Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez két külön év, persze valamit átível mindegyik. Most már kíváncsi leszek én is, hogy volt- e másik eventben.
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz:)
    Köszönöm a linket és jelentem ott kerestem
    Igazad van tényleg két év event linkje, sajnálom elnéztem , pontosabban nem néztem a dátumot :)
    Pontosan ez vitt be az erdőbe, hogy rosszul emlékeztem, nem arra, hogy kétszer találkoztunk a ritka gyönggyel, csak arra, hogy az első nem egy normál event, hanem az is átívelő event volt.
    Köszönöm a segítségedet amit kaptam az erdőből kijutáshoz :)
    Kedves Máriusz :)
    Viszont úgy gondolom, hogy ebben az esetben a kérdés amit feltettem nem jó, átfogalmazom, és újra kérdezem: Szükségünk lesz a horgászkésségek előkészítésére? Fogunk pecázni?
     
    Utoljára szerkesztett: 19.9.21
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Reggelt!
    Igazán nincs mit. Én is elbizonytalanodtam egy picit. ;)
    Remélem a horgászat is visszatér a kezdetekhez és ismét örömmel mehetünk a vízbe! :)
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. pircsi33

    pircsi33 Járnitanuló

    Kedves Máriusz!
    Ma kaptunk egy nagyon kedvező tenyésztési lehetőséget a fele táppal, de tudsz-e valamit arról, hogy a végén miket tereljünk be a házacskába szerelmeskedni? Lát-e a távcsöved ennyire előre?
    Szép napot!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene



    Szia!

    Ezeken a korábbi linkeken megtalálod a választ.
    :)

    https://board-hu.farmerama.com/thre...ható-eseményekről.18079/page-501#post-1219018
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletyka-csevegő-sámli.21436/page-32#post-1221241
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletyka-csevegő-sámli.21436/page-32#post-1221258
     
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én már tároltam egy adag méhet a házikóba.Úgy emlékeztem,hogy már volt róla szó.Köztük volt az izeltlábú is.
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Eléggé ködös este van.
    De megpróbálhatjuk egy kicsit megfürkészni, azoknak a csillagoknak a fényét, amik átszűrődnek.

    Jelenleg több eseményt is látni, ami a sötét területet érint majd.
    De jelenleg a bővítésen kívüli események azt mutatják, hogy nem veszik igénybe a pajtánkat.
    A bővítéssel kapcsolatban mint írtam, egy új növény , egy új fa, és egy új állat várható.
    Természetesen ezekből kettő Jack-hez kerül be. Valamint lesz gazdaköri feladat is.
    Az új növény szabad fordításban egy fűféle lesz. Az új fa, valami ragyogó fásszárúnak várható. Az új állat viszont, jelenleg számomra egyértelműen kőből van, és szerintem már egy életre megutálta a vizet. Aranyos kis grafikával szerepelt már korábbi eventnél.
    Azt még nem látni, hogy maga az állat ugyanazt a grafikát kapja-e, illetve mi lesz az elnevezése.
    A Jack-hez bekerülő újdonságokra készülhetünk például:
    A fa esetében (alap fa): -43, -5, -1.624, -66,
    Az új állatnál: -190, -782, -100, -70,
    Az új állat pedig az éhségét, a következőkkel csillapítja:-35, -35,
    A gazdaköri feladatoknál látni lehet, hogy az új dolgok is kellenek majd.
    Ezeken kívűl lehet készülni rá:

    -1.624, -782, -703, -981, -4.794,
    -310, -16, -44 -35, -35, -100,

    (minden változhat még.)
    :)
    [/QUOTE]
    Szia kedves Máriusz :)
    A rejtvényt és a segítséget már megköszöntem egy előző hozzászólásban. Most kíváncsiskodnék még egy picit tovább, ha szabad:
    A tartalom bővítés eventtel együtt fog jönni?
    A telihold eventnek 5 óra múlva vége lesz és legközelebb amikor belépünk már az új eventet kapjuk meg, ha jól értem (?), vagyis nem mindegy, hogy mit hagyunk kint a területeken. Felröppenőre számíthatunk? Érdemes a kriptákat turbóval megszórni vagy egyáltalán kitenni? Mit javasolsz mit csináljunk mit hagyjunk a területeken?
    Kérlek súgjál nekünk, ha lehet valamit :)
     
  9. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Az teliholdas időpontokkal kapcsolatban még nagyon korán van ahhoz, hogy bármit lehessen jósolni.
    A bővítés talán jövő hónap közepére várható, de a teliholdas eventek közül, hogy erre az időpontra esik-e valamelyik még nem lehet megjósolni. Mivel több event is várható a teliholdas területen, bármelyik lehet a bővítéssel egy időben vagy utána. Én azt hagynám területen, amiből általában mindig jön felröppenő egy eventnél.
     
    HéricsBáró, jutka190226, Gio és 4 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a súgást, a hosszú érésű gazokban még soha sem csalódtam :)

    ............................................
    [​IMG]
    Retro háziállatok

    " Figyelem, figyelem: aranyos háziállatok a múltból rövid időre visszatérnek a boltba! Ne hagyjátok ki az esélyt, hogy olyan híres háziállatokat szerezzetek be, mint a Halloween parti denevérei vagy a sárkánygyíkok.
    Ha hiányzik a gyűjteményből most pótolhatjátok! "

    https://board-hu.farmerama.com/threads/bagoly-és-egyéb-tojások-házi-kedvencek.2108/page-2#post-1042695

    https://board-hu.farmerama.com/threads/bagoly-és-egyéb-tojások-házi-kedvencek.2108/page-2#post-1016255
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.9.21
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Azt hittem először, hogy a hatos lottó számok. :D Talán köztük lesz a Birkanyáj is? Azt hiszem az a neve. Cserekor az életem kellene érte sok gazdának. Persze, ha lenne. :D
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Vajon csak ez a kettő tojás jön ? vagy egyéb háziállatokat is vehetünk a farmra a régiek közül?:music:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Tudunk már valamit erről a felhőről ?
    Ez lesz az ólakra hatással , amitől hamarabb kellnek fel ?
    Lassan nem kell akkor más virágfestés ?

    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  14. tajmi8

    tajmi8 Utánpótlás-írogató

    Szia kedves Máriusz :)
    A rejtvényt és a segítséget már megköszöntem egy előző hozzászólásban. Most kíváncsiskodnék még egy picit tovább, ha szabad:
    A tartalom bővítés eventtel együtt fog jönni?
    A telihold eventnek 5 óra múlva vége lesz és legközelebb amikor belépünk már az új eventet kapjuk meg, ha jól értem (?), vagyis nem mindegy, hogy mit hagyunk kint a területeken. Felröppenőre számíthatunk? Érdemes a kriptákat turbóval megszórni vagy egyáltalán kitenni? Mit javasolsz mit csináljunk mit hagyjunk a területeken?
    Kérlek súgjál nekünk, ha lehet valamit :)[/QUOTE]


    Sziasztok! Megkérdezhetem mit jelölnek a számok? Köszi
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Felhő mindig jól jön;)
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A számok a rejtvényben a pajtaértéküket jelölik. Ha belépsz a rémpajtába az utolsó számoszlopot kell figyelned pl: 35: denevérvirág, és kísértet, mivel itt több terménynek is azonos a pajtaértéke, és Máriusz kétszer adta meg. (A jövendő állat tápja)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.9.21
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez már külföld eset és rémüldözés . Várható hazai fronton is új dolgok ? :inlove:
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia HéricsBáró!:)
    Én csak annyit tudok sajna, hogy ez egy megvásárolható felhősor lesz.:music:

    [​IMG] "Ergo" [​IMG] "Sövények" [​IMG] "Tengerpart"
     
    maszilva, jutka190226, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezeket a dekorokat a cseh jós a bahafejlesztéshez tette be, valószínűleg odatartoznak.
    [​IMG]
    [​IMG]
    "Ez lesz az ólakra hatással , amitől hamarabb kellnek fel ?" Nekem úgy rémlik, hogy Máriusz az ólak gyorsítását a Halloween eseményekhez írta :)
     
    jutka190226, ursa11, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezek szerint lesz méééég sok felhőnk ? :inlove:
     
    jutka190226, PZoli64, -Palika17- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.