Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szervusz kedves Máriusz! :)
    Köszönöm a válaszodat, egyszer majdcsak betelik az a platz, addig türelmet kell gyakorolnunk nekünk is. ;)
    Csak nem az újak közül való ez a két lila óltünemény? Vagy nem is az? :D A sziluettjük alapján érdekesnek látszanak. Ott vagyunk már? ;):D:inlove:
     
    HéricsBáró, imi010, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  2. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Jó reggelt, sziasztok!
    Kedves Máriusz!

    Ennyit lát a messzelátód, vagy a többi még nem csillog elég fényesen?
     
    genka53, imi010, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nem biztos, hogy mind a két csillagkép egy-egy ól körvonalai. Lehet csak az egyik az. De mind a kettő egymáshoz tartozhat.
    ;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    De jó, köszönöm, ebben az esetben talán termelhetünk vele valami szép és hasznos dolgot ?:D
     
    HéricsBáró, imi010, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Annyira már nincs hideg, de akik fáznak azok felöltözhetnek.
    :)
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezen a válaszon most egy kicsit elgondolkodtam :D
    Ha a ruhatár megválasztása egyéni döntés kérdése, akkor valahol egy átmeneti állapotban vagyunk :D.
    A csillagok azt hiszem, hogy egy állatot adó ólat és egy hozzá tartozó terményest jeleznek. Vagyis a távcsöved szerint használnunk kell egy régit, vagy bekerül egy teljesen új a játékba, ha nem mentem túl mélyre egy gödörbe :). Így jobb vagy menjek és öltözzek fel még egy kicsit?
     
    HéricsBáró, ildiko44, imi010 és 6 más kedveli ezt.
  7. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Üdvözöllek Máriusz:)

    Várom a sok hiperszuper jóslásod:)
     
    imi010, Kuzdern, Gio és 3 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Máriusz!"Akik fáznak felöltözhetnek"Ez régi tanya ahol állatok szaporodnak vagy kézművesnek tanulnak és utána mestervizsgát tehetnek?xDCsak úgy cinegésen!;)Fejlesztésekre gondoltam.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.5.19
    imi010, -gyöngy-581, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  9. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Azt hiszem valami új, egyedi dolog van készülőben.
    Pontosan milyen stílusban, nem látni. Csak elképzeléseim vannak.
    :D
    [​IMG]
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Világos, bementem a gödörbe szépen, pedig nagyon örültem, hogy a tenyésztéssel kapcsolatos, dolgot próbálsz megmagyarázni nekünk :D, de tévedtem.
    Erről már beszélgettünk régebben, Palika, vagy Jancsika hozott képeket is az új titokólról :D.
    Arra azért kíváncsi lennék, hogy a mérsékelt éghajlaton is megél-e vagy a melegebb éghajlat a kedvezőbb neki. A szőre értékes gyapjú a kézművesek szívesen használják fonalat fonnak belőle. Láttam már pár csoda szép szőttes faliszőnyeget ami ebből a gyapjúból készült :)
     
    HéricsBáró, imi010, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia! Gratulálok!
    Légy szíves az erre kijelölt topikba írd le a sikered.

    Kerekkerék
    Ez itt a leendő eseményekkel és pletykákkal foglalkozó topik. Itt az ilyen
    hozzászólások a szabályoknak megfelelően off-nak számítanak. Köszönöm az együttműködésed.

    Pletykapad szabályok itt.
     
    almáspite48, Kuzdern, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  12. *Titi56*

    *Titi56* Járnitanuló

    Sziasztok! Elpletykálná valaki, hogy miért érdemes a Piactéri eventüzletből 4x kiváltani mindhárom kitehetőt? Talán később lesz hozzá egy csinos, megérős felhő? Volt már ilyen, hogy utólag kapott lehetőséget a kitehető az igazi örömhozásra. :p
     
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Álmodozni szabad,lehet de ebből semmi nem lesz azt hiszem.
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Délután gondolkodtam egy kicsit. Ha igaz az a feltevés, hogy ól és terményes akkor mégsem jöhet titokólból valószínűleg. Nem emlékszem rá, hogy lett volna rá példa hogy így együtt kerüljenek be játékba titkólként.
    Azt írod, hogy új és egyedi dologról van szó. Érdemes ezen a nyomon tovább találgatni, ha meg szeretnénk tudni, hogy mégis milyen formában láthatjuk majd játékban?
    Ólakat eddig kaptunk szintlépéssel, titokólakból nyithattunk, eventnyeremény lehetett (pl Vadonos), hozhatta az ólkereskedő és az ólgőzös.. más nem jut az eszembe. Ezek közül hasonlít valamelyikre ahogy jönni fog?
     
    HéricsBáró, ildiko44, Gio és 4 más kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia!Jó lenne ha a gőzös hozná ezt a különleges ólat,de fázik és fel kell öltöztetnixDMegszabadulnánk a több 100 pelyhes óltól.Ami még eszembe jutott,hogy lehet lesz egy szőrös,köpködős jószág, de azt minek öltöztetjük?Ha sok ruhát adunk rá, gyorsabban szaporodik?xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 25.5.19
    ildiko44, Gio, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    És ha ez a jószág sem ússza meg a nyírást? A bundájával csak kell kezdeni valamit.
    :)
    8);)
    Ez most nem vadonos lesz.
    Volt már hasonló:
    A hiúz rejteke.
    :)
    Nincs tudomásunk arról, hogy később felhő lenne hozzá. Ezekkel a kitehetőkkel inkább a gyűjtőkre gondoltak.
    :sleepy:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, sziasztok padon üldögélők :)
    Emlékszem erre az eventre, tetszett annak idején amikor játszottunk vele, izgalmas és érdekes volt.
    Ha jól értelek akkor az új ól és terményes ezzel a mechanikával lép be a játékba. Frissen kell letermelni amit a feladat kér és beadni érte, készülni előre nem lehet rá, bár ebben nem vagyok teljesen biztos. A láma és a terményese jó nyom volt, vagy gödör amiből ki kéne kapaszkodni?
     
    HéricsBáró, ildiko44, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Kicsit vizsgáltam a csillagokat neon ügyben.
    Arról már volt pletyka, hogy melyek azok az állatok amiknek az óljai neonosodnak.
    Ezt nem is részletezném tovább.
    Viszont, a mostani eseményben a szerelemkuckóknak aktívnak kell majd lenniük.
    Ha jól értelmeztem a csillagokat, akkor a kuckók üzemeltetése átlagosnak mondható ráfordítást igényel majd, de maga az event nyeremények kicsit lefaragnak a költségekből.
    Azt kell, hogy mondjam, hogy ez sokaknak egy nagyon-nagyon megérős event lehet majd.
    Szerintem a kis farmok sem fognak pihenni sok esetben, ha van rajtuk elegendő állat és egyéb dolgok a tenyésztéshez.
    :)
     
    HéricsBáró, ursa11, csio70 és 27 más kedveli ezt.
  19. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Kedves Máriusz. Valamilyen oknál fogva lemaradtam, arról ,hogy milyen ólak fognak neonosodni, ha lehetne utalnál rá, hol keressem a hozzászólásokat. Köszönöm ha tudsz segíteni.
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Talán tőlem is elfogadod a választ rá:) Szaporítsd a következő állatokat, ha még nincs belőlük elég: nagy szürke ormányos állat, mézgyűjtő rovarunk, csoda szép farktollú madár, a hangja viszont elég csúf, gátakat építő vízi emlős erős fogai vannak.
     
    HéricsBáró, ursa11, marcsi152 és 22 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.