Visszajelzés Pozitív visszajelzések

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nekem is nagyon tetszik!
    Bár be kell hogy valljam először nem tetszett, mert az első gondolatom az volt, hogy most nincs pénzem új monitorra. Kellett 1 perc, hogy felfogjam mi történik és utána megemlékezzek a régi Mecsek televíziónkra, arra a nagy dobozra, ami annyira volt színes mint most a farmom.
    :D
     
  2. ==Mindy==

    ==Mindy== Fórum-zöldfülű

    A frász jött rám :) Többször beléptem - kiléptem, mire rájöttem. Szuper ötlet.
    Éljen április 1!
     
  3. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    :D:D:D Én csak egyszer F5-öt, aztán leesett a tantusz.:inlove:
     
  4. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Jelentem, engem sikerült átverni!!! xD Miután sikeresen megtréfáltam a tesómat, utána teljesen megfeledkeztem, hogy milyen nap is van ma:inlove:. Nemrég léptem be a farmra és rögtön frissítettem 3x, aztán bevillant, hogy eddig tartott az 1 éves laptopom, vihetem a szervízbe:oops:. Feljöttem a fórumra és megvilágosodtam:D. Jót nevettem!! :D:inlove:. Aztán belegondoltam, hogy milyen szerencsések vagyunk, hogy színesben láthatunk mindent:inlove: és milyen rossz lehet azoknak, akik csak így, vagy így sem láthatnak...
     
  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nekem is tetszett az áprilisi tréfa, főleg amikor rájöttem, hogy bizonyos idő, vagy kattintás után feljön a röpcsi, vagy a létrás jelenet, és arra kattintva még egy kis ajit is kapunk közben-közben!
    85/85 a vége, amikor is egy bónuszládát kapunk jutalmul. Köszi BP!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] :inlove::inlove::inlove:
     
  6. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Ha ez egy jó hagyomány kezdete, akkor gratulálok a kitalálójának és a megvalósítójának. Hátha eljut a Központba...
    Örömmel láttam, hogy a legújabb titokólas gazdakör végén is van Ládás válogatások ládája.

    Miért gondolom pozitív változásnak? Mert végre érdemes hajtani ezekkel a (számomra már rém unalmas és egysíkú) titokólas gazdakörökkel.

    Nagyon régóta nem volt ládás válogatás, hiába mondogatják a játékosok, hogy jóóóóó lenne már.

    Való igaz, elég sok Piccoló kerül játékba és azokból is bonthatunk virágos dallamokat/pöttyös ernyőgombát, de az esélye kisebb, mint egy olyan ládából, amiből csak ötféle dolog "bújhat" elő.
    Érdemes kisfarmokon is dolgozni ezért a ládáért, hogy minél több jó dekor kerüljön játékba. Aki gyűjti, annak is jó, aki nem gyűjti, annak értékes cseredarab lehet.

    Megmozdul(hat) a titokállatos piac, van/lenne értelme a nulla percezésnek. Színt és cél visz a játékba! Vééégre!

    Csak így tovább! Szívesen látnám a következő titokólas gazdakörben is ezt a ládát.

    Az ilyen játékosbarát apróságoknak nagyon tudok örülni és nagyra értékelem, ha "elrejtenek" értékes holmikat is a gazdakörökbe.

    Végülis mi a legrosszabb, ami történhet? Kapok egy dekort, ami ad 10 farmaranyat. Soha rosszabbat!
     
    juliannakoczkas, Anulu73, pici33 és 12 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, Szia Zsu :)
    Örömömben futottam be ide és én is szeretném megköszönni a folytatását a Titokos gazdaköriknek és a Ládás válogatásának az összekapcsolást.
    Pontosan így érzek én is, és igyekszem a kisfarmokon is kivenni a Válogatások ládáját. Igaz kicsit nagyobb munka, mintha aranyért venném meg és nyitnám ki, de nem bánom, hiszen nem vesztek vele semmit sem és élvezem a játékot, ami ráadásul hasznos is, hiszen a leggyengébb nyeremény amit kaphatunk az a Végtelen kincskeresés 10 aranya.
    Ha lehet szeretnék még több ilyen fajta gazdakörivel találkozni a titkosaknál, de lehet máshol is :)
    Köszönöm :)
     
  8. onlineanya

    onlineanya Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Imádom az ajándékaitokat nagyon nagy segítség a játékban a kedvencem az aratómunkások jó munkát sok sikert köszönöm :) KÖSZÖNÖM :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    laraacool, Sali~*.*, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  9. avonbanya

    avonbanya Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a sok karácsonyi és újévi ajándékokat nagyon örültem mindegyiknek főleg az aratómunkásoknak, igaz szoktam venni is de akkor is szuper volt minden. Szeretném megköszönni a hosszú teliholdas nyitva tartást is nagyon örülök. KÖSZÖNÖM :inlove:
     
    Othep, stb_farmer és Kuzdern kedveli ezt.
  10. laraacool

    laraacool Fórum-zöldfülű

    Szép estét nagyon örülök a virágcsokor dekornak ,köszönöm, és nagyon tetszik az új küldhető dekor nagyon szép az animációja a színe ,mindene a sárkányvirágnak. További sok sikert jó munkát.
     

    Csatolt fájlok:

    • virág.JPG
      virág.JPG
      Fájl mérete:
      10.8 KB
      Megtekintések:
      47
    stb_farmer, -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak osztom a véleményed. Most érzem, ha ezt elolvassák, felhőre is kilehet majd rakni. ;)
     
    Anulu73 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nekem is nagyon tetszik és örülnék neki, ha korom helyett is ezt kapnék a szomszédaimtól :)
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Remélem átjut rajtam keresztül paár emberhez a kérésed. :D
     
    stb_farmer és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. SárosLady

    SárosLady Utánpótlás-írogató

    Nagyon aranyos, hogy hétágra süt a nap! (Nálam már éjjel 1-kor is sütött.) :D
    Köszönöm az ajándékokat! :) Jó hétvégét mindenkinek. :)
     
    smoldering, stb_farmer, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  15. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    A Bubó könyvei event grafikája megint remek lett, s köszönjük, hogy a Macaronos verzióhoz képest több idő van egy-egy minijátékra, amivel a pályák jobban teljesíthetőek szintidőn belül 8)
    /köszönjük, ha figyelembe veszik az észrevételeinket, vagy legalább azok egy részét/
     
    rencsike982, -ágianyu33-, Othep és 4 más kedveli ezt.
  16. Greta-farmer

    Greta-farmer Utánpótlás-írogató

    Ez az event nagyon tetszett nekem is. Első elolvasás után bonyolultnak tűnt, nem játszottam még ilyen mini eventet. De aztán amikor elindult, érthetővé vált. Nagyon jó ajándékokat kaptunk, tetszik a 12 óránként aratható plusz ajándék. S szerencsére a felhőhöz sem kellett - kicsi gazdák számára - túlzottan nagy mennyiségű növényt letermelni. Még egy mezőnyi növényt kell termelnem, de ezzel bőven megleszek holnap estig.
    S az, hogy a felhő nemcsak TP-t ad, hanem Farmaranyat is (ládában), ez hab a tortán :inlove:

    Legyen sok ilyen event! :) Köszönjük!
     
    aida2330, Kuzdern, Anulu73 és 5 más kedveli ezt.
  17. onlineanya

    onlineanya Fórum-zöldfülű

    Szép napot nagyon tetszik a sivatagi sárkány és köszönöm a sok kárpótlási ajándékot további jó munkát kívánok a csapatnak.
     
  18. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    A magam nevében szeretném megköszönni a kárpótlási ajándékokat akárki is állította össze a csomagot!
     
    aida2330, rencsike982, agi770 és 3 más kedveli ezt.
  19. agi770

    agi770 Törekvő

    Szuper lett a kárpótlás, köszönet érte. Az én bánatom leginkább az volt, hogy az indított farmmunkás kuponom ketyegett. Reménykedtem, hogy kapunk helyette, és bejött! :D
     
    aida2330, Tavirózsa, Othep és 4 más kedveli ezt.
  20. laraa10

    laraa10 Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt .Nagyon köszönöm az ajándékkódot CONFIDENCE sokat segít a játékomban imádom az aratómunkás kuponokat és a többinek is nagyon örülök.KÖSZÖNÖM. :) :inlove:
     
    Dolphin, markmanocska és aida2330 kedveli ezt.