Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez a dekor izginek tűnik . Mit tud , mennyire fejleszthető , mibe kerül , mikor kapjuk meg ?


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]

    Ha azt se , akkor 5 számjegyű ponttal gazdagítja a zöld csíkot ? :eek:Mibe fog kerülni ? o_O
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Korábban említettem, hogy érkezik egy újabb gyár.
    A fejlesztéseit eventekben szerezhetjük majd meg.
    Az alap gyárat megkapja majd mindenki.
    :)
     
    csio70, semmirevaló, ursa11 és 17 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szóval ő lesz az ? Akkor nincsen hátra más , csak előre . :inlove:
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, eddig is nagy volt a harc az első csoportban maradásért, de most úgy érzem még nagyobb versenyre lehet számítani majd.
    Még szerencse, hogy semmire sem kötelez egy akció, simán ki fogom hagyni, ha a szemöldököm után rohanok :), Remélem dekort szólóban is lehet, majd venni felhő nélkül :):D

    Csak nem teljesül egy régi vágyam, hogy a farmos fák is kapjanak termésbónuszt? Jól értem amit írtál, egy adott bónusztól fognak roskadozni?


    :inlove:
    Azt hiszem én is harapni fogok rá(ja)xD:inlove::inlove:
    Vagyis megint kényszereventben lesz részünk... Ennek nem örülök annyira, mert nem szeretem, de majd csak lesz valahogy :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.21
    Gio, ursa11, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Jó az ha végre teljesül egy vágy!
    Hetente kb 2x örülhetsz.
    :)
     
    csio70, ursa11, juliannakoczkas és 15 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én már a hírnek is örülök, köszönöm szépen :):inlove::inlove:
    Eszembe jutott még egy kérdés a TOP-pal kapcsolatban: Hol húzzák meg a határt a nyertesek között? Van benne változás? Maradt a 3000 induló és díjazott?
    *****
    Meghívhatlak benneteket egy gyűjtőkörútra?
    Már javában készülődik a menet:
    [​IMG]
    Bekészítették az eventkosarakat is, vajon megéri-e megvenni? Kapunk hozzá felhőt? Várható-e eső és ha igen, mire fog hatni?

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.21
    achmed1122, csio70, ursa11 és 11 más kedveli ezt.
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Máriusz! Jól gondolom, hogy ha ezen két állatból beteszek fele-fele arányban a kupiba az egy tápos tenyésztés alatt, akkor nem követek el nagy hibát? :music:
     
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szerintem jól teszed, de vedd figyelembe, hogy lesz még novemberi tenyésztés előtte. Igaz, ott mindegy mit tenyésztünk, mert a tenyésztések darabszáma számít, tehát akár előkészülni is lehet a decemberire a megfelelő állatokkal. :)
     
  9. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Ajándékkód: HALLOWEEN21
     
  10. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok!
    A telihold még 219 óra, a Gonosz vizek meg 59. Lesz még teliholdas event? Az eventnaptárban látok egy Tenyészős eventet és a Fények ösvénye eventet jövőhétre. Valamelyik még teliholdat érint?
    Próbáltam itt visszaolvasni, de már a decemberi tenyésztős került szóba, ameddig jutottam, meg egy vélhetően bahás event.

    Mivel készüljek jövőhétre? Köszi
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A fények ösvénye event helyszíne lesz: farm a baha és a teliholdas liget, de hogy ezen belül melyik területet érinti arról nem szóltak a pletyik :)

    Mivel készüljél rá? Sajnos nem tudom mire gondolsz. Pajtát érintő beadandókról sem volt szó pletykaszintjén.
     
  12. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Köszi! Akkor igazából mindhárom helyszín valamelyik területe részt vesz benne, akkor majd nem rakok ki túl hosszúakat. (Most fák és állatok mennek bónusszal, hogy töltsem a pajtát, mivel az eventek kész vannak.)
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A karnevál eventben a majomkirály pikkolókat fog dobállni ? :D:inlove:
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Persze. :D Akkor 1%- ban dobálhat majd FA fát is. :D ;)
     
    jutka190226, ildiko44, zsoxxya és 11 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor ez a te evented lesz . :D
     
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Köszi, az le sem esett, hogy ezek decemberben lesznek...

    Kedves Máriusz!
    Most a novemberi tenyésztésnél mindegy milyen állatot terelünk a kupiba?
    Üdv, Kata
     
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Még az is lehet, hogy novemberben is lesz a tenyésztés után 1 tápos akció. Ha lesz, akkor majd érdemes lesz elgondolkodni mit tegyünk be a kuckóba.
    :)
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nincs arra jóslat , hogy ezek akciókat hogyan használjuk ki , ha jön egy event rá ?
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kata!
    Teljesen mindegy, mert a tenyésztésekből kapjuk a felröppenőt (hátizsákot) és bármelyik állatot teheted terepbe felröpit fogsz kapni., De ha ez neked segítség elhoztam az eventkosarakat ezekben a a hiúz, a papagáj és a cápa szerepel. A kosár mellett láthatod a felröpit amit az eventben a tenyésztéssel kell majd gyűjtened, ha igazak a pletyik.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    És kapsz mellé egy eventes mesét:

    Menj szafarira! Utazz egy régióba az általad választott járművel. Összesen 8 régiót fedezhetsz fel!
    Gyűjts hátizsákokat minden tenyésztési folyamat során. Szükséged lesz rájuk, hogy tovább lépjél az eseményen.

    Kezdj egy régió kiindulópontjától, és menj mezőről mezőre a szükséges cikkek leszállításával. Ha elakadsz, mutasd meg az utat!
    Könnyedén válthatsz régiót, és bármilyen sorrendben játszhatsz! Jó szórakozást a jutalmak gyűjtéséhez!

    Merülj el a tengerben egyetlen kattintással. bezárom a fedelet!
    A kedvencem! Indítsd be a motort egy kattintással, és látogass el a dzsungelbe!
    Jó választás! Egy kattintással repüljünk a hegyekbe.
    Jó volt látni téged! Minden készen áll a szafarihoz. Válassz egy járművet a távozáshoz!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.21
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ha ezeket mindd összeadjuk , akkor mi lesz az eredmény ? :inlove:

    [​IMG]
     
    maszilva, PalMa, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.