Visszajelzés Pozitív visszajelzések

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    A megújult ötletes topik és a meglévő panaszkönyv mellett egy fontos hely hiányzik.
    Nevezetesen:
    a pozitív visszajelzések helye.

    Ez a topik ezt a célt szolgálja.

    Nagyon sok kritikát fogalmaztok meg a játékkal kapcsolatban. Időnként jogosan, időnként túlzóan.

    Mégis itt vagytok, itt vagyunk ebben a játékban és a fórumon is. Ennek minden bizonnyal - a szó szoros értelmében -
    JÓ oka van.

    Itt-ott olvasható néhány tetszés nyilvánítás, gratuláció (pl. a grafikusoknak), egy-egy dicséret, vagy köszönet megérős eventekért, hasznos ajándékokért.
    Fontos lenne egy helyen látni mindezt.

    Kérjük, hogy gyertek ide és írjatok itt is!

    Arról, hogy mi tetszik.
    Melyik újítás, kényelmi változtatás nyerte el a tetszéseteket? Melyik eventnek örültök, vagy csak annyi, hogy egyes eventben mi a pozitív (grafika, mechanika, ajándék).

    Itt lehet hangot adni annak, hogy milyen jól esik valakinek, ha egy régi ötlete megvalósult.

    Legyen egy hely a fórumon, ahol csak jó hírt lehet olvasni!
    Ehhez kell a ti írásotok.
    Kell az, hogy akkor is billentyűzetet ragadjatok, amikor valami örömet szerez, mosolyt csal az arcotokra.

    Azt is fontos tudnotok, hogy tőlünk nem csak a játékosok javaslatait, panaszait várják a központból, hanem a pozitív visszacsatolásról is be kell számolnunk.

    Nem csevegő topik, nem kell, hogy összefüggés legyen az írások között. Lehet "ömlesztve" írni, ami csak eszetekbe jut.

    Egyetértéseteket a tetszik gomb megnyomásával jelezzétek! Ha egy írást ki tudtok egészíteni még valamivel, tegyétek bátran! Az ismétlésektől itt is tartózkodjunk!

    Egyetlen fontos szabály van és ehhez a moderátorok ragaszkodni fognak: senki örömét nem hagyjuk lerombolni kötözködő hozzászólással. A vélemények minősítése, kritizálása tilos!

    Ötletekkel, javaslatokkal pedig látogassatok el az ötletelős fórumrészbe. >>ITT<< a bejárata.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.17
    Kuzdern, Ivibaba54, mókás20 és 21 más kedveli ezt.
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Ezt eredetileg máshol írtam le, ahol megköszönte a BackOffice (én pedig köszönöma köszönetet) és átirányított ide. így csak szimplán másolok mostmár, illetve hozzáfűzöm azt, amit az előttem szóló, hogy köszönöm a játékostársak segítőkészségét és mindenkinek, aki játszik, legyen büszke magára és a kitartására, ami nagyon szép eredményeket hozott. (Gondolj bele hol voltál egy éve és hol most.)

    Kedves Gazdatársak!

    Áldott ünnepeket és örömteli 2021-es esztendőt kívánok én is mindannyiótoknak! :)

    Nekem van egy kérdésem, ami sehova sem illik. Azután azt gondoltam, itt teszem fel, mert itt olvastam először azokról a tárgyakról, ajándékokról, melyet végül megkaptunk.

    Én sosem gondoltam úgy, hogy "jaj, foghatott volna a Bigpointosok ceruzája vastagabban" - ilyenkor simán kihagyom az eventet, úgysem csinálom mindig mindet. Sosem gondoltam, ha kapunk valami extra ajándékot, hogy "hát, azért lehetett volna több". Én mindig mindennek örülök, mert simán azt is megtehetnék, hogy ennyi minden jóhoz nem szokatják hozzá a népet, csak sokkal kevesebbhez vagy sokkal ritkábban. (Marketinges okokból a semmit nem tartanám hossszú távon kifizetődőnek.) És tudom, hogy egy ilyen komplex, sok országon átfutó rendszert milyen nehéz és macerás karban tartani. S bár nálam is volt, hogy már szakadt a cérna (a tegnapi vagy tegnapelőtti rendszerkrach óta újból flashezem, pedig új a gépem és bírja az Unityt), de sosem szóltam, ha mégis valamivel volt bajom, udvariasan és megértően, hiszen ők is tudják, hogy baj van, ami számukra ügyfélszámra és pénzre megy, nekem meg játékélményre.

    Így szeretném megköszönni a sok és áldozatos munkát (a boltban a pénztárosét és a csemegepultosét is megköszönöm külön is, hogy kedves volt hozzám) és ajándékokat, amikkel megörvendeztettek és -örvendeztetnek most is.

    Ezt hol írhatom meg? Van erre fórum? (Nem láttam.)
     
    zelda1956, SárosLady, fakír1020 és 11 más kedveli ezt.
  3. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Le a kalappal a módik előtt, mert ennyi nyávogást, értetlenséget udvariasan, kedvesen kezelnek! köszönöm!
     
    verda, mandityalexandra, vihence és 8 más kedveli ezt.
  4. Garabonciás

    Garabonciás Fórummogul

    Sziasztok !

    Most mondjam, hogy meglepően jól működik az átállás után mind a kliens, mind Farm, az Unityvel?
    Pedig mondom !
    Jó lett !
    Sok, sok herce hurca volt vele de megérte !
    Köszönöm...
    (Koppi vagyok álruhában) :):)
     
    Gio és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Azért mire nem jó a két karakter ? Például erre:
    Folytatom a reggeli eszmefuttatásomat a pozitívumról.
    Éjféltől átállt a Játék és nem lehet a Flash-el játszani, ám a felület amely eddig a játéknak volt, megmaradt és ha játszani nem is, de a Fórumra be lehet jutni így is.
    No, nem a keretben, hanem a kereten kívül lent középen, ahol ki van vastagítva a Fórum.
    Oda katt és máris itt vagyok, tudok hozzászólni és ezt a szöveget beírni.
    Mi ez ha nem pozitívum?
     
    Kuzdern, Samborg, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  6. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Sziasztok ! Ma két kellemes meglepetés ért , ajándék és kód formájában . Nagyon szépen köszönöm, s egyúttal megköszönöm Mindazok munkáját, szakértelmét, akik biztosítják a szórakoztató és minél problémamentesebb játék lehetőségét. Már egészen jól alakul, s idővel csak jobb lehet.
    További 11-t kívánok legalább ! ;););););) Szép estét !
     
    Gio, -ágianyu33- és BackOffice kedveli ezt.
  7. Anditabandita12

    Anditabandita12 Járnitanuló

    Én még csak kezdő vagyok, decemberben kezdtem a játékot kb. amikor a kliens elindult. Akkor még döcögősebben ment, de ilyen kis idő alatt rengeteget javult és gyorsult, szóval kitartás (főleg a modiknak) mert hamarosan problémamentes lesz a játék. :)
     
    Gio, -ágianyu33- és BackOffice kedveli ezt.
  8. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Rengeteg apró javítás látszik, nálam a kliens teljesen jól működik, remélem a billentyű parancsok is visszakerülnek a játékba! :D
     
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Számomra pozitívuma volt a játéknak az ünnepi hétvégére megjelent banki csomagok ismertetője, mert tudtam rá készülni előre eldöntteni, szelektálni, nem hirtelne zúdult rám a hírek felületén az akció. Remélem lesz folytatása ennek és ez után is megismerhetjük előre, hogy mit ajánl vásárlásra a BP tervezhetően és tervezetten is :)
     
    Kuzdern, HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Most fedeztem fel ezt a topikot és azt szeretném jelezni, hogy bár a legelejétől nálam jól megy unity alatt a farmozás, most már szinte az előző flash szintjén tudok játszani. A futtatóban voltak számomra gondok de az is elhárult így teljes megelégedéssel játszhatok mind Kliens, mind Mozilla böngészővel ráadásúl több farmon is. :)
     
    Sauvage, Gio, -Holdfeny-. és 6 más kedveli ezt.
  11. joti54

    joti54 Utánpótlás-írogató

    Ma reggel jeleztem a supportnak,hogy nem kaptam meg az elvégzett feladatsor után járó dolgot,és délre már rendezve is volt a problémám!Köszönöm a gyors intézkedést.
     
    Gio, -Holdfeny-., zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  12. lulanéni44

    lulanéni44 Utánpótlás-írogató

    Juhé, ládákat felnyitottam elsőre és vissza sem ugrott az első oldalra, gratulálok
     
    Gio, -Holdfeny-., -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Köszönöm szépen a csere event és a 24 órás küldetések összekombinálásat .
    Lehetne gyakrabban csere event .
     
    Hóvirág9004 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Madárcsicsergős szép napot!

    Micsoda pozitív változás;) A bónuszládák az utóbbi hetekben előnyben részesítették a terménybónuszokat a tp bónuszokkal szemben;)
    Bár lehet csak szerencsém volt;)
     
    Sauvage és zsani_apja kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Köszönöm , hogy a telihold ilyen sokáig nyitva volt . :inlove:
     
    Kuzdern és Sauvage kedveli ezt.
  16. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Sziasztok.

    Gratulálok. Nagyon örülök, hogy sikerült elérnetek A titkos tó event kompenzációját.
    Nagyon remélem, hogy másban is lesznek lépések, ha nem is ilyen látványosak.
    Még egyszer, gratulálok és sok sikert kívánok a további munkátokhoz.
     
    Othep, Kuzdern, Havasi_Gyopár és 4 más kedveli ezt.
  17. Olgica52

    Olgica52 Járnitanuló

    Jó rég óta nálam végre egy kis pozitívum, hogy linkelhető a trágya vásárlása ismét.
     
    Havasi_Gyopár és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok
    Mostanában nem voltam jelen fórumon,de most meg kell tennem hogy írjak.
    Kedves modik.Először is hozzátok egy pár szó.Le a kalappal előtettek,mert a titkos tó felhő kompenzáció elérésével ismét bizonyítottátok hogy bizony nem rajtatok múlnak bizonyos dolgok a játékkal kapcsolatban.Gratulálok nektek és további sikeres munkát kívánok.
    Másodszor.Jár a gratuláció BP-nek is,mert most egy picit nőttek a szememben.Úgy gondolom ezzel a kompenzációval tettek egy lépést afelé amiről a titkos tó event csevegőjében írtam.A FAIR-PLAY szellemisége felé.Ezért jár egy nagyon nagy piros pont.De nektek moderátor team ugyanúgy jár az a piros pont.
     
  19. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nagyon pozitív számomra, hogy a BP felülvizsgálta a titkos tó eventtel kapcsolatos panaszokat és belátta, hogy hiba csúszott a rendszerbe! Nagyon köszönöm a modiknak is a sok közbenjárást! :inlove::inlove::inlove:
    Remélem, hogy egyre többször kell majd ezt a fórumot látogatnunk és írnunk ide!:D:p
    Ja és az is pozitív számomra, hogy már kézzel is le lehet aratni az ólakat.
     
    Sali~*.*, -gyöngy-581, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönöm a javítást, megáll rendszer a ládák bontásánál az aktuális ládánál. Nem kell újra keresni, ha folytatni szeretném (Trágyadomb ládáját bontottam ki 40 darabonként és minden egyes bontás után ott maradt ahol elkezdtem) Sokat segít a gyors ládabontásnál. Még egyszer köszönöm:inlove::inlove:
     
    Othep, Namiamano, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.