusz! A 'dominós' event felhőjéről tudnál-e esetleg mondani egy-két szót,vagy még korai? És az eddigi látásod szerint megérős event lesz-e? Köszi a válaszokat! :)
     
    genka53, Sali~*.*, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  7. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    A felhő hosszú érésű, több mint 3 nap, de a tp vadászok nem hagyják ki. Ládákat is kapunk.
    Bár az egyik képen 1200 játékra (dominóra) utaló részlet látható, de ez nem így van.
    Az event körülbelül a feléből letudható, a felhőhöz még annyi sem kell, utaltam ezzel kapcsolatban Rákóczira. Viszont nincs megszabva mennyi dominót játszhatunk el az event teljesítése után. Csak eventnövénnyel és felröppenővel kell bírni.
    A feladatok teljesítésével is lehet jó, köztes ajándékokat kapni.
    :)
     
    ljanika6, czutika, maszilva és 16 más kedveli ezt.
  8. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    helló
    JövendölőMáriusz Nem értem, egy dolog, ezen a képen;

    [​IMG]


    Tudod is lát gombok 1 cipzár és bross. Ezek csak egy része a grafika, vagy nem játszanak szerepet az eseményen?
     
  9. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Csak grafikai részletek.
    :)
     
    almáspite48, ljanika6, czutika és 12 más kedveli ezt.
  10. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    Köszönöm, te nagyon kedves:inlove:


    PS: Ön nagyon kedves és barátságos :inlove::inlove::inlove:

    Nagyon vidám és együttműködő ezen a fórumon, olvastam neked készségesen
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudom, hol és hogyan, de előbb utóbb bulizni fogunk :D
    Illetve ha hihetek a szememnek a farmunk Mexikóba költözik (?) :D
    Máriusz kedves!
    Hihetek a szememnek és ezek itt a kosárban dekorok? Vagy ilyen stílusú lesz az új eventnövényünk? :) Ezen sem lepődnék meg túlságosan, de valahogy nem érzem igazinak ezt az ötletet.
    Milyen esemény képét hoztad el nekünk? Elárulhatod, vagy még ne legyek túl kíváncsi és várjam ki amíg kiderül? :D
     
  12. charob

    charob Utánpótlás-írogató


    Ez szintén az egyik kedvencem:inlove:
    Anthony Banderas:inlove::inlove::inlove:
    Néhány kilométerre születtem attól, ahol vagyok:p


    Mikor lehet a mariachis?

    Betakarítási esemény?

    Köszönöm Maria-nak az összes információt, amit hozott:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 18.8.19
    maszilva, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Dekor vásár lesz.(feria de decoración)
    Szép dekorok, de inkább a gyűjtők értékelik majd.
    Még augusztusban vásárolhatjuk meg őket, egyenként vagy csomagban. Illetve, 1x csomagban és 1x egyenként is.
    Szint x .... tp/btp (PE/PET)
    :)
     
    ljanika6, maszilva, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megkérdezhetem, hogy felhővel együtt jön-e vagy csak úgy csomagban és vagy egyenként? Mintha lett volna szó arról hogy még ebben a hónapban ideérhet egy felhővásárlás is. :)
     
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Gyöngy! :)
    Úgy olvastam, és értelmeztem, hogy a felhő teljesen külön téma lesz, a Mariachi csomagon kívül.
    De majd Mariusz megírja, ha nem így lesz. ;)

    Szia JövendölőMáriusz!:)
    Aranyosak ezek a Csodás Mariachi dekorok, amelyeket ezek szerint csomagban és egyenként is megszerezhetünk akár.
    Vajon kemény forintos, vagy FA-s lesz-e a megszerezhetőségük? Lehet saccolni a csillagok állásából a bekerülésüket? ;)
    Vajon a gazdálkodásra vagy a zöld csíkra lesznek hatással? :music:
    Áááá! Közben meg is jött az értesítés róla: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/mariachi-témás-tárgyakció.18472/#post-1023230

    Korr. = hsz összevonás.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.8.19
    maszilva, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  16. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  18. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Sziasztok menyivel népszerübb lett volna ha a forró életelixerhez hasonlítottak volna a dekorok. Sebaj hátha kitalálnak hozzá egy felhősort is.
     
    csio70, ursa11, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  19. peti.pepe.2000

    peti.pepe.2000 Fórumszaki

    Sziasztok!
    A papagájtenyésztésről van valami új hír?
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt azt írja valaki , hogy a mamagáj után , a simabőrű ellensége , vagy az a medve aki szeret mosogatni , az lesz a következő .
    De az meg már nagyon , de nagyon távoli pletyinek tűnik .

    :eek:o_O:D:inlove:
     
    nyuszicica1, almáspite48, genka53 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.