Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon ma érkezik valamilyen érdekes ismertető? :music:
    Vajon mikor olvashatunk a sziget bővítésről?8)
     
  2. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    gőzmalom, PalMa, Sauvage és 2 más kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    jucus100, maszilva, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Biztos befagyasztották a számokat. :D
     
    ljanika6, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem a mérte az ami nem annyira tetszik, lehetne egy kicsit kisebb, de ettől függetlenül kell belőle, ahányat csak küldeni tudok :)
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát bakker, de hova a túróba rakja ki az ember, hogy mérhető eredménye legyen. :music:
    Még a 4000TP sem éri el és ad 10%-ot, ráadásul a teliholdason nem is ad semmit, tehát abba benne van a kúria is.:wuerg:
    Én biztos nem fogom ezért a kisfarmokat lenullázni, lehet 1-et küldök, hogy legyen mutiba, többet biztos, hogy nem.:oops:
    Azt hiszem ezzel mellélőttek, nehezen hiszem, hogy sokan vásárolnának be belőle, kicsit olyan palimadárnak néznek ezzel :mad:
     
    jucus100, jutka190226, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Értelek. Biztos szebben mutatna 1x1- ben. :) Én már nem bírok kínlódni kis farmokkal, ebben a korban. :D Szerintem akkor sem nyitnák, ha Farmaranyfát lehetne küldeni.
     
  8. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia Máriusz!

    Rövidesen tárgyakat keresünk. Érdeklődnék, hogy látsz valami különleges, motiváló, vagy szép nyereményt, amiért vethetünk-arathatunk?

    Emellett idén retro házi kedvencek már beköszöntek a Farmra, no de új tojás még nem örvendeztetett meg minket. Közel, s távol várható valami hasznos a futtatóba?

    Üdv: Nami.
     
    Hahacska, -ágianyu33- és PalMa kedveli ezt.
  9. Bohémélet

    Bohémélet Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Rosszul gondolom, hogy a hatása a kúriára is kiterjed, csak kitenni nem lehet oda ?
     
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Ahogy az ismertetőben is írva van, a teliholdas területekre nem lehet kirakni.
    De mivel nincs külön meghatározva, hogy milyen területeken fejti ki a hatását (%), így az mindenhol egyformán érvényesül, minden területen.
    :)
    Én inkább ingyen ajándékként tekintek rá.
    3 új farmot regisztráltam tegnap kíváncsiságból, az egész nem volt negyed óra, kiraktam a szezonkupákat, most arattam a kupákat, kinyitottam a Tp-s ládákat, ez kb hat perc volt. A farmokon lett a szintlépések miatt, 48, 53, 71, Farmarany. Ez mindössze fél órámba került, sem vásárolt farmarany nem kellet hozzá, sem szupertrágya, sem semmi, csak fél óra, amit ráfordítottam. Így meg akár a polcon is elfér, nem kér enni.
    Én örülök, hogy ilyen lehetőséget kaptunk.
    :)
    Ezt is lehet más oldalról nézni.
    Mi van ha egyszer kapunk új kütyüs területet? Akkor elő lehet venni a polcról azt a mennyiséget belőle, amit most begyűjthetünk ingyen. Nem biztos, hogy egyhamar lesz ilyen újabb lehetőség.
    Igaz újabb területről még halvány látomás sincs, de mivel kiszámíthatatlan a játék, soha nem lehet tudni.
    :)
    Idézném kedvenc szövegem.
    :):wuerg:
     
    Crispello, ljanika6, PZoli64 és 17 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ráadásul nagy méretűre:music:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ezt a témát rövidre zárhatjuk azzal, hogy van akinek megéri. Van aki lát benne fantáziát, van aki nem. Vannak akik áldoznak az idejükből és csinálnak, vagy csináltak kis farmokat, és nekik az is játék ha akár közös piacos kis farmokkal, vagy a kupával megszereznek ebből a dekorból párat vagy területnyi mennyiséget. Vannak akiknek kis farmokról vásárolva megér ez a dekor kb 60Ft/db-ot. És vannak akiknek nem ér meg ennyit különböző okokból. Szerintem nincs ezzel semmi probléma, aki akarja kihasználja a lehetőséget, aki meg nem akarja az meg nem.
    Mindenki nagy kislány vagy nagy kisfiú már és majd eldönti, hogy a saját játékába van-e helye ennek a dekornak vagy nincs.
    :)
     
    Crispello, jutka190226, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem a látnok szól belőled;) És valóban lesz új terület:inlove:
    A termő területekre nem hiányzik... de a dekoroknak nagyon;)
     
  14. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves Máriusz!Nem látni esetleg,hogy tudunk-e spórolni a szupertáppal mostanság?Mondjuk amíg színesedik a teknősünk?
     
    jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Esetleg lesz e mostanság boom + egytápos tenyésztés egy időben?:music:
    Ha lúd legyen kövér;)
     
  16. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia!Ott a pont!!:)Kicsit fáradt vagyok,nem jól raktam össze a kérdésem!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Háromszor olvastam el, mire felfogtam mit akarsz mondani, mi maradhat és mit lehet küldeni xD:cry:xD
    Felőlem maradhat, majd Máriusz eldönti, hogy mi marad és mi megy... Nem kell mindent túl cinegézni, erre már többször is kértünk.

    Megtaláltam a németeknél a nagy hajsza meséjét:

    [​IMG]

    [​IMG]
    "Nagy hajsza:
    Detektívek, kérlek benneteket, segítsetek megtalálni az összes tárgyat, amit a mosómedve elrejtett. Kata és Rackó lakása az új tetthelyünk!
    Játssz 3 különböző jelenetet minden nap – másnap egy jelenet eltűnik, és egy új jelenik meg!
    Hogyan lehet megtalálni az elrejtett tárgyakat? Használj porfelfújt bokrokat és kormot, hogy nyomozószerszámokat készíts a malomban, és indíts egy minijátékot!"
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.22
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kösz közben láttam meg a hivatalost róla, átfogalmazom a hozzászólásomat, mert a mese viszont a nagy hajsza eventhez tartozik ez komoly :)
    No átfogalmaztam, kérlek idézzél újra (javítsd az idézésedet is) :) Nekem tetszik az új szezonális dekor, remélem kapok párat belőle emlékbe :) Haszna az más nem lesz, mint esetleg farmképbe beállítom :)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.22
    HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tölröltem , de már leírtam minden szót róla , amit gondoltam róla , nem írom le újra .
    Na , de ami jobban foglalkoztattaja a picike buksimat , hogy most már megvan az e havi tenyésztés menete , akkor rátérhetünk az áprilisi tenyésztési pletyka terve ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem maradjuk a nagy hajszánál, mert a mesében van egy kulcsmondat, idézem:
    "Kata és Rackó lakása az új tetthelyünk!" vagyis azt hiszem, teljesen új helyszínekkel tér vissza az event hozzánk. Mindenki számára ismeretlen talajon fogunk játszani ...
     
    jucus100, jutka190226 és SnéDóri kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.