Visszajelzés Pozitív visszajelzések

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szeretném megköszönni a Moderátorok és Adminisztrátorok áldozatos munkáját, amit tanúsítanak a rengeteg hibajelentő miatt, sokszor (feleslegesen) kritikus hangú bejegyzések kapcsán, elsősorban a "Segítség" (de más) rovatokban (is)! A probléma minden esetben az: a játékosok nem olvasták el az event leírását!!!!
     
  2. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Működik az ESC és az Enter! Nagyon örülök neki és nagyon-nagyon köszönöm, hogy megoldották!:D:inlove::D:inlove:
    Ugrálós smile-it raknék, de az nincs.
     
    Borzas.Kata, Kuzdern, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam azóta smiley nélkül is ugrál minden. :D
     
    szellorozsa, HéricsBáró és Sanyat kedveli ezt.
  4. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Remélem jó helyre írok, szép estét kívánok Mindenkinek! Nagyon örültem, hogy végre működik az enter gomb, most már ugyanolyan komfortosan lehet játszani, mint a régi flash-el.
     
    Gio, jófarmerlány és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  5. Andy2500

    Andy2500 Utánpótlás-írogató

    Nagyon örülök,hogy újra működnek az ágyúk(virágágyú,hóágyú...stb);)KÖSZI
     
    Gio, jófarmerlány, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szuper,hogy újra "működnek" az ágyúk, köszönjök BP !;)
     
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Nahh Annácska ennek én is örülök...még jó hogy olvastam :)
     
    Borzas.Kata, jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  8. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Köszönet, hogy a napi ajándékoknál a Szívből a végére került. nem csak a plussz kattintás miatt, először van 300 fölött a FA-m, és mindig attól féltem, valakinek ajándékozok egy gyűrűt :)
     
  9. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ennek én is örülök. :)
     
    fakír1020 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen a téli hátteret, nagy kedvencem! :)
    Köszönöm, hogy ez az év végi időszakot és farmos területeket átfogó event hibátlanul indult! :) Áldott ünnepeket mindannyiótoknak! :)
     
    Gio, rencsike982, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  11. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Nagyon tetszik a havas táj és a térképen a hóesés nagyon hangulatos. :inlove:
     
    Mogyi, Gio, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nekem tetszik , hogy ilyen sokáig nyitva lesz a teliholdas terület . :inlove:
     
  13. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Megkaptam ma a neon pillangókertet ami hatalmas öröm számomra, nagyon tetszik a grafikája, nagyon szépen mutat a farmomon a többi ól mellett, köszönöm estére ezt a kis aprócska örömet.:inlove:
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretnék köszönetet mondani a játék készítőinek! Ma sikerült meglepnetek! Nagyon szépen köszönöm! Jól indul az év!;)
    [​IMG]
    Munkátokhoz sok sikert, fagyás és vírusmentes játékot kívánok! Magánéletetekben jó egészséget, sikert, szerencsét, boldogságot! Mindannyiónknak jó játékot kívánok!
    B.Ú.É.K!
    [​IMG]
     
    Gio, fakír1020, Borzas.Kata és 6 más kedveli ezt.
  15. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Jó reggelt Mindenkinek !
    Hatalmas meglepetéssel kezdődött a napom. Szuper az ajándék csomag, amit kaptunk, örülök neki és nagyon köszönöm. Imádom a játékot. Boldog szülinapot Farmerama ! Kívánom, hogy még sokszor ünnepelhessünk együtt ! Szép napot !
     
    Gio, Borzas.Kata, Othep és 4 más kedveli ezt.
  16. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Köszönöm a szülinapi ajándékot farmerama. A virágfestés igazi meglepetés. sallala-sallala
     
    Gio, fakír1020, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  17. marina1950

    marina1950 Junior szaki

    Köszönök mindent, amit kapunk, nagyon szuper ajándékok!
     
    Gio és Othep kedveli ezt.
  18. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Én sem hagyhatom ki a dicsérő szavakat felétek:)

    Amikor bekerült a játékba a piccolo láda egyből a kedvencemé vált.

    Sokszor arra gondoltam hogy többször lehetne nyereményként hozzá jutni.

    És teljesült.:)

    Köszönöm szépen, és persze a sok izgalmas, változatos eventeket is:inlove:
     
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  19. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Nekem nagyon tetszik az áprilisi tréfa. :inlove:xD
    Már egy csomó fotót is csináltam. Milyen szép például a bahás térkép fekete-fehérben! o_O

    A külön pozitívum, hogy még az áprilisi tréfában is mi kapunk ajándékokat. Igaz, ez nem csak idén van így.

    Köszönöm mindazoknak, akik a fórumon már elmesélték, hogy mit tapasztalnak, mert így én is tudtam, mit tegyek a kis repülős figurával, ami időnként itt-ott megjelenik.

    A nagyaratás végigvitele egyáltalán nem okozott gondot fekete fehérben.
    Egy mozzanatnál éreztem kicsit "veszélyesnek" a szín hiányát. Kitöröltem valahol egy-két dolgot. A farm tetején ilyenkor megjelenik a törlés jel egy kis piros ikonban. Arra szoktam rákattintani, ha nem akarom folytatni a törlést. Mivel az most nem volt ott fent feltűnően piros, majdnem elfelejtkeztem a törlés kikapcsolásáról. Ez tényleg csak egy apróság, de ezzel némi "kárt" tudtam volna okozni magamnak.

    A játék egyik nagy "erőssége" számomra a csodaszép és vicces grafika. Most rádöbbentem, hogy ennek élvezetéhez mennyire fontosak a színek. 8)

    Soha rosszabb áprilisi tréfát ne kapjunk! Részemről köszönet és elismerés a kitalálóknak és a megvalósítóknak!
     
    mnkm, Matold, -gyöngy-581 és 14 más kedveli ezt.
  20. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Nekem is tetszik, már este erre gondoltam, vajon mivel lepnek meg bennünket. Így nem keresgéltem az okát. :D
    A + ajándékot neked köszönöm, tőled olvastam. Eddig csak tetszett. ;)
     
    rencsike982, ptzsombi, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.